Acura RDX 2022: specifikace, cena, datum vydání

Acura RDX 2022 je zpět na trhu. Je to prémiový crossover podobný modelu MDX. Model RDX představí některé kosmetické upgrady. Také jsme zjistili, že tento model vypadá velmi atraktivně a má atletický postoj. Navíc je to na tak malou crossoverovou síť velmi praktický model. Interiér je plný moderních funkcí a obdivuhodná je také úroveň pohodlí.

Pokud jde o výkon, RDX se vůbec nezmění. To znamená, že hnací ústrojí o objemu 2,0 litru je opět k dispozici. Acura RDX nadále soutěží s crossovery, jako jsou BMW X3, Audi Q5 a Lexus NX. Pokud víme, prodej začne na konci roku. Bez dalších okolků je zde vše, co o tomto novém modelu víme.

Acura RDX 2022 vypadá sportovněji než dříve

Jako každý crossover má i Acura RDX 2022 velmi moderní design a atletický postoj. Stejně jako jeho sourozenec MDX, RDX dostává stejný typ upgradů. Tento model poznáte podle plovoucí střechy a ostřejších linií. Některé části vypadají sportovněji, zejména boční profil.

Přední nárazník je vybaven přepracovanou mřížkou chladiče a novými světlomety. Díky tomu tento model vypadá moderněji a atraktivněji než ten předchozí. Můžete se také rozhodnout pro oblíbený paket A-Spec, který má tmavé akcenty, nižší pocit z jízdy a větší kola.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Změny v interiéru

Podobný příběh pokračuje i uvnitř. Acura RDX 2022 nabídne design, sportovní kabiny, který je vybaven vysoce kvalitních materiálů a vysokou úroveň komfortu. Interiér je navíc překvapivě prostorný a praktický. Tento crossover nabízí standardní 10,2palcovou dotykovou obrazovku. Displej infotainmentu sedí na palubní desce a systém infotainmentu je aktualizován, což je důležité. Acura navíc poskytne nový WiFi hotspot a nejnovější integrace telefonu.

Na druhou stranu, pokud toužíte po skutečném luxusu, vrcholnou úrovní výbavy je cesta. Acura také nabízí několik volitelných balíčků, jako jsou: B. technologický balíček s vylepšeným zvukovým systémem, dalšími porty USB a integrovanou navigací. A konečně, model RDX dostává nejnovější bezpečnostní pomůcky, takže hodnocení bezpečnosti crossoveru je navíc vylepšeno.

Spotřeba paliva, převodovka

Jak jsme psali, 2,0litrový motor je opět k dispozici. Jedná se o turbo čtyř benzínovou variantu s výkonem 271 koní a točivým momentem 280 lb-ft. Podle našeho názoru nabízí Acura RDX 2022 skvělý výkon s více než solidním zrychlením. 10stupňová automatická převodovka je nejnovějším hlavním přírůstkem, takže kvalita jízdy je nyní ještě lepší.

Systém FWD je opět standardní, ale můžete se rozhodnout pro volitelné nastavení AWD se systémem super handling. Neočekáváme žádné zlepšení z hlediska spotřeby paliva a Acura RDX bude schopna táhnout 1 500 liber.

Datum vydání Acura RDX 2022, cena

Prodej crossoveru Acura RDX 2022 bude zahájen na konci roku 2021. Očekáváme, že cena mírně vzroste, takže nový model RDX bude stát kolem 39 000 eur. Varianta výbavy nejvyšší třídy bude určitě stát přes 50 000 eur.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis