Alfa Romeo Giulia 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Nový Alfa Romeo Giulia 2021 lze objednat v showroomech v Nizozemsku, Švýcarsku, Belgii, Rakousku, Španělsku, Francii, Německu a Itálii. Kupující si mohou vybrat mezi třemi modely vybavení: Quadrifoglio, Super a Base Giulia, stejně jako pět možností jízdy. Pro vynikající výkon nabízí nový model vzrušující kvalitu jízdy a vynikající úroveň výkonu díky systému pohonu zadních kol. Další informace o specifikacích motorů, přepracování interiérů a exteriérů, jakož i datum vydání a podrobnosti o ceně najdete v této příručce.

Als ob die oben genannten Besonderheiten nicht genug wären, kommt es außerdem mit einem Direktlenksystem, einer exklusiven AlfaLink-Technologie für das Federungssystem und einer hervorragenden Gewichtsverteilung. Darüber hinaus kombiniert es ultraleichte Materialien wie Kunststoff, Aluminiumverbundwerkstoffe und außergewöhnliche Motorleistung, um ein perfektes Verhältnis von Gewicht zu Leistung zu erzielen.

Pro nový model byla nabídnuta četná technická řešení, která odpovídají tradici značky. Mezi pokročilé technologie patří aktivní systém odpružení, který nabízí mimořádné pohodlí. Silné přestávky, které ničí Giulia ze 100 km / h ve vzdálenosti 32 m. Technologie vektorování točivého momentu nabízí vynikající rozdělení točivého momentu mezi zadní kola výhradně pro prvotřídní Quadrifoglio. Přítlak je také řízen aktivním Afa-Splitter AlfaTM při vysokých rychlostech.


Pokud jde o vnější a vnitřní fasády, nový model Alfa Romeo Giulia 2021 se vyznačuje vysoce kvalitními povrchy, rafinovanou jednoduchostí, technickou architekturou, bezvadnými proporcemi a výrazným italským designem. Srdcem tohoto zvířete je 2,9-litrový bi-turbo motor V6, který dokáže pro Giulia Quadrifoglio vyrobit působivých 505 k. Pouze s tímto výkonem je Quadrifoglio pravděpodobně nejsilnějším modelem, jaký kdy vyvinula jeho automobilka.

✓ Můžete také zkontrolovat:


Podle Alfa Romeo umožnila impozantní technologie výroby energie bezprecedentní generaci čtyřválcových hliníkových motorů. Při výrobě těchto motorů se používají nejmodernější procesy. Dieselové a benzínové motory jsou nabízeny v závislosti na modelu (jak uvidíme později).

Alfa Romeo Giulia 2021 venkovní výstřel

Když se podíváte na exteriér nové Giulia, vidíte velkou podobnost s designovými prvky QV. Přednímu profilu stále dominuje středová mřížka, která má trojúhelníkový design s chromovým obrysem. Světlomety a kapota jsou podobné jako u Quadrifoglio. Boční a zadní profily se rovněž neliší od QV. LED koncová světla zdůrazňují osobnost a siluetu vozu.

Ergonomie a design charakterizují světlomety nabízené ve třech verzích: modul 35 W, xenonová technologie a halogen. Konečně, ukazatele směru používají technologii LED, obrysová světla, obrysová světla a denní světla pro maximální výkon a lepší spotřebu paliva. Zde najdete video z vnějšku.


Návrh interiéru Alfa Romeo Giulia 2021

Interiér je designovým mistrovským dílem, měřeno rozvržením. K dispozici je 8,8 palcový informační systém, který propojuje zařízení smartphonu v systémech Android a Apple. Systém využívá sofistikovanou technologii, která vás může přesměrovat i bez technologie GPS pomocí technologie mrtvého počítání a 3D map s vysokým rozlišením.

V závislosti na modelu Alfa Romeo Giulia 2021 má přístrojová deska za volantem třípalcový nebo sedmipalcový displej. Přístrojová skupina nabízí důležité informace, jako je spotřeba paliva a hodnoty pro boční zrychlení. Jak je vidět na obrázcích zde, obaly z jemné kůže obklopují většinu povrchů kabiny. K dispozici jsou také více než dvě barevné možnosti.

Kapotáže k dispozici

Jak bylo uvedeno výše, nový model je k dispozici ve třech verzích: Super, Quadrifoglio a Giulia.

Specifikace

Rozvor kol: 2510 mm
Délka: 4160 mm
Šířka: 1560 mm
Výška: 1841 mm Objem
cestujícího: N / A ft³
Objem nákladu: N / A ft³
Prázdná hmotnost: 3325 liber
Maximální rychlost: 191 mph
0-60: 3,8 s
MPG: N / A ( Město / Dráha)
Dostupné barvy exteriéru: Rosso Alfa, Trofeo White Tri-Coat, Vesuvio Grey Metal, Montecarlo Blue Metallic, White, Black, Rosso Competizione Tri-Coat, Silverstone Grey Metal, Stomboli Grey Metal, Vulcano Black Metallic…
Tažná kapacita: N / Kg

Specifikace motoru

K dispozici je několik dieselových a benzínových motorů. Alfa Romeo Giulia 2021 Quadrifoglio je vybaven 2,9 litru BITURBO motorem s výkonem 505 hp. Mezi další možnosti patří 2,0litrový čtyřválcový benzinový motor pro 197 poníků. Druhou možností je motorová nafta a produkuje 177 koňských sil.

Zde v němčině Alfa Romeo uvedl, že bychom měli očekávat pouze benzinový motor o objemu 2,0 litru. Evropa je naproti tomu nabízena s výkonem 276 koňských sil – čtyřmotorovým.

Jak bezpečné je Alfa Romeo Giulia 2021

Pokud jde o bezpečnost sedanu Alfa Romeo Giulia 2021 , má nový model řadu bezpečnostních zařízení, jako je ovládání podvozku, aktivní aero splitter a systém vektorování točivého momentu. Vládní nouzový test, i když v současné době není k dispozici, by měl být díky své jedinečnosti bezchybný. Jakmile se datum vydání objeví, podívejte se zpět na další novinky. Další podrobnosti naleznete v oficiální brožuře.

Datum a cena vydání Alfa Romeo Giulia 2021

Různé pověsti říkají, že nové datum vydání Alfa Romeo Giulia 2021 se očekává na počátku roku 2021. Ceny zatím nejsou známy, ale věrohodné zprávy uvádějí, že nejnovější model pravděpodobně dosáhne MSRP 35 000 USD nebo více. Přezkum GTA bude proveden jinde.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)