Alfa Romeo Giulia 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Ve velmi krátké době provedeme redesign Alfa Romeo Giulia 2022 vidět. Je to klasická aktualizace, která rozšiřuje argumenty o koupi, ale my ji chceme posunout o krok dále a upozornili jsme na tento render z LatestCarNews představující novou generaci italského sedanu.

Při vytváření virtuálního vozidla designér věděl, že vůz potřebuje posílit sportovní styl zaalpské značky, aby se dále odlišil od německé konkurence.

Alfa Romeo Giulia 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Výsledkem je velmi vášnivý vůz se vzhledem a dojmem kupé, který dokonce připomíná BMW řady 4 Gran Coupé nebo Audi A5 Sportback je blíže než BMW řady 3 nebo a Audi A4 . Přesvědčil nás…

Mezi nejvýraznější estetické prvky vozu musíme zmínit zakřivenou kapotu, výrazné boční linie, velká litá kola, vysoký pas a velmi stylizované světlomety a svítilny.

Alfa Romeo Giulia 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Pohled dozadu je jistě méně sportovní, zejména díky designu víka zavazadlového prostoru, ale dvojité trojúhelníkové vyústění výfuku a difuzor si zachovávají „závodní“ vzhled. Určitě vám zadní část někomu trochu připomíná Alfu Romeo 156 a 166, že?

✓ Můžete také zkontrolovat:

a Alfa Romeo Giulia 2022 je jednou z mála limuzín, které obstojí v německé konkurenci. Není překvapením, že díky dynamickému řízení jízdy Alfa DNA a velmi přímému řízení nabízí skvělý sportovní pocit. Mechanická síla navíc směřuje na zadní nápravu, kromě verzí s pohonem všech kol.

Alfa Romeo Giulia 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Italský sedan aktuálně stojí 27 625 eur včetně stávajících akcí. Špičková varianta, nazvaná Quadrifoglio, je poháněna motorem 2.9 V6 s dvojitým turbodmychadlem o výkonu 510 k, působivou silou přírody… kterou bychom rádi viděli v příštím vydání vozu.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis