Alfa Romeo Tonale 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Zcela nový Alfa Romeo Tonale 2021 je malý crossover, který dorazí koncem tohoto roku. Toto je první model společnosti, který používá hybridní systém s krátkým elektrickým dosahem. Jak možná víte, koncept tohoto přechodu byl poprvé představen v loňském roce na autosalonu v Ženevě a přitahoval hodně pozornosti.

Kromě hybridního systému je hlavní zbraní tohoto modelu, který vyniká v konkurenci, atraktivní vzhled a moderní kabina, která je v segmentu crossover jedinečná.

Design Alfa Romeo Tonale 2021

Z hlediska designu je nadcházející Alfa Romeo Tonale 2021 velmi pěkným crossoverem. Tento model je pod stejnou platformou CMP jako vozidla jako DS 3 Crossback a Opel Corsa. Tato platforma podporuje elektrickou energii baterie, takže Tonale EV je další možností.


Kromě toho společnost slíbila, že tento model bude nadále používat tradiční jazyk Alfa, stejně jako všechny budoucí modely. Nastávající Alfa Romeo Tonale slibuje, že bude vzácnou krásou a líbí se nám její celkový tvar a silueta. Podle oficiálních oznámení bude v koncepčním modelu provedeno několik změn a nová Tonale bude mít skryté kliky zadních dveří, větší hlavu a zadní světla, kliky předních dveří, výsuvné přední zrcátka, vhodná zpětná zrcátka a menší kola.

Kabina je moderní a luxusní

Uvnitř bude nadcházející Alfa Romeo Tonale 2021 technicky bohatý. Tento model vypadá moderní a vysoce kvalitní. Můžete očekávat mnoho konstrukčních prvků a technologických prvků, které můžete vidět iu ostatních modelů Alfa. Přístrojová deska je čistá a tento model má 12,3palcový digitální přístrojový panel, který vypadá velmi elegantně.


✓ Můžete také zkontrolovat:


Nová Tonale měla navíc velký informační systém s dotykovou obrazovkou o úhlopříčce 10,3 palce s jedinečným obsahem zvaným „Alfista“ a „Paddock“. Komfort uvnitř je zaručen a jedinou nevýhodou, která by mohla ohrozit prostor, je baterie a elektrický motor, které definují plug-in hybridní modely. Očekáváme také další tradiční standardní obsah, například Apple CarPlay, Android Auto a prémiový zvukový systém.

Hnací ústrojí Alfa Romeo Tonale 2021

Nejnovější Alfa Romeo Tonale 2021 je crossover, který používá plug-in hybridní systém. Stále však čekáme na další podrobnosti od úředníků. Podle mnoha pověstí bude nadcházející crossover standardně vybaven pohonem předních kol a s největší pravděpodobností volitelně použije systém pohonu všech kol. Stejně jako u mnoha plug-in hybridních modelů bude mít Tonale zadní elektromotor, který podporuje spalovací motor vpředu. Tento model bude s největší pravděpodobností používat čtyřválcový přeplňovaný motor, který nabízí vysoké možnosti zapojení a výkonu.

S PHEV Jeep Compass a Renegade bylo spojeno mnoho pověstí o hybridní verzi plug-in. Pokud jsou příběhy správné, zbrusu nový Tonale by mohl mít dosah jen 31 mil.

Datum vydání a cena

Oficiálně potvrzeno pro tento rok, nový Alfa Romeo Tonale 2021 začne na 35 000 eur. Přestože stále čekáme na úplné podrobnosti o motoru a další informace, nový model slibuje z prvních obrázků. Nejlepší a rozhodně vrcholem zbrusu nového Tonale bude jeho hybridní systém plug-in.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)