Audi A3 2022: technická data, cena, datum vydání

Datum vydání nového Audi A3 2022 Sportback, cena, specifikace  – nové  Audi A3 2022 SportbackPokud může být prémiový connect-in-hybrid Audi, který kromě pravděpodobně vynikajícího ekonomického klimatu díky použití luxusního interiéru nabízí značné rozsahy výbavy, může to být robustní vzhled v řídce osídleném sektoru connect-in-hybrid. Nabízí mírnou revizi pro rok 2022, která kromě omlazeného exteriéru a dalšího zabezpečení zahrnuje nové technologické atributy. Obecný příjem lze dosáhnout při poměrně vyhrazených 83 mil na galon; Tato řada je velmi rozmanitá, protože hybridy jsou obvykle mnohem efektivnější při jízdě po městě a na méně silnicích atd. Hybridní metoda propanu produkuje mnohem autentičtějších 34 mil na galon, přičemž uvážlivě využívá redukci spolu s volitelnými jízdními režimy. Tato specifická postava je často mnohem lepší.

Audi A3 2022: technická data, cena, datum vydání, Autobrezik

Vnější design

Nový A3 E-Tron přichází s prémiovým štítkem výdajů a nabízí také prémiové specifikace. Asi nepřekvapí, že 1. 2 zabarvené koncentrace jsou kromě Premium Plus označeny jako Premium. Tento prémiový klip výchozích bodů nabízí úplný seznam běžných atributů, jako je celokožený nábytek, potenciální přední sedadla, ohromující střešní okno, bezklíčové zapalování, automatické povětrnostní podmínky, 5,3palcový. Exponát s bezdrátovým bluetooth a zadní kamerou. Bezpečnost je zaručena díky předem bezpečnému a nekomplikovanému vstupu Audi, včetně technologie prediktivní minimalizace nehody a dokonce počítačem řízeného nouzového brzdění.

Ke speciálnímu Audi A3 Sportback 2022 dostanete klip Premium Plus se zadními světly Directed Go Plus, vyhřívanými sedadly, parkovacím procesem navíc se zadní špičkovou kamerou, zpětným zrcátkem se zatmavením automobilu a dokonce aktuálními řeznými daty. Internetový stánek Audi, audiosystém lektora BAndO 14, adaptivní luxusní cruise command plus displej mobilního telefonu a způsob navigace přinášejí klipy nejvyšší reputace. Osobní volby na základě stupně střihu mohou být zahrnuty spolu s 18palcovým sportovním paketem. Ráfky plus atletické autosedačky pro každého snižují částky.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vzhled interiéru

Hlavní Sportback e-Tron uděluje prostřednictvím marketingu akreditace šetrné k životnímu prostředí externě spolu s tím skutečně také z vašeho interiéru. Kromě přídavných ovládacích tlačítek a displejů pro každou hybridní pohonnou jednotku je tato přístrojová deska, sedadlo a látka jako ostatní A3. Vysoce kvalitní provedení a kompletace jsou hodnoceny jako prvotřídní a nabízený online balíček nářadí pro sedadla dále vylepšuje prémiový senzorický interiér.

Audi A3 2022: technická data, cena, datum vydání, Autobrezik

Toto  Audi A3 2022 nebude velké auto, a zatímco o obyvatele vpředu je kromě týmu s prostorem pro nohy také velmi dobře postaráno, cestujícím v zadní části může připadat trochu osobnější. Oblast mozku nebude stačit k tomu, aby se do nákladového prostoru dostali vyšší muži a ženy spolu s nedostatkem bydlení, a to je pro kompaktní město. Sklopná opěradla zadních sedadel nabízejí ohromně zvýšený výkon a příprava pro napájení baterie je umístěna pod zadními sedadly vozu; nevytváří tedy ne tak hluboký výplňový bod.

Motor Audi A3 2022 Sportback

Tento e-tron je neuvěřitelně dobře vybaven k pokrytí vašich klikatých silnic, které maskují dodatečnou tělesnou hmotnost účinněji než standardní A3, a síla odpružení pro jízdu na potrhaných silnicích je skutečně rozsáhlá. Reakce manažerů jsou obvykle okamžité, když A3 e-Tron projíždí sjezdy v uvěřitelném přístupu. Ve srovnání s konkurencí, například Chevroletem Volt a Fordem C-Max, je to v této speciální kategorii jistě velká preference. Tato kabina bude efektivně izolovaná a děsivě tichá při provozu v přirozeném elektrickém prostředí, přičemž benzínový motor nebude po zapnutí vydávat o mnoho více hluku.

Audi A3 2022: technická data, cena, datum vydání, Autobrezik

Toto Audi A3 2022 Sportback je dodáváno s řadovým 1,4litrovým turbodmychadlem o výkonu 150 k, který je spojen s vaší motorovou jednotkou o výkonu 102 k. Smíšené výsledky jsou 204 koňských sil spolu s točivým momentem 258 lb-stop spolu s dojížděním dodávaným předním pneumatikám prostřednictvím 6stupňové dvouspojkové automatické převodovky. Tyto propanové a elektronické motory vám nabízejí A3 spolu s prvotřídním výkonem, když zároveň pracujete v tandemu. Doba trvání 7,6 sekundy z 0-60 mph a robustní rychlost zařízení díky okamžitému elektrickému točivému momentu umožňují rychlý a snadný postup. Nabíjení 8,8 kWh akumulátoru umožňuje čistě elektrický provoz na přibližně 16 kilometrů a je zásobováno energií buď externě, nebo dokonce prostřednictvím zážehového motoru.

Cena a datum vydání Audi A3 2022 Sportback

Aktuální Audi A3 Sportback e-Tron je skutečně připojitelný hybrid, který je instalován v prémiové stanici vašeho trhu a nabízí mimořádnou kombinaci výkonu, ekonomického klimatu a dokonce i luxusu. Omezený počet zadních sedadel spolu s omezenou sbírkou EV a také vynikající cenový štítek mohou udržet toto místo na trhu v tomto sektoru.