Audi A4 2021: cena, specifikace, fotografie

Aktuální model Audi A4 byl představen na autosalonu Detroit v roce 2016. A poprvé v roce 2009 rodina Audi A4 doplnila Allroad „Rookie“. Mluvíme o čtvrté generaci A4 B8. Doposud byly „čtyři“ dodány pouze do avantského panství, sedanu a konvertibilních těl. Nový Audi A4 2021 je poháněn ve stanovém voze, má vyšší světlou výšku a vůz je vybaven systémem Quattro s pohonem všech kol. Má ochranné tělo z plastu po celém obvodu automobilu. Oblouky jsou velmi široké a pneumatiky mají vysoký profil.

Vzhled nového Audi A4 2021

Přední část vozu vyniká velkou šestihrannou mřížkou. Jeho příčky měly chromovaný povrch. Přední nárazník má vestavěné vzduchové kanály. Dekorace přídě jsou světlomety velmi atraktivního vzhledu. Máte složitou geometrii. Denní světla mají dvojitou řadu. Samotná světla jsou LED. Xenonové světlomety jsou standardní, LED matice LED jsou volitelně k dispozici. Dodatečná platba dává kupujícímu dynamické směrové signály.

Plastová souprava karoserie, která se rozprostírá po celém těle, nejen chrání vůz, ale také způsobuje, že vypadá originálně. Podběhy kol zvětšené. Samotné disky jsou velké, jsou vybaveny pneumatikami s vysokým profilem.


✓ Můžete také zkontrolovat:

Díky pohonu všech kol a zvětšené světlé výšce o 34 mm jede vůz výborně v terénu i v hlubokém sněhu. Zadní část není o nic méně atraktivní. Ozdobná vložka namontovaná na zadní straně poměrně velkého nárazníku. Velká zadní světla na LED diodách doplňují solidní vzhled vozidla. Za tuto možnost lze za příplatek instalovat dynamické směrovky.


Rozměry:

  • Přepravní délka – 4750 mm;
  • Šířka vozidla – 1842 mm;
  • Výška vozidla – 1493 mm;
  • Rozvor kol – 2818 mm.

Interiér nového Audi A4 2021

Interiér tohoto modelu má rozeznatelný vzhled. Toto prohlášení se vztahuje jak na rozdělení kabiny, tak na její výzdobu. Výrobce nabízí velký výběr dalších zařízení. Jedná se o velké množství elektronických asistentů a systémů, které zvyšují celkovou bezpečnost vozidla.


Sedadlo spolujezdce a sedadlo řidiče jsou vybaveny mnoha nastaveními, mají elektrický pohon a mají anatomický profil. Zadní cestující mají pohovku pro tři osoby. Ve střední části je však přenosový tunel, kterým se cestující během jízdy necítí dobře.

Kmen má objem podobný svazku Avant. Ve standardní podobě to odpovídá 505 litrům, a pokud sklopíte zadní část pohovky – 1500 litrů. Zadní část zadní pohovky lze složit na části.

Technické vlastnosti nového Audi A4 2021

Pod kapotou dvoulitrového motoru vybaveného turbodmychadlem sedí až 249 „koní“. Automatická převodovka S-tronic a pohon všech kol Quattro dokončily práci společně s motorem. Ten má ve své skladbě samosvorný diferenciál, pomocí kterého můžete rozdělit točivý moment na přední a zadní nápravu. Přímé vstřikování čtyřválcového paliva do elektrárny Audi A4 2021 probíhá přímo ve spalovací komoře.

Pouze 6,1 sekundy – a šipka rychloměru klesá ke značce sto kilometrů za hodinu. Na ulicích města „jedí“ osm litrů benzínu na sto kilometrů.

V závislosti na trhu může být model vybaven dalšími čtyřválcovými elektrárnami nebo šestiválcovou elektrárnou ve tvaru V. Výtlak se pohybuje mezi dvěma a třemi litry, maximální výkon je v rozmezí 163 až 272 „koní“.

Nová cena AUDI A4 2021

 Nové Audi A4 2021  je uvedena na trh za cenu od zhruba 33.600 eur.

Fotografie AUDI A4 2021

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)