Audi A4 2022: technická data, cena, datum vydání

Nový interiér Audi A4 2022, datum vydání, facelift  – standardní aerodynamický luxusní sedan  Audi , toto Audi A4 2022, se vrátil pro větší marinádu prostřednictvím současného stylu exteriéru spolu s vylepšenou kabinou, která byla od té doby orientována na technologii tak, jak byla poskytnuta. Tento sedan nabízí 4 panty plus několik vstupních dveří a mnoho dalšího. Jeho běžná sbírka funkcí je vynikající, ať už jde o lehkost, výpočetní techniku ​​nebo dokonce zabezpečení. Nicméně to zahrnuje zlomy, možná by jich mělo být několik a hodně pod nimi, plus mírně podprůměrný motor by mohl být v nižším produktu. Výkonnější 2,1litrové turbo s výkonem 248 k funguje skvěle; V této sekci navíc nechybí luxusní prvek pro každou limuzínu. Obrovské nákladové štítky zahrnují značná očekávání, ačkoli A4 také stoupá směrem k ochotným outsiderům.

Audi A4 2022: technická data, cena, datum vydání, Autobrezik

Vnější design

Nový exteriér z A4 si všímá mnoha aktuálních designů pro rok 2022 a představená přední světla jsou u většiny modelů obvykle svěží se speciálními světly pro denní svícení, které zdobí pověstné prémiové plus plus maticové světelné diody. Další přední boční blatník posiluje vyšší masku chladiče a přední světla jsou také stále ostře navržena pro dodatečnou tvář. Zadní část vašeho Audi se promění v jinou zástěru a některá naváděná zadní světla (s animací pro stav) lemují váš pás z nerezové oceli, který prochází středem tohoto kufru a dodává zadní části A4 jednoduchý design.

2 tvarovaná doporučení pro odsávání jsou obecně umístěna nad difuzorem spolu se sedanem sedícím na 17palcových ráfcích na úrovni země přes 18palcové okraje, které jsou součástí střihu Premium Plus. Tato odrůda Audi A4 2022 má desetibarevný vnější lak a žádné barevné tóny nejsou obvykle nijak zvlášť exotické. Několik z 8 je typických, v případě, že hledáte bezplatné řešení, musíte jít po Amazing Dark-colored spolu s Ibis Whitened. Dalších 6 barev jsou obvykle kovové tóny, každá s cenou 595 eur. Pokud může být vaším faktorem skromný styl, zvolte Foil Gold, Glacier White, Manhattan Grey nebo dokonce Terra Greyish.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vzhled interiéru

Přes tyto vylepšené počítačem podporované faktory je interiér Audi A4 čistý a přímočarý. Program people bude automatický a kabina se sedanem je skutečně kompletně obklopena prémiovými komponenty a ani uhlazený design s lepší koncentrací střihů nepodrývá lehkost a koncentraci komfortu, jak by se dalo očekávat. Skvělý balíček s obvyklou lehkostí, technickým a bezpečnostním vybavením lze spravovat přes A4 a interiér také vyvolává mezi návštěvníky webu jistou nevoli. Techniky deluxe a to-the-factor zahrnují ošidný pokus prodat faktory v německé limuzíně.

Audi A4 2022: technická data, cena, datum vydání, Autobrezik

Toto  Audi A4 2022 Zdá se, že pomáhá cestovatelům bez problémů. Ve srovnání s BMW řady 3 však všechny 5místné vozy nabízejí výrazně méně místa v interiéru. Zdá se, že je to zezadu o něco prostornější ve srovnání s G70, i když využívá 35,7 palce zadního prostoru pro nohy ve srovnání s 34,8 palce G70. Tato limuzína může být také vhodnější pro získání 4 rezidentů. Přesto se v případě potřeby dokáže postarat o 5. Sedmipolohová energeticky vyměnitelná vstupní sedadla s řadou bederních opěrek jsou obvykle běžná nad podstatným schůdkem, který poskytuje ideální pohodlí a také vystavení řidiči. Prémiový klip se jednoduše dodává se standardními sedadly, ale lepší výbava umožňuje zvolit sportovní autosedačky.

Motor Audi A4 2022

Každá A4 představuje číslo přeplňovaného 2,0litrového třítrubkového motoru, který je definitivně spárován se 7stupňovou dvouspojkovou převodovkou S Tronic. Nový základní motor 40-TFSI nabízí potenciální produkty s výkonem 188 koní a točivým momentem 236 lb-stop, což je srovnání s výkonem 255  koní. BMW 330i výrazně méně efektivní, spolu s výsledky 294 lb-stop. Možný motor o výkonu 248 k je mnohem připravenější na konkurenta než BMW 330i xDrive; ale vzhledem ke skromnému limitu je to i nadále výrazně méně zdravé. Absence naftového motoru prostě nijak zvlášť nepřekvapí a Audi si motory pro tuto řadu A4 bez problémů nechává. Dostupní lidé, především 45 TFSI, i nyní jezdí s ohromným nadšením a fakt, že je skutečně zapojen do vaší dvouspojkové převodovky čisté, také nebolí. Rychlost lze dodávat progresivně, i když lze každý směr při nižších rychlostech potlačit, výrazně se to zlepší, pokud sešlápnete pedál po trochu extra bezpečnosti.

Audi A4 2022: technická data, cena, datum vydání, Autobrezik

Že Audi prostě spolupracuje s Autobahn; je to jeden z mnoha faktorů, které stále udržují jakýkoli sedan na vrcholu své třídy. Nezůstává stranou od rohu, ale nevytváří solidní zážitek na to, jak dobře se s podáváním obecně manipuluje. Vypořádat se tímto způsobem s unikátní rovnováhou je vynikající proces, ačkoliv to řada provedení prstenů naprosto nabízí, a navíc se sebevědomím nasává vlny. Pokud máte na zádi novou pneumatiku ve spojení s Audi A4 2022, může být obtížné ji rozpoznat, například naklonění karoserie může být přítomno, spolu s rámem Audi je stále tichý a pravděpodobně i poskládaný tvrdšími změnami.

Cena a datum vydání Audi A4 2022

Cenově nejvýhodnější vzdálenost k jakémukoli Audi A4 2022 by mohla být FWD a také základní prémiová jednotka s motorem, která zahrnuje MSRP začínající na 37 400 eurech, protože varianta 45 TFSI Quattro zvyšuje náklady na 40 900 eur. Každý design Premium Plus s FWD stojí 41 000 eur a dokonce i přidání Quattro stojí přibližně 44 000 eur. Špičkový produkt v sortimentu redukovaných množství. Tato Prestige zahrnuje počáteční náklady ve výši 46 950 eur, bez ohledu na to, zda je vyrobena s FWD, a dokonce 49 950 eur s uznávaným procesem Quattro spolu s motorem 45 TFSI. Po zakoupení Audi A4 jsou relevantní náklady na umístění kolem 995 eur.