Audi A5 2021: Technické informace, cena, datum uvedení na trh

Nové Audi A5 2021 má hodně co nabídnout, a to zejména, pokud hledáte pro luxusní a elegantní sedan se dvěma dveřmi. Mezi jeho výhody patří standardní pohon všech kol, bezpečná manipulace, elegantní design a krásně řezaná kabina. Datum vydání by mělo být očekáváno před tímto podzimem.

Mezi novinky v A5 2021 patří zvukový systém Bang & Olufsen, standardní online služby od Audi Connect a balíček S Line. Rovněž byl zrušen volitelný systém pro zmírnění kolize, stejně jako úroveň obložení Prestige.

Nový A5 2021 má první třídy funkcí, které sahají od nenápadně sexy na vnější straně vysoce kvalitní kabině. Stručně řečeno, nové Audi A5 2021 pohání a působí elegantně. Pod kapotou jsou věci stále na špičce. Je dodáván se standardním pohonem všech čtyř kol, turbo motorem a dobře vyladěným systémem odpružení, díky kterému se každý zážitek z jízdy stane potěšením.


Když přidáte pohodlí a řadu komfortních funkcí, máte luxusní auto, které nepochybně oživí váš kdysi nudný život. Přes chválu není všechno v A5 neprůstřelné. Stále má své vlastní nevýhody, včetně nenápadného zrychlení, postrádá USB port a připojení Bluetooth, ale můžete jej získat (vážně!) Za příplatek a základní systém MMI má nepříjemné rozvržení řízení .

Audi A5 2021 – K dispozici kapotáže

A5 2021 , který je nabízen jako oba kupé a kabriolet tělo, je k dispozici pouze ve dvou verzích: Premium a Premium Plus.


Audi A5 2021 Exteriér Recenze a novinky z interiéru

Ve standardním provedení je prémiový model vybaven výklopným střešním oknem, telefonním připojením Bluetooth, automatickými xenonovými světlomety, blatníky a prahy, 18palcovými disky z lehkých slitin, sklopnými opěradly zadních sedadel, zvukovým systémem s 10 reproduktory a 10cestným předním sedadlem , Audi digitální hudební rozhraní, 6,5-palcové dotykové rozhraní, automatická klimatizace (třízónová), mlhová světla, stejně jako HD a satelitní rádio.

Pokud si vyberete model Premium Plus, získáte zvukový systém Bang & Olufsen, vyhřívaná přední sedadla, bezklíčové zadávání a zapalování, nastavení paměti řidiče, automaticky stmívací zrcátka a vyhřívaná vnější zrcátka.

✓ Můžete také zkontrolovat:


Ze seznamu možností vychází balíček MMI Navigation Plus pro prémiové modely. Má DVD / CD přehrávač, ovládací prvky namontované na konzole, barevný informační systém řidiče, online služby Audi Connect, monitor mrtvého úhlu, zadní kameru, parkovací senzory vpředu a vzadu a média pro streamování Bluetooth.

Součástí sportovního balíčku je sportovní volant s řadicími pákami, 19-palcová kola, imitace semišového čalounění, automatická kalibrace převodovky, sportovní odpružení, sada aero karoserie, topný systém na úrovni krku a lesklý černý interiér. Kalibrace plynu a automatické převodovky, stejně jako přední sportovní sedadla. Samostatné možnosti zahrnují dřevěné interiéry a různé designy kol.

Specifikace motoru Audi A5 2021

Pohon všech kol Audi A5 2021 je poháněn čtyřválcovým motorem o objemu 2,0 litru s turbodmychadlem a výkonem 220 koní a točivým momentem 258 liber . Osmistupňová automatická převodovka je standardní součástí kabrioletu, ale volitelná u kupé, zatímco šestistupňová manuální převodovka je u kupé standardní.

Během naší vlastní zkušební jízdy závodil manuálně vybavený Audi A5 2021 z 0 na 60 mil za hodinu za 6,3 sekundy, což odpovídá průměru třídy.

Spotřeba paliva kupé je 22/31/25 mpg ve městě / dálnice / kombinovaná a 20/31/25 mpg pro automaticky vybavené Audi A5 2021 .

Z hlediska bezpečnosti by kupující měli očekávat boční airbagy, světlomety s automatickým zpožděním, denní svícení, mlhovky / světlomety, odvětrávané přední okno, dva přední boční airbagy, světla předních oken, zpětná zrcátka, 2 opěrky hlavy pro zadní sedadla. Sledování tlaku v pneumatikách, sledování po srážce, kamera se zpětným pohledem, protiblokovací kotoučové brzdy a kontrola trakce a stability.

Cena a datum uvedení na trh – Audi A5 2021

2.0T Premium Quattro vás stojí RRP od 40 500 eur, 2.0T Premium Plus Quattro – RRP od 42 800 eur, 2.0T Premium Quattro (konvertibilní) – 47 900 eur a 2.0T Premium Plus Quattro (konvertibilní) – MSRP od 50 200 EUR.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)