Audi A5 2022: technická data, cena, datum vydání

Nové Audi A5 datum vydání 2022, interiér, facelift  – Vývojáři Audi okořenili Audi A5 mnohem neobyčejnější a přesvědčivější kosmetikou. S jedinečnými informacemi a mnoha neobvyklými změnami na stole, každé  Audi A5 2022předpokládá, že silné osobnosti jako Mercedes třídy C spolu s BMW řady 4 jsou mnohem sebevědomější než jejich předchůdci. Se spolehlivým a dokonce kompetentním 2,0litrovým turbomotorem s výkonem 248 k, skvělou dynamikou a krásnou kabinou je v současnosti mnohem méně faktorů, proč musí kupující celou tuto konkurenci považovat za náhradu. Přejdeme k tomu, tato A5 nebude obsahovat mnoho funkčních nákladových prostorů; ani vám nemůže poskytnout všechny možnosti, pokud jde o motor, hnací ústrojí nebo dokonce převodovku. Přestože Audi tvrdě pracuje na tom, aby udrželo hranici mezi sportovním a vznešeným pod kontrolou, současná A5 je mnohem žádanější než kdy jindy.

Audi A5 2022: technická data, cena, datum vydání, Autobrezik

Vnější design

První šunt s tímto působivým Německem spolu s grilem s jedním rámem, který má téma plástve, který může být celkově větší ve srovnání s dřívější technologií, přitáhl několik pozornosti. Objevíte také drzé automaty Airflow nad mřížkou, připomínající styly Sport Quattro starších institucí z poloviny 80. let. Prostorné vaničky pro proudění vzduchu s agresivní hranou v levnějším lemu blatníku upoutají pozornost, stejně jako zadní část obsahuje difuzor, na který jsou napojeny lichoběžníkové koncovky výfuku a přehlednější. Mnoho designů se skládá z Directed go-plus zadních světel s osvětlením laserovým světlem Audi a animací v prestižním stylu. 18palcové ráfky jsou typické pro celou kolekci,

Toto Audi A5 2022 má plnou periodu 184,9 palců a 108,8 palců. Rozvor a také šířka 79,8 palce se všemi integrovanými ozdobnými zrcátky. S výškou 53,9 palce je tato A5 o něco menší a štíhlejší ve srovnání se svým stájovým kolegou A4 sedanem a má o něco rychlejší rozvor ve srovnání se všemi svými velkými konkurenty, tímto BMW řady 4 a Mercedesem třídy C. Tato velikost má u této A5 kontrolní libru 3 638 tuku, což je téměř o 30 tuků těžší ve srovnání s odchozím designem, ale ještě méně husté ve srovnání s konkurenty od Mercedesu a BMW.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vzhled interiéru

Vintage německá užitná plus ergonomie posouvá varianta A5, spolu s interiérem s kupé se odráží krásná a úhledná, čistá, ale skvěle zařízená kabina. Další metoda infotainmentu vede k ještě modernějšímu okraji, kombinovaná s potahy ze syntetické kůže nebo syntetické kůže, lehkými hliníkovými nebo dokonce dřevěnými vložkami a křesly s nastavením síly v 8-10 směrech, rezonuje se všemi skvělými pocity, které trh potřebuje. Nastupování a vystupování je obvykle možné pro cestující vpředu, i když zadní sedadla se musí přesunout do zadní části autosedaček, které jsou přepnuty dopředu, jak předpovídá vaše dvoudomé kupé. Nicméně tento ovladač nabízí výjimečnou expozici v celém

Audi A5 2022: technická data, cena, datum vydání, Autobrezik

Toto  Audi A5 2022  může být během zakládání produktu důkladně vybaveno komfortními a komfortními prvky a také perfektní standardní bezpečnostní kolekcí. Začíná možnost Push, 3-oblastní ovládání pro inteligentní prostředí, směrové efekty vnitřního osvětlení a dokonce vyhřívané, 8-10násobně energeticky vyměnitelné základní autosedačky jsou obvykle zabudovány do výrobní linky. Uvedená couvací kamera je v dané poloze, pak je také nainstalován otvírač předních dveří pro auto. Luxusní řízení plavby, výběr, pre-feel easy a pre-perception city je obvykle vybaveno v základní jednotce, prostřednictvím předních a zadních zařízení a částečné pomoci při procházení dopravních informací na místě i pro střed jednotky specifikace.

Motor Audi A5 2022

Tři z kolekce Design A5 obsahují identickou 4trubkovou 2,0litrovou pohonnou jednotku TFSI pro každou verzi, která poskytuje výkon 248 koní a také točivý moment 273 lb-stop, který je snadno dostupný pod motorem. Každá oblast řezání je nastavena spolu s typickým procesem Quattro AWD a na základě Audi by tato jízda mohla zrychlit z 0 na 60 mph za 5,6 sekundy, což je moment, který tato řada 4 překoná o desetinu než další vybavená. automatizovaná 8stupňová převodovka. C300 Coupe může trvat trochu déle, než přejde na 60, přestože má na kohoutku trochu více koňských sil. Pokračujte, že Audi A5 2022 bude rychlé a citlivé s agresivním krokem vpřed, jakmile je obvykle odrazován pedál plynu, a dokáže rychle dosáhnout maximální rychlosti z 130 mph. I když je toto Audi důsledně vybaveno AWD, BMW a dokonce i Mercedes dodávají kupé s alternativou zadního kola-pneumatiky-kyvadlo, i když to prostě není překážkou A5, může to překlenout rybářskou čáru mezi sportovním výkonem a svůdný křižník s vyrovnaností.

Audi A5 2022: technická data, cena, datum vydání, Autobrezik

Audi používá přesně stejnou úspěšnou směs výkonu a dokonce i pohonu až do roku 2020 pro aktuální verze pro rok 2022, které zahrnují každý 2,0litrový čtyřtrubkový turbomotor s výkonem 248 koní plus 273 lb-stop. Toto Audi A5 2022 spolupracuje s vícestupňovou automatizovanou dvouspojkovou převodovkou S Tronic, která poskytuje všem ráfkům se standardní instalací Quattro nižší výkon. Přestože konkurenti ve svých sestavách nabízejí možnost RWD / AWD spolu s doporučeným předřadníkem v bimmerech RWD, aspekty a základy tohoto Audi A5 jsou obvykle pozoruhodně sladěny, což umožňuje očekávané čisté dodání a dodání, snadné předjíždění a slučování na ulice,

Cena a datum vydání Audi A5 2022

Toto Audi A5 stojí od 42 900 eur za jakékoli základní prémiové provedení. Rozhodnutí pro Premium Plus stojí 46 700 eur, zatímco prvotřídní Prestige stojí 52 600 eur. To omezuje náklady na krátkou přestávku na 995 eur spolu se všemi daněmi, štítky a dalšími různými poplatky. Kupodivu jsou náklady na 2 snížené vybavení obvykle nižší než tyto ceny, protože pouze Prestige je o 300 eur více než loni.