Audi Q3 2021: Technické informace, cena, datum uvedení na trh

Audi Q3 2021 je malý a působivý rodinný SUV, který je v segmentu kompaktních crossoverů vysoce ceněn. Výrobce Audi v současné době testuje zcela nový vůz Audi Q3 2021 SUV, který přinese určitá vylepšení. Podle poslední zprávy bude tento model k dispozici od prodejců někdy v roce 2020.

Tyto nové Audi Q3 2021 nabízí poněkud odlišný design exteriéru ve srovnání se svým předchůdcem. Tento model má však stále dvě řady sedadel a nabízí dostatek místa pro pět cestujících. Kromě toho bude Audi Q3 pokračovat v jízdě na známé platformě MQB, která se dnes používá pro mnoho středně velkých a kompaktních vozidel.


Audi Q3 2021 Fascinující design

Nadcházející Audi Q3 2021 bude dominovat v segmentu kompaktních crossoverů. Konstrukce tohoto modelu je sportovní a atraktivní. Přední strana tohoto SUV má silné LED záhyby a ostré čáry kolem LED světlometů. Kromě toho bude výrobce opět používat jednodílnou osmihrannou mřížku, která vypadá svěží a kolem ní je více chromu. Široké oblouky kol stále obsahují 18palcová kola, která jsou součástí základního modelu. Na horní kapotáže výrobce případně představí důležitější 19- nebo 20-palcové kolo.

Na zádech je největší pozornost věnována integrovanému zadnímu spoileru a dobře vypadajícím zadním světlům LED. S řadou S však zákazníci získají poněkud agresivnější přední část s černou mřížkou a LED mlhovými světly.Interiér

Interiér Audi Q3 2021 nabízí vysoce kvalitní materiály a ostrý moderní design. Nabízí lepší hodnotu za peníze než ostatní SUV ve stejné třídě. Tento dvouřadý / pětimístný crossover získává více standardních funkcí, které také zahrnují větší bezpečnost. Standardní vybavení zahrnuje digitální přístrojový panel s úhlopříčkou 10,25 palce, 8,8 palcový dotykový displej, dvouzónovou klimatizaci, Apple CarPlay / Android Auto, čtyři porty USB, včetně portů USB-C, panoramatické střešní okno atd. na.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Mezi bezpečnostní prvky základního modelu Audi Q3 2021 patří šest airbagů, Audi pre sense basic a pre sense front s rozpoznáváním cestujících a asistent sjezdu do kopce.

Podrobnosti o hnacím ústrojí Audi Q3 2021

Nejnovější Audi Q3 2021 bude k dispozici pouze s jedním výběrem motoru. Stejně jako u stávajícího modelu bude nový model používat 2,0-litrový Inline-4 s turbodmychadlem, které dodává 228 k. Tento motor je vybaven 8stupňovou automatickou převodovkou Tiptronic s režimem ručního řazení.

Pohon všech kol Quattro by měl zůstat standardní, a díky tomu tento model nabízí vynikající stabilitu na všech typech vozovek. Spotřeba paliva je fantastická a současný model nabízí město 19 mpg a dálnici 27 mpg. Tento malý crossover je také jedním z nejrychlejších. Díky prémiovému palivu může za sedm sekund dosáhnout rychlosti od 0 do 60 mil za hodinu.

Kolik stojí Audi Q3 2021?

Model Audi Q3 2021 není levný SUV. Výrobce doporučená maloobchodní cena tohoto SUV začíná u prémiového modelu na 35 500 EUR. Výběr ceny Premium S-Line však vzrostl na 37 000 EUR.

Prestige S, nejlépe vybavené vybavení, stojí 46 000 EUR.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)