Audi SQ5 2021: Technické informace, cena, datum zveřejnění

Slavný německý výrobce automobilů je připraven předvést svůj výkon s novým vysoce výkonným SUV Audi SQ5 2021 . Podle nejnovějších obrázků vypadá nadcházející model více kompetentně než dříve.

Tento kompaktní luxusní crossover je velmi dobře vyvážený a známý pro svou rychlost a pohodlí. Kromě toho je interiér modelu SQ5 stále dobře vybaven a vybaven vysoce kvalitními materiály a nejnovějšími technologiemi. Opět však zaostává za svými konkurenty, jako jsou Porsche Macan a Mercedes-AMG GLC43.

Audi SQ5 2021 ukazuje agresivní styl

Na rozdíl od modelu Q5 nabízí nadcházející Audi SQ5 verze 2021 agresivnější design a je silnějším konkurentem. Tento kompaktní luxusní crossover SUV nabízí sportovní design, který je přítomen také v předchozí generaci. Přední panel dominuje díky masivním otvorům mřížky a mlhových světel.

Kupující si navíc mohou vybrat mezi HID a LED světlomety. Kromě toho boční profil vykazuje agresivní design s kombinací kola a pneumatiky 18 až 20 palců. V zásadě bude mnoho úprav. Řidič si může vybrat z pěti různých režimů, pomocí kterých se znovu nastaví nastavení pro škrticí klapku, zavěšení, body řazení a citlivost řízení. SQ5 bude zahrnovat pět režimů: Komfortní, Dynamický, Terénní, Individuální a Automatický.

Interiér obsahuje mnoho kvalitních materiálů

Styling Audi SUV je dnes těžké porazit. V Audi SQ5 2021 bude mnoho kvalitních materiálů. Tento dvouřadý crossover SUV s 5 cestujícími ukládá kůži, chrom a dřevo v celé kabině. Díky tomu však většina konkurentů spadá do tohoto oddělení. Stejně jako mnoho automobilů tohoto výrobce je SQ5 standardně vybaven slavným virtuálním kokpitem.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vše uvnitř je luxusní a jediným nedostatkem, který má SQ5 2021 , je jeho nosnost. Musíme říci, že zaostává za BMW X3 a Acura RDX. Sklopením zadních sedadel je však možné zvýšit objem nákladu na téměř 60 metrů krychlových. Seznam standardních funkcí je dlouhý a tento model zahrnuje kožený interiér, vyhřívaná přední sedadla, třízónovou klimatizaci, stejně jako Apple CarPlay a Android Auto.

V oblasti bezpečnosti bude k dispozici balíček asistence řidiče s nejnovější adaptivní tempomatem s asistentem dopravní zácpy a aktivním asistentem jízdního pruhu.

Audi SQ5 2021 pod kapotou

Nejnovější Audi Q5 2021 bude k dispozici se třemi motory. Prvním z nich je 2,0litrový turbo inline 4 hnací ústrojí. Tento motor používá sedmistupňovou převodovku S Tronic se dvěma spojkami, která přenáší energii na všechna čtyři kola prostřednictvím standardního pohonu všech kol Quattro. Díky tomuto nastavení poskytuje základní model doslova 248 hp a 273 lb-ft točivého momentu.

Další byl nedávno přidán do rodiny Q5 jako zásuvný modul. Tento motor se skládá z 2,0 litrového inline 4 / permanentního magnetu s turbodmychadlem, které produkuje 362 k. Poslední z nich je pod vysoce výkonným modelem 2021 Audi SQ5. Dodává se s turbodmychadlem V6, které poskytuje 101 koňských sil více než standardní Q5. Tento motor produkuje celkem 349 koní a používá nový 8-stupňový automat Tiptronic.

Datum vydání a cena

Nejnovější Audi Q5 2021 bude vydána koncem tohoto roku. Zároveň můžeme očekávat výkonný model SQ5. Základní model Q5 má MSRP ve výši 44 300 EUR. Navíc je to cena, která zahrnuje cílový poplatek 995 EUR. Cena modelu Premium Plus vzroste na 51 000 EUR, zatímco plně naložený luxusní crossover SUV Q5 může dosáhnout 58 000 EUR.

Silnější SQ5 2021 nabízí agresivnější přístup a silnější motor. Tento model začíná na 53 900 EUR. V zásadě může SQ5 dosáhnout 70 000 EUR, pokud je nabitý některými možnostmi.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis