Bentley Continental GT 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Nový Bentley Continental GT pro rok 2022 může pomoci přeměnit zlatý věk supervelkých motorů na stejně skvělou éru, ale jeho odkaz přesahuje běžný výkon a je neuvěřitelný. 

V jednom rozhovoru to byl jeden z nejtrvalejších úspěchů britské automobilky a v tomto smyslu je to obrovský milostný dopis více než 100 000 motorům W12. 

Bentley Continental GT 2022: Specifikace, cena, datum vydání

V praxi je rychlost ceny Bentley Continental GT 2022 úžasným obrazem toho, co očekáváme. Uzavřené snímky Bentley. Již více než 42 let poskytuje Woodhouse Automotive služby rodinným skupinám a zákazníkům, aby uspokojil jejich automobilové potřeby. 

přehled

Rádi kupujeme auto. Členové našeho informačního týmu a finanční manažeři udělají maximum, aby vám pomohli zajistit proces a nákup. Náš široký sortiment vám umožní najít produkt, který hledáte, úroveň ochrany proti slunci, řezaný povrch nebo cokoli, co potřebujete pro své auto, nákladní vozidlo nebo SUV. 

Ať už nakupujete v našem showroomu nebo doma, nakupování vám usnadníme. Také, pokud nechcete vidět, co chcete, nebo pokud máte příjmového poradce, dostáváme nové nabídky každý den. Kontaktujte nás nyní pro test výkonu, abyste se o tomto voze dozvěděli více nebo porozuměli agendě.

Bentley Continental GT 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Abych byl upřímný, je to skvělé vítězství pro nejvyšší rychlost Bentley Continental GT. Krásné kupony jsou již tři generace nejprodávanějším produktem společnosti. Díky tomu je SUV Benitez oblíbeným britským módním doplňkem. 

I když jsou jiné vysokorychlostní vozy v praxi konkurenceschopnější, často ztrácejí na funkci a dopadu. Nakonec je shovívavost snadná – všechno je mocné a každé jídlo je těžké. Jednoduchost a pohodlí nastavení Bentley udává tempo pro Bentley Continental GT Top Speed ​​​​km/h rychlost.

✓ Můžete také zkontrolovat:

motoru, převodovky a výkonu

GP můžete obdržet ve formě žádostí nebo potvrzení o doručení, takže průběžná sazba doručení je téměř neomezená. Od moderních, odolných barevných modelů Bentley po dřevo a kůži, uhlíková vlákna Norber. 

Výsledkem jsou stylové tašky z uhlíkových vláken bez obsahu kovů, profesionální tým Emler a produktové portfolio.

Bentley Continental GT 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Některé záležitosti vždy udávaly tempo GT a jeho bratrům z pevniny. 22palcová tříbarevná kola jsou průhlednější, s přední škrticí klapkou, černou zakřivenou mřížkou chladiče, dvěma oválnými koncovkami výfuku a novým designem sportovní mřížky. 

Uvnitř Alcantara používá speciální Speed ​​​​shadow s výšivkou, logem Speed ​​​​a odznakem Speed ​​​​fascia.

vnitřní prostor a pohodlí

Bentley Continental GT Interior, Taxíky jako Bentele nikdo nestaví a evropskému designu lze jen těžko něco vytknout. Ano, mnoho technologií si lze vypůjčit od Audi a Porsche, ale jsou vzájemně provázané. 

Tyto spínače vypadají robustně a kvalitně. A mnoho z prvních technických povrchových úprav Bentley – jako 3D řezané dřevo a párové pláště – vypadají atraktivně, když luxusní prkno vypadá velmi pevně.

Bentley Continental GT 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Bentley VA nabízí přímější zážitek z jízdy, ale nedosahuje charakteristik těchto 12válcových motorů. Jak obránci rostli, strukturální páky jako W12 Trobes a Giggles se změnily na pohodlné proudy pohybu, ale hra se začala točit kolem nevyvážených oblíbených cílů.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis