BMW iX3 2022: technická data, cena, datum vydání

S BMW iX3 2022 mnichovská společnost osvěžuje své akumulátorové elektrické SUV střední třídy, které se vyrábí teprve od léta 2020. To jsou ceny, sortiment a interiér!

Facelift BMW iX3 má sjet z montážní linky na podzim 2021. Elektrické SUV se vyrábí v Číně od léta 2020 a odtud se vyváží na všechny trhy. Předfaceliftový model přišel do Německa na konci ledna 2021.

S faceliftem by se ale iX3 mělo přiblížit svým elektronickým bratříčkům iX a i4. Aby toho BMW dosáhlo, zvětšilo ledvinky iX3, zúžilo světlomety o 10 milimetrů a přepracovalo přední blatníky. Nový je i design zadní části, kterému dominují trojrozměrně modelovaná zadní LED světla.

Modré lemování, uzavřená maska ​​chladiče a modrý difuzor vzadu zůstávají v pozměněné podobě zachovány. Paket M Sport je standardní součástí iX3. Volitelně jsou k dispozici také 20palcová M aerodynamická kola. Ještě před faceliftem optimalizovaný spodek a speciální 19palcová aerodynamická kola snížily koeficient odporu vzduchu na 0,29.

motor

To přispívá k efektivitě a s baterií ve spodní části vozu a celkovou kapacitou 80 kWh (74 kWh netto) umožňuje dojezd až 460 kilometrů podle WLTP. Elektromotor má účinnost až 93 procent a na zadní kola posílá 210 kW (286 k) a maximální točivý moment 400 Newtonmetrů.

Speciálně vyvinutou pohonnou jednotku dostávají také BMW i4 a iX5 (iNext). Vzhledem k tomu, že Bayer: 150 kW nabíječka instalovaná uvnitř, lze BMW iX3 2022 nabít z nuly na 80 procent za pouhých 34 minut – to odpovídá dojezdu přibližně 100 kilometrů každých deset minut.

Interiér BMW iX3 2022

Pokud jde o vhodnost pro každodenní použití, iX3 nevyžaduje žádné kompromisy: Až pět cestujících: uvnitř a 510 litrů zavazadel se vejde do interiéru. Kufr lze sklopením zadních sedadel rozšířit až na 1560 litrů. BMW nabízí pro facelift dvě výbavové linie „Inspiring“, protože základní verze obsahuje mimo jiné LED světlomety, adaptivní podvozek, automatické ovládání zadních výklopných dveří, panoramatickou prosklenou střechu, elektricky nastavitelná sedadla, sportovní kožený volant , úložný paket, automatická klimatizace 3zónové ovládání a také nezávislé topení a klimatizace.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Standardem je také Driving Assistant Professional, parkovací a couvací asistent s couvací kamerou, cloudový navigační systém a rozšířené připojení chytrého telefonu včetně online funkcí. Volitelně dostupná výbavová linie „Impressive“ rozšiřuje výbavu BMW iX3 o četné komfortní funkce, jako je akustické prosklení, sportovní sedadla s koženými potahy a HiFi systém od Harman Kardon.

S revizí iX3 se do interiéru dostal i 12,3palcový digitální přístroj a 12,3palcový centrální monitor. Středová konzola BMW iX3 Facelift 2022 má také optimalizovaný design. Samozřejmostí je cloudový navigační systém a rozšířené připojení chytrého telefonu včetně online funkcí. Volitelně dostupná výbavová linie „Impressive“ rozšiřuje výbavu BMW iX3 o četné komfortní funkce, jako je akustické prosklení, sportovní sedadla s koženými potahy a HiFi systém od Harman Kardon.

S revizí iX3 se do interiéru dostal i 12,3palcový digitální přístroj a 12,3palcový centrální monitor. Středová konzola BMW iX3 2022 má také optimalizovaný design. Samozřejmostí je cloudový navigační systém a rozšířené připojení chytrého telefonu včetně online funkcí.

Volitelně dostupná výbavová linie „Impressive“ rozšiřuje výbavu BMW iX3 o četné komfortní funkce, jako je akustické prosklení, sportovní sedadla s koženými potahy a HiFi systém od Harman Kardon. S revizí iX3 se do interiéru dostal i 12,3palcový digitální přístroj a 12,3palcový centrální monitor. Středová konzola BMW iX3 2022 má také optimalizovaný design.

S revizí iX3 se do interiéru dostal i 12,3palcový digitální přístroj a 12,3palcový centrální monitor. Středová konzola BMW iX3 2022 má také optimalizovaný design. S revizí iX3 se do interiéru dostal i 12,3palcový digitální přístroj a 12,3palcový centrální monitor. Středová konzola BMW iX3 2022 má také optimalizovaný design.

Cena BMW iX3 2022

Aktualizovaná verze je k dispozici k objednání od srpna 2021 za 67 300 eur (od srpna 2021). iX3 vychází z  X3  a je prvním modelem Bayer, který je k dispozici se spalovacím motorem, jako hybrid a jako akumulátorový elektrický vůz.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis