BMW iX5 2021: technické údaje, cena, datum uvedení na trh

Nový SUV iNext aka BMW iX5 2021 je testován a máme nějaké exkluzivní fotografie. Po mnoha spekulacích na internetu bude nadcházející model pravděpodobně mít iX5 jmenovku.

Kromě toho bude plně elektrický. Nové elektrické SUV bylo sledováno poblíž polárního kruhu a je silně maskováno. Na první pohled však vidíme mnoho podobností se základním modelem X5.

BMW iX5 2021 je rozměrově identický s podvozkem X5

Vnější design nejnovějšího BMW iX5 2021 se zásadně liší od dnešních SUV. Jak již bylo zmíněno dříve, testovací mezek je chycen při testování na polárním kruhu a celé tělo iX5 je silně maskováno. Z hlediska rozměrů je elektrické SUV umístěno poblíž základny X5.

Největší rozdíl však spočívá v tom, že iX5 je základem nejnovější flexibilní architektury společnosti, která bude v budoucnu použita pro všechna elektrická a ICE vozidla. Na první pohled má BMW iX5 dvojici tenkých světlometů a falešnou ledvinu. Navíc si s největší pravděpodobností osvojí stejný styl ledvin a zadní designový jazyk jako konceptový model. Boční profil navíc zobrazuje elegantní hliníková kola.

První dojmy uvnitř

Podle oficiálních informací bude kabina připravovaného BMW iX5 2021 jednou z nejlepších. Kromě toho můžeme očekávat luxusní kabinu se spoustou techniků. Z nejnovějších špionážních fotografií jsou na přístrojové desce zobrazeny dva obrovské zakřivené displeje, které jsou vysoce přizpůsobitelné.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Komfort je navíc vyšší než u základního modelu X5. Stejně jako základní model bude mít nový elektrický SUV také dvě řady sedadel a dostatek místa pro pět cestujících. Unikátní polygonální dvouramenný volant s plochou horní a spodní částí pro plynulejší přechody mezi automatizovanou a normální jízdou je standardem.

Pohonná soustava BMW iX5 2021

Zcela nový člen BMW iX5 2021 je elektrický SUV, který bude skvěle fungovat. Podle výrobce bude iX5 používat stejnou technologii pohonné jednotky jako připravované modely i4 a iX3. Elektromotor je namontován vzadu a baterie je samozřejmě umístěna pod podlahou flexibilní architektury BMW.

BMW také slibuje působivý dojezd kolem 600 km. Kromě toho je zrychlení další velká věc a výrobce odhadl, že za přibližně 4 sekundy by se pohyboval ze 100 km / h na 0-62 mph. Konečná verze určitě přinese širokou škálu různých výkonů a kapacit baterií.

Datum vydání a cena

Zkušební mezek BMW iX5 2021 má mnoho podobností se základním modelem X5. Podle nejnovějších zpráv představí společnost BMW na konci roku iX5. Prodej je naplánován na začátek roku 2021.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis