BMW M135i 2022: technická data, cena, datum vydání

Pokud chceme být šťastnými majiteli nejsportovnější varianty současného BMW řady 1, musíme se rozhodnout pro BMW M135i 2022 xDrive, model, který soutěží v segmentu prémiových sportovních kompaktů a je tu s námi již řadu let. Tento model se vyznačuje všestrannou sportovností, zejména motorem, který jej oživuje a lépe se používá díky aktualizaci představené BMW.


Obvykle, když dorazíme dva roky po jeho uvedení na trh, je aktualizace obvykle doprovázena estetickou změnou, ale v tomto případě se to od té doby, co se BMW neomezilo na ponechání M135i xDrive v jeho obvyklé podobě. Ty jsou omezeny na přidávání nových odstínů do palety barev vytvořené BMW Individual, kromě  Frozen Orange   metalických a   Frozen Čistá Gray,  v   M Sao Paulo Yellow  , které už známe z jiných modelů, jako je například M4 soutěže.

Tímto způsobem, jak si dokážete představit, jsou uvnitř ukryty aktualizace, kterými BMW M135i xDrive prošlo, některé změny, které udělají z M135i xDrive lépe ovladatelné vozidlo a zpříjemní jízdu, ale také vám umožní  ještě více využít jeho výkonný řadový čtyřválec s   technologií BMW TwinPower Turbo , který zrychlí na 100 km/h za pouhých 4,8 sekundy s výkonem 306 koní.

✓ Můžete také zkontrolovat:Obecně platí, že vylepšení, na která byl kladen důraz u BMW M135i xDrive, zvyšují odklon nebo úhel odklonu předních kol, což umožňuje větší absorpci bočních sil při zatáčení. Kromě toho byly na závěsy instalovány nové hydraulické podpěry, přepracována příčná a vlečená ramena a překalibrován systém zavěšení, což vede k lepšímu chování při odvalování v zatáčkách a lepším zatáčkám. Pocit z řízení, zvláště když jde o to, dostat ven všechnu vaši sportovní sílu.

Díky provedeným úpravám a specifickému naladění podvozku dokáže M135i xDrive lépe využít svůj motor a veškerou techniku, která jej obklopuje. Připomeňme, že sériově vybavuje velmi zajímavými prvky, jako je samosvorný diferenciál integrovaný v samotné 8stupňové automatické převodovce Steptronic, M sportovní brzdy nebo M sportovní řízení na míru tomuto modelu, přičemž nelze  zapomenout   na  dynamickou kontrolu stability.   (DSC), který dokáže změnit chování samotného řízení, brzd nebo diferenciálu.


Třešničkou na dortu je nový výfuk, který pojme BMW M135i 2022 xDrive , který je naladěný tak, aby nás zahltil už od nastartování a po nastoupení ho dokázal předat všem cestujícím a především k řidiči Reakce a pocity z řadového čtyřválce.  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 stimme, im mittleren: 5 von 5)