BMW M2 2021: cena, technické údaje, fotografie

Společnost BMW nepřestává potěšit jedinečný vývoj svých fanoušků. Tyto nové BMW M2 2021 bolid zaujme s jeho sílu, agresivní vzhled a atraktivní cenu.

Exteriér a interiér nového BMW M2 2021

Vzhled viděl určité změny. Zároveň se záda prakticky neliší od civilního modelu. Existují však jasné rozdíly. Například nárazník se svislými reflektory se stal masivnějším a na víku kufru se objevil malý spojler. Brutální výměníky vzduchu a difuzory v pozadí dodávají vozu nezapomenutelný a odvážný vzhled, protože se hodí jako sportovní superauta. Kapota byla zvýrazněna a nosní dírky mřížky chladiče byly výrazně zvětšeny. Podběhy kol byly nafouknuty a bylo rozhodnuto vložit 19. kola. Malá žábra před obloukem je ozdobnější.

Kožená sedadla jsou nahrazována sportovními sedadly s boční opěrkou, vyhříváním a elektrickým nastavením. Zadní pohovka pojme dva cestující. Mnoho jich však může najít trochu přeplněné. Uprostřed je loketní opěrka, ve které lze pohodlně ukládat různé drobné předměty. Je nainstalován displej s červenými číselníky a na obrazovce lze nastavit pohybové profily. K dispozici jsou také tenké lístky pro ruční řazení. 3-paprskový volant s chromovými vložkami je potažen kůží s bílým prošíváním. Na jeho povrchu je mnoho tlačítek pro ovládání multimediálního systému.


Technická náplň a úpravy BMW M2 2021

Novinka je vybavena dvěma turbodmychadly a karbonovým tlumičem, se kterým může super sportovní vůz snadno vyjednávat strmé rohy. K dispozici jsou další brzdy M Sport a vylepšený chladicí systém. Stisknutím tlačítka se zvuk výfukového systému nastaví na konkrétní režim. Vestavěný šestiválcový motor se vstřikováním a dvoumotorovou turbínou.

Hlavní technické vlastnosti jsou následující: • Výkon – 370 “koní”;
 • Kubická kapacita – 2979 cc;
 • Točivý moment – 465 H * m při 1400 ot./min .;
 • Maximální rychlost – 250 km / h;
 • Zrychlení na 100 km / h – 4,3 s;
 • Spotřeba paliva ve městě – 10,5 litru, na dálnici – 6,4 litru;
 • Počet rychlostních stupňů – 7;
 • Převodovka – robot.

Můžete si koupit model s 6-stupňovou manuální převodovkou a 7-stupňovým robotem s dvojitou spojkou. Za příplatek můžete odstranit rychlostní limit a zvýšit kapacitu na 270 km / h. Nové BMW M2 2021 F87 je považován za nejlevnější celého Mnichov sportovní řady automobilů. Nejsilnější verzí je možnost Soutěž, která měla premiéru v srpnu 2018. Model je vybaven třílitrovým motorem a vyvíjí 410 „koní“, což je o 40 sil a 85 Nm více než standardní model. S volitelným balíčkem ovladačů M lze omezovač snadno dosáhnout rychlosti 280 km / h.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Nové BMW M2 2021

Pokud hodnotíte složitost kapacity, ovladatelnosti a nákladů, pak to rozhodně není v souladu s konkurencí. Hlavním zaměřením společnosti je však BMW M5, u kterého poptávka výrazně převyšuje nabídku. Jedná se o první vůz s pohonem všech čtyř kol, který je ideálním řešením pro ruské silnice. Poté bude možné jet po trase a cítit se pohodlně v městských podmínkách. Pokud jde o model M2 2021 , jeho fanoušci se musí přizpůsobit nerovnému povrchu s malou vůlí.

Nový BMW M2 2021 je sportovní model s krásným designem, xenonovým vzhledem a vynikajícími údaji o rychlosti. Auto určitě upoutá pozornost ostatních a nezůstane bez povšimnutí. Majitel vozidla se bude cítit skutečné potěšení a jízdní komfort.

Nová cena BMW M2 2021

 Nové BMW M2 2021  přichází na trh se vstupní cenou kolem 61.900 eur.

Fotografie BMW M2 2021

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)