BMW M4 2021: Interiér, motor a úpravy

Nové BMW M4 2021 je výkonný sportovec na závodních tratích a dálnic. Je to skvělé pro drift, zatáčky a dlouhé přímky. Pokud máte rádi adrenalin, je tento vůz speciálně navržen pro vás. Má citlivý volant, který vám umožní vzít i ty nejnáročnější rohy s lehkostí při nejvyšší rychlosti. Tento sportovní vůz byl vytvořen pro živé dojmy.

Exteriér nového BMW M4 2021

Nový BMW M4 2021 je sport a adrenalin. Každý z těchto modelů to znovu a znovu reprodukoval. Živé motivy vedou vůz zpět k řadě vozů nové generace. Co jsme viděli nové? Nejprve to je přední nárazník, změněný tvar kapoty, úhel světlometů. Ducha novosti můžete cítit v každém detailu.

Nové BMW M4 2021 obdržel jasný a moderní detaily předního dílu, jasná světla z módních LED lamp. Přední nárazník se změnil se třemi sekcemi sání vzduchu. Navíc plní svůj technický úkol 100% a neslouží jako běžný dekorativní prvek, jak je tomu často u hlavních konkurentů M4 2021 . Toto rozhodnutí je zaměřeno na maximalizaci přívodu studeného vzduchu pro chlazení motoru a brzdového systému.

Ve vozidle se snížila zdvihací výkon a zlepšily se aerodynamické vlastnosti vozu. Toho bylo dosaženo díky splitteru, difuzéru a uhlíkové spojleri. Dynamický vzhled stroje je zachován, i když není v pohybu. To vše díky vynikající kombinaci designu střechy, spojleru a zpětného zrcátka.

✓ Můžete také zkontrolovat:

18palcová kola základní verze doplňují celkový vzhled stroje. Mezi volitelná řešení nabízí výrobce kola z lehké slitiny 19 a 20 palců. Výfukový systém M Sport poskytuje výrazný a rozpoznatelný „čtyři“ zvuk.

Interiér nového BMW M4 2021

Salon nové BMW M4 2021 se provádí ve velmi vzrušující stylu. Je plná extravagance a německého askeze, ve kterém jsou praktičnost a jednoduchost spojeny do všech detailů. Lze s jistotou říci, že interiér vytváří sportovní atmosféru pouze díky sedadlům, která představují symbiózu sportovního adrenalinového a rodinného omezení.

Automatická klimatizace je standardní i v rozšířené verzi. Profesionální hudební systém vám dává pocit, že jste na koncertu své oblíbené kapely, a navigační systém od stejné značky vás nenechá ztratit na neznámých ulicích a cestách.

Objem kufru je 445 litrů, což je pro Coupé působivá hodnota, zejména když si uvědomíte, že „čtyři“ je sportovní vůz s odpovídajícími úkoly a cíli.

Technická náplň BMW M4 2021

Pro BMW M4 2021 se používá jeden motor s objemem 3 litry. Je vybaven turbodmychadlem a má výkon 431 k. Kroutící moment 550 Nm při 1850-5500 ot / min. Pokud vám to však nestačí, je výrobce připraven nabídnout upgrade koňské síly o 450 koní.

Přímé dvojité vstřikování turbo a vysoce přesné nastavení zaručují, že motor reaguje s nejmenším tlakem na plynový pedál. To vše zajišťuje výbušné zrychlení a vynikající trakci. Nový, lehký klikový hřídel zlepšuje dynamiku a snižuje spotřebu paliva.

Sport BMW M4 2021 používá dva typy převodovek: „klasický“ ve formě šestistupňové manuální převodovky a sedmistupňový robot se dvěma mokrými spojkami. Manuál je vybaven funkcí pro zvýšení rychlosti při sníženém rychlostním stupni. Maximální rychlost vozu je 250 km / h, dosahuje prvních sto za 4,2 s. Mimochodem, maximální rychlost může být zvýšena na 280 km / h za příplatek.

Základem automobilu byla třetí série BMW s řadou vylepšení. Vzpěry McPherson jsou nainstalovány vpředu, zatímco zadní část má klasický „multi-link“ s pasivními tlumiči. A za jakou dobu, za další platbu, bude nainstalován regulovaný balíček tlumičů s třemi režimy.

Volant s elektrickým zesilovačem, ze kterého není zadána řada nastavení a možností, poskytuje vysoký stupeň manévrovatelnosti. Čtyři brzdy mají děrované kotoučové brzdy.

Změny nového BMW M4 2021

Automobilka vyvinula 2 kompletní sady BMW M4 2021: Basic and Competition . Ale jak je tomu často, naši řidiči jsou znevýhodněni a nemohou získat ani sekundu.

V prostoru je integrováno následující vybavení:

 • 2zónová klimatizace;
 • LED optika;
 • Asistenti ASC, DSC;
 • 6 polštářů;
 • skvělá hudba a další.

Mezi výhody nového modelu je třeba zdůraznit:

 • skvělý světlý design;
 • dobrý výkon motoru;
 • dobrá práce obou krabic;
 • vysoká stabilita vozu na silnici;
 • vynikající manévrovatelnost a chování při řízení;
 • Hladkost.

Nová cena BMW M4 2021

Nové BMW M4 2021 bylo uvedeno na trh s cenou začínající na přibližně 2 169 000 Kč.

V současné době je BMW M4 2021 k dispozici pouze jako ojetý vůz. Průměrná cena ojetého BMW M4 2021 se pohybuje kolem 2 199 500 Kč.

Fotografie BMW M4 2021

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.