BMW X4 2021: technické údaje, cena, datum uvedení na trh

X4 BMW 2021 bude přepracován a bude představovat řadu vylepšení. Podle nejnovějších zpráv se BMW 2021 BMW X4 příští rok dotkne ulic a můžeme očekávat další změny, pokud jde o design a design.

Exteriér nového BMW X4 2021 bude přepracován a výrobce učiní tento SUV agresivnějším než dříve. Také některé změny budou provedeny uvnitř a můžeme předpokládat luxusnější kabinu. Kromě toho bude opět k dispozici vysoce výkonná varianta X4 M. Tato šelma bude vypadat agresivněji a bude používat silnější motor než základní model.

BMW X4 2021: technické údaje, cena, datum uvedení na trh, Auto Březík Servis

Exteriér BMW X4 2021 se mění

Nadcházející BMW X4 2021 představí aktualizace v polovině cyklu. Tento SUV stále nabízí agresivní design a vynikající aerodynamiku. Tentokrát výrobce použije více kvalitních materiálů a rozšíří funkce, jako jsou světlomety a nárazníky. Přední kapotáž je, jak jsme již psali, agresivní a má velkou dvojitou mřížku ledvin, která je také přítomna téměř u všech modelů třídy X.

Standardně jsou nabízeny LED světlomety. Kromě toho má tento model na zádech sportovní spoiler, který dodává další dávku sportovnosti. X4 BMW 2021 bude i nadále dodáván se standardními 19palcových lehkých slitin a volitelných ráfky 20 palců. Kromě toho sportovní verze X4 M jezdí na vysoce kvalitních 20palcových kolech. Pokud vám to nestačí, nabízí výrobce také větší, černobílá 21palcová pětikopová kola.

BMW X4 2021: technické údaje, cena, datum uvedení na trh, Auto Březík Servis

Prostorná a technická kabina

BWW X4 2021 je krásný kompaktní SUV, která nabízí prvotřídní kabině. Uvnitř je spousta prostoru. Se dvěma řadami sedadel a dostatečným prostorem pro pět cestujících má tento SUV také přepravní kapacitu 19 metrů krychlových a může být zvýšen o 51 krychlových stop se sklopenými zadními sedadly. X4 prohrává v tomto oddělení boj proti BMW X3. X3 je v této oblasti mnohem lepší a nabízí 29 krychlových stop prostoru za druhou řadou a 63 krychlových stop se sklopenými zadními sedadly.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Základní model X4 je dobře vybaven. Je dodáván s HD rádiem, 12 reproduktorovým zvukovým systémem, Apple CarPlay a konečně kompatibilitou Android Auto. Informační a zábavný systém používá obrazovku s úhlopříčkou 10,3 palce a nejnovější funkci šikovného ovládání gest. S tímto systémem může řidič ovládat informační systém pěti jednoduchými pohyby rukou.

Barvy

Zcela nový BMW X4 2021 má krásnou paletu devíti barev. Patří k nim barvy jako Jet Black, Alpine White, Flamenco Red, Dark Olive, Mineral White, Phytonic Blue, Glacier Silver, Dark Graphite a také jeden z nejpopulárnějších černých safírů.

BMW X4 2021: technické údaje, cena, datum uvedení na trh, Auto Březík Servis

Technické údaje BMW X4 2021 Powertrain

Nadcházející BMW X4 2021 bude k dispozici se dvěma motory, z nichž jeden pohání mohutný model X4 M. Základní model je k dispozici s 2,0litrovou inline 4 přeplňovanou hnací soustavou s výkonem 248 k. Tento motor je vybaven 8stupňovou automatickou převodovkou a jako standard používá systém pohonu všech kol nebo Xdrive.

BMW X4 M.

Jak již možná víte, výrobce provedl v uplynulém roce některé změny modelu X4 M. Starý motor byl nahrazen novým přeplňovaným motorem Inline-6, který poskytuje 473 koňských sil a točivý moment 442 lb-ft. Díky tomuto výkonnému motoru se výkonný model M sníží z 0 na 60 mil za hodinu za pouhých 4,1 sekundy. Soutěžní model trvá 4 sekundy. Systém AWD je u této varianty také standardní.

BMW X4 2021: technické údaje, cena, datum uvedení na trh, Auto Březík Servis

Cena a datum vydání

Nadcházející BMW X4 2021 je skvěle navržený SUV, který bude používat více technologií a kvalitních materiálů než jeho předchůdce. Z tohoto důvodu musíme říci, že tento model není levný. Vyvolávací cena základního modelu je 52 000 EUR.

Výběr plně naloženého modelu však může zvýšit cenu na 80 000 EUR. X4 M má agresivnější design. Tento model bude k dispozici od 62 000 EUR. Koncem roku 2020 uvede výrobce BMW své nejnovější X4.