BMW X4 2022: spotřeba, technická data, cena

Nové špionážní fotografie z připravovaného BMW X4 2022 jsou k dispozici. Nedávno byl objeven prototyp, který má mírnou kamufláž. Na první pohled BMW zvýší konkurenceschopnost tohoto SUV a nabídne mu mírnou aktualizaci.

V zásadě očekávejte, že X4 bude mít přepracovanou masku chladiče a některá vylepšení zadních světel. Bohužel nemáme obrázek interiéru. Obecně se můžeme spolehnout na zvěsti, že kabina bude nabízena s větší obrazovkou infotainmentu o velikosti 10,25 palce.

Redesign BMW X4 2022

Nadcházející BMW X4 2022 je kompaktní SUV, které se nachází mezi větší X5 a menší X3. Stejně jako většina dnešních modelů BMW má i nový BMX X4 stejný uznávaný designový jazyk. Stejně jako předchozí model má i budoucí model stejné rozměry a tvary.

Maskovací výbava špionážního modelu však naznačuje nový design přední kapotáže. Jasně vidíme, že výrobce přepracoval masku chladiče a použil stejné světlomety. Když se podíváte na toto SUV za sebou, první věcí, které si můžete všimnout, je nový výfukový systém a některá vylepšení, která mají za následek lépe tvarovaná zadní světla.

Vnitřní pověsti

Na rozdíl od exteriérových změn nemáme žádné oficiální informace o aktualizacích kabiny. Obrázek venku ukazuje, že výrobce přidá více kvalitních materiálů a větší obrazovku infotainmentu. S největší pravděpodobností bude BMW používat stejnou 10,25palcovou obrazovku, jakou má současný model.

V každém případě mohou kupující očekávat více techniků a jemných doteků než předchozí model. V základní podobě xDrive30i nabízí aktuální SUV více funkcí než všechny modely ve stejné třídě. Má panoramatickou posuvnou střechu, automatickou klimatizaci, vnitřní vybavení SensaTec ze syntetické kůže, automatickou klimatizaci, přední sedadla v 10 směrech a stěrače čelního skla citlivé na déšť.

Velký informační a zábavní systém je standardně vybaven navigací a podporou Apple CarPlay. Jak vidíte, BMW nenabízeli Android Auto. Věříme však, že bude přidán v nadcházejícím modelu.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Bezpečnostní zařízení

BMW X4 je velmi bezpečné SUV. Stejně jako ostatní modely BMW má nový standard standardně také varování před kolizí s detekcí chodců a automatické městské brzdění.

Technické údaje pohonu BMW X4 2022

V současné době není jasné, jaké změny hnacího ústrojí jsou plánovány pro nadcházející BMW X4 v roce 2022 . Aktuální X4 nabízí výběr ze tří motorů. Prvním hnacím ústrojím je 2,0litrový řadový čtyřválec s turbodmychadlem o výkonu 248 k.

Druhý hnací ústrojí je výkonnější a skládá se z řadového šestiválce o objemu 3,0 litru s turbodmychadlem o výkonu 382 k. Nejvýkonnější jednotkou mezi modely X4 M a X4 M je nakonec Competition. Díky vynikající mechanice a 3,0litrovému motoru Inline-6 ​​se dvěma turbodmychadly vyvíjí X4 M 473 koní, zatímco konkurence spotřebuje 503 koní. Všechny motory jsou standardně vybaveny 8stupňovým automatem a pohonem všech kol.

Datum vydání a cena

Podle BMW se výroba modelu X4 bude řešit v závodě ve Spartanburgu v Jižní Karolíně. Nová X4 se začne prodávat jako model 2022 spolu s aktualizovanou X3 ve druhé polovině roku 2021. Počáteční cena současného modelu je 51 000 eur, zatímco X4 M stojí o něco méně než 75 000 eur.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.