BMW X6 2021: technické údaje, cena, datum uvedení na trh

Čekání je u konce, přepracovaný BMW X6 2021 je potvrzen a můžeme počítat s mnoha vylepšeními. Tento populární luxusní SUV debutuje příští rok a dostane další aktualizace. Jak možná víte, model X6 byl poprvé představen na konci roku 2008 a tehdy přitahoval velkou pozornost. Nadcházející X6 vstoupil do své čtvrté generace v roce 2021 a s tímto restylingem očekáváme, že se jedná o přenos.

Nadcházející BMW X6 2021 bude rovněž nabízen jako model převodu ve stejném tvaru a designu jako současný. Dojde však k drobným upgradům a nový model bude vypadat atraktivnější než dříve.

Změny designu BMW X6 2021

Jak již bylo zmíněno, nadcházející BMW X6 2021 bude i nadále nabízen ve stejné podobě. V zásadě je tento model přenosem a tu a tam dochází pouze k malým změnám.


A co je nejdůležitější, přední strana se stává agresivnější a mřížka ledvin od BMW nyní vypadá lépe. Sportovní design je na svém místě a nový model má střechu střechy, dlouhou kapuci, krátké přední a zadní převisy. Obecně nejsou nutné žádné tvrdé úpravy, protože tento model vypadá jedinečně a díky němu je snadno rozpoznatelný.

✓ Můžete také zkontrolovat:


M balíček

K dispozici bude také sada M a model, který jej nosí, bude stylizován agresivněji. Toto balení obsahuje černou lakovanou ledvinu, oblouky s oblouky kol a zadní difuzor se čtyřmi koncovkami výfuku. 21palcová kola jsou standardním vybavením v balení M.

Interiér a bezpečnost BMW X6 2021

Interiér nadcházejícího BMW X6 2021 bude mít jasný a luxusní design. Na tomto modelu bude více techniků a kvalitních materiálů. Dojde k několika aktualizacím uvnitř a výrobce zajistí ve své kabině více sekáček. Díky tomu nabízí toto dvouřadé sedadlo větší pohodlí. Na palubní desce je infotainmentová obrazovka, uklizený středový zásobník, různé možnosti kvalitního vybavení, elektronická řadicí páka, řada prémiových možností čalounění a sportovní tříramenný volant. Jak vidíte, mnoho funkcí je stejné.


K dispozici bude také spousta vyspělých bezpečnostních zařízení. Součástí tohoto standardního balíčku je automatické nouzové brzdění, monitory mrtvého úhlu, parkovací senzory, varování před opuštěním jízdního pruhu, asistent dálkových světel a adaptivní LED světlomety. Volitelně můžete získat adaptivní tempomat, aktivní jízdní pruh, pomocníka při změně jízdního pruhu a kameru pro prostorový výhled.

Doplňky hnacího ústrojí BMW X6 2021

Neočekáváme žádné změny pod kapotou nového BMW X6 2021 . K dispozici jsou tři možnosti motoru. Základní sDrive40i bude používat stejný 3,0-litrový šestiválec, který produkuje 335 koňských sil a točivý moment 330 liber.

Při přechodu na model M50i dostávají kupující výkonnější 4,4-litrový dvoumotorový turbo V8 s výkonem 523 koní. X6 M s nejdelší řadou je nejlépe vybaven a bude používat 4,4-litrový motor V8 s výkonem 600 koní a 617 koní. Navíc stávající osmistupňové automatické převodovky budou pohánět všechny výše uvedené modely.

Datum vydání a cena

Pro nadcházející BMW X6 2021 nebylo stanoveno žádné oficiální datum vydání. Podle spekulací některých odborníků však lze nový model očekávat příští léto. Tento příjezd je založen na harmonogramech předchozích let.

Cena zatím není k dispozici, ale můžeme předpokládat, že je ve stejném rozmezí jako dříve. Současný model sDrive40i stojí 65 295 EUR, zatímco xDrive40i začíná na 67 595 EUR. Vyšší model M50i však začíná na 86 645 EUR. Nabíjení BMW X6 2021 pomocí balíčku M zvyšuje cenu na 115 000 EUR.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)