Bugatti Chiron 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Není pochyb o tom, že Bugatti Chiron 2021 stanovil tempo, pokud jde o rychlost a výkon. Před více než deseti lety dal Ferdinand Piech technikům Veyronu v té době malou objednávku: Nový Bugatti Chiron musel zrychlit z 0 na 60 mil za hodinu za méně než tři sekundy, mít více než 1 000 koní a dosáhnout něco 250 mil za hodinu a výše Především museli být schopni nabídnout paní Piechovou pohodlnou jízdu na cestě do Čínské opery.

Rychlý posun vpřed do roku 2021 a stejný pustý hlas je mnohem jasnější a hlasitější než kdy jindy, pouze tentokrát s námi je náhrada Veyronu. Dámy a pánové, tady je nový Bugatti Chiron 2021. Datum vydání by mělo být očekáváno před tímto poklesem jako model 2021 let.

Im Moment hat Bugatti beschlossen, die tatsächlichen Werte aus welchen Gründen auch immer geheim zu halten. Was jedoch bekannt ist, ist, dass der neue 2021 Bugatti Chiron 0-60 Meilen pro Stunde nur 2,5 Sekunden dauert und im normalen Modus eine Höchstgeschwindigkeit von etwa 236 Meilen pro Stunde erreicht. Laut Quellen von Bugatti hat das neue Modell eine geringere Fahrhöhe – es wird erwartet, dass der Abtrieb reduziert und damit schneller gefahren wird. In der Tat ist 261 Meilen pro Stunde die zeitlich begrenzte Höchstgeschwindigkeit des Computers.


Slyšeli jste to správně, alespoň 261 km / h, alespoň podle počítačových simulací. Podle Wolfganga Durheimera je značka na 250 mílích na cestě, ale je to velká výzva, protože překročení této rychlosti by způsobilo těžké zatížení součástí vozidla, a proto by bylo nebezpečné i pro nejprofesionálnější řidiče.

Dále tvrdí, že nový Bugatti Chiron v roce 2021 bude mít snadný čas prolomení rekordů 268 mph a 270,49 mph od John Hennessey’s Veyron Super Sport, respektive Venom GT.


Ačkoli hodně ze stavební architektury používané Bugatti Chiron 2021 je to Veyron, inženýři pracující na novém modelu říkají, že nový model je zcela nový. To je i přes Chiron s 8,0 litrovým motorem W12 a sedmistupňovým DCT. Ve srovnání s Veyronem Bugatti říká, že nový model je o něco delší, trochu širší a sedadla o něco hlouběji. Pohotovostní hmotnost však zůstává stejná.

✓ Můžete také zkontrolovat:


Pokud jde o výkon, nový 2021 Bugatti Chiron zasáhne ohromujících 1 500 koňských sil při 6 700 ot./min. A kolem 1 165 liber-metr točivého momentu při 6 700 ot./min. To odpovídá zvýšení výkonu a točivého momentu o 25% ve srovnání s Veyronem. Proč více energie při použití stejného motoru Veyron Super Sport? Auto Engineering 101: Zvýšilo se také množství vzduchu přiváděného do motorového prostoru. Tak jednoduché!

Bugatti Chiron 2021 vnitřní a vnější přestavba

Pro začátek je design Bugatti Chiron 2021 bezproblémovou kombinací vysokého stupně „krásy“ a „zvířecí“ osobnosti. Je ztělesněním dokonalého sportovního vozu nabízejícího stylový design a nejmodernější postavu.

Interiér Bugatti Chiron je stejně jako interiér předchůdce mistrovským dílem. Díky rovnováze mezi luxusem a sportovností vyniká ze všech ostatních hypercarů. Plasty jsou sakra hodně a uvnitř není ani centimetr. Povrchy jsou omítnuty buď jemnou kůží, hliníkem nebo uhlíkovými vlákny. Výsledkem je vysoce kvalitní moderní vozidlo, které je šité na míru ve všech ohledech.

Pokud jde o fotografie Bugatti Chiron Spy z roku 2021, vnější design je jednoduše vývojem designu Veyron, bez ohledu na to, jak to Bugatti říká. Na první pohled si to možná pomýlíte s jeho předchůdcem, protože redizajn je jemný a možná budete muset hledat dlouho a pečlivě, abyste si všimli jakýchkoli rozdílů.

Specifikace motoru Bugatti Chiron 2021

Jak bylo zmíněno na začátku tohoto přezkumu Bugatti Chiron v roce 2021, nový model přichází s revidovaným strojem Veyron, který produkuje 1 165 kroutících momentů a 1 500 koňských sil.

2021 Bugatti Chiron 0-62 mph trvá pouze 2,5 sekundy.

Datum a cena vydání Bugatti Chiron 2021

Říká se, že nový model s největší pravděpodobností zasáhne obchody jako model 2021 let před tímto podzimem. Existují zvěsti o hybridním modelu, ale pouze čas ukáže. Obrázky na pozadí Chironu jsou k dispozici na online fórech Bugatti.

Bugatti Chiron 2021 bude stát kolem 2,4 milionu eur.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)