Buick Enclave 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nadcházející Buick Enclave 2022 dostává redesign. Toto oblíbené třířadé SUV se na trh dostane později v roce 2021. V tuto chvíli víme o tomto modelu a jeho nejnovějších upgradech v podstatě vše. Enclave je luxusní SUV s elegancí, moderním vzhledem a skvělým výkonem.

Nová Enclave by měla dorazit s řadou kosmetických vylepšení a dokonce i interiér dostane další aktualizace. Současný model je dostatečně moderní a nabízí spoustu vybavení. Výrobce však zjevně chce, aby jeho nová enkláva byla ještě lepší a konkurenceschopnější. Nový motor je v tuto chvíli jedinou záhadou, ale je to možné.

Buick Enclave 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Vnější design enklávy 2022

Zcela nový Buick Enclave 2022 prochází redesignem. Nejnovější fotografie ukazují nový design a myslíme si, že nový model vypadá velmi atraktivně. Toto třířadé SUV dostane v předstihu nejpozoruhodnější vylepšení. Přední zástěra nyní obsahuje přepracovanou mřížku a přepracované světlomety. Přední část má také další chromové akcenty, díky nimž vypadá stylověji.

Na druhou stranu obklad Enclave Avenir nabízí exkluzivní přední mřížku s voštinovým vzorem. Zadní část základního SUV Enclave bude vybavena novými koncovými světly. Tento model svými rozměry odpovídá svému předchůdci. Platforma se nezmění, takže Enclave zůstává 204palcovým SUV. Nakonec Buick nabízí standardní 18palcová kola.

Buick Enclave 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Změny v interiéru

Interiér Buick Enclave 2022 také prochází několika vylepšeními. Buick přinese více standardního vybavení a ještě větší využití vysoce kvalitních materiálů. Díky tomu nabízí SUV Enclave ještě větší pohodlí. Interiér a jeho uspořádání se vůbec nezmění.

✓ Můžete také zkontrolovat:

K dispozici však bude nový informační a zábavní systém spolu s nejnovějšími bezpečnostními pomůckami. Největší novinkou je zcela nový a větší 10,2palcový dotykový displej. Doufáme v nějaké nové volitelné balíčky a ještě více aktualizací. Buick však zatím neprozradil všechny detaily o interiéru a jeho novinkách.

Buick Enclave 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Může dojít k novému motoru

Jak jsem řekl, nový motor je volitelný, ale to ještě není oficiální. 2022 Buick Enclave mohl dostat 2,0-litrový turbo čtyřmotorový. Tento motor je k dispozici v modelech jako GMC Acadia a Cadillac XT6. Standardním motorem zůstane V6 3,6 litru. Vyvíjí 310 koní a točivý moment až 265 lb-ft.

Buick stále nabízí devítistupňovou automatickou převodovku. Platforma se nezmění, takže Enclave zůstává SUV s pohonem předních kol s volitelným pohonem všech kol. Kvalita jízdy je vynikající a vše o tomto SUV je tak elegantní a tiché.

Datum vydání Buick Enclave 2022, cena

Cena nadcházejícího Buick Enclave 2022 nyní začne na zhruba 42 000 eur. SUV Enclave je k dispozici ve variantách výbavy Preferred, Essence, Premium a Avenir. Všechny varianty vybavení dostávají více standardního vybavení a některé nové volitelné vybavení. Kvůli tomuto a novému stylu je cena vyšší než dříve. Výrobce plánuje uvést své nové třířadé SUV na trh do konce roku 2021.