Buick Enclave 2025: motory, ceny, technické údaje

Enclave 2025 je připravena svést kupující svým koncepčním designem, výkonným turbomotorem a luxusním interiérem. Super Crusie, asistenční technologie handsfree od GM a masivní 76cm dotykový displej interiéru jsou dvě z nejpozoruhodnějších funkcí Enclave 2025.

Enclave 2025, kterou Buick popisuje jako vlajkovou loď SUV, ztělesňuje filozofii značky „PURE“: čistotu designu, nečekané detaily, vytříbené řemeslné zpracování a výjimečný výkon.

Z hlediska designu je Enclave 2025 delší, širší a vyšší než předchozí modely a vychází z konceptu Wildcat EV. Designové úpravy masky chladiče, přední a zadní masky jsou zvýrazněny charakteristickými křídlovými světlomety Buick a světlomety LED Swoosh. Modely Avenir jsou vybaveny světelnou animací při zvedání.

Recenze Buick Enclave z roku 2025

  • Design 2025 Buick Enclave částečně vychází z konceptu Wildcat EV.
  • GM Super Cruise, asistenční technologie pro řidiče bez použití rukou, debutuje ve vozidle Buick.
  • Buick Enclave 2025 bude k dispozici ve třech úrovních výbavy: Preferred, Sport Touring a Avenir. Každý je standardně dodáván s velkým 76cm dotykovým displejem.

Interiérové ​​dekorace a technologie

Pokud jde o nečekané detaily a sofistikované funkce, řidiči najdou v Enclave 2025 to, co hledají. Plovoucí středová konzola s úložným prostorem, multifunkčním ovladačem, bezdrátovým nabíjením a držáky nápojů doplňuje 76cm dotykový displej. Modely Avenir mají ventilovaná přední sedadla s masážními funkcemi a vyhřívaná sedadla druhé řady.

Standardní technologie a praktické funkce zahrnují Google Assistant, Apple CarPlay a Android Auto, stejně jako sedm pohledů kamery včetně přední, zadní a prostorové kamery (k dispozici jsou dvě další kamery). Řidiči si také mohou stáhnout aplikace jako Spotify a poslouchat hudbu a podcasty na cestách.

Super Cruise

Balíček Super Cruise pro rok 2025 Enclave zahrnuje asistenční systém řidiče GM (monitoruje ospalé nebo roztržité řízení) a pokročilý automatický parkovací asistent. Balíček Super Cruise Avenir se skládá ze zpětného zrcátka s kamerou.

Mezi další standardní asistenční technologie řidiče patří asistent řízení mrtvého úhlu, automatické nouzové brzdění na křižovatkách, rozpoznávání dopravních značek, asistent pro jízdu v jízdním pruhu a varování před opuštěním jízdního pruhu.

Hnací ústrojí a tažná kapacita

Pod kapotou 2025 Buick Enclave je 2,5litrový přeplňovaný motor, který produkuje 245 kilowatt a 441 newtonmetrů točivého momentu. Motor je spojen s osmistupňovou automatickou převodovkou. Standardem je pohon předních kol, k dispozici je však pohon všech kol.

Ve skutečnosti může Buick Enclave 2025 táhnout až 2268 kilogramů, když je správně vybaven.

Úrovně výbavy Buick Enclave 2025

Enclave 2025 bude k dispozici ve třech úrovních výbavy: Preferred, Sport Touring a Avenir. Níže naleznete stručný přehled každého z nich. Očekává se počáteční MSRP, ačkoli knihy objednávek pro Enclave 2025 budou otevřeny v létě 2024.

Enkláva preferována

Preferované modely jsou vybaveny technologií Buick QuietTuning pro snížení nežádoucího hluku z vozovky a větru, okolním osvětlením, elektricky ovládanými a vyhřívanými sedadly v přední řadě, čtyřsměrnou bederní opěrkou a elektricky ovládanými zadními výklopnými dveřmi.

Všechny modely Preferred přicházejí s 50,8cm koly, audiosystémem Bose s 12 reproduktory a dalšími vylepšeními odpružení a řízení pro pohodlnější jízdu a lepší ovladatelnost.

Enclave Sport Touring (ST)

Jak název napovídá, modely Sport Touring se vyznačují volantem s plochou spodní částí, černou mřížkou chladiče, 50,8cm obrobenými koly s černými akcenty a exkluzivním obložením interiéru a exteriéru ST.

Enclave Avenir

Enclave Avenir pro rok 2025 je na vrcholu nabídky panoramatickým střešním oknem, stěrači s dešťovým senzorem, vyhřívanými a ventilovanými předními sedadly s masážní funkcí, vyhřívanými sedadly druhé řady a 55,9cm koly s niklovým povrchem.

Avenir je také vybaven systémem Continuous Damping Control od Buicku, který optimálně a automaticky upravuje tlumicí síly na každém kole.

Standardní paket Power mezitím obsahuje head-up displej, sklopná sedadla druhé řady stisknutím tlačítka a elektricky nastavitelná sedadla třetí řady (balíček Power je k dispozici u modelů Preferred a Sport Touring).

Buick Enclave 2025 Gallery

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.