Buick Envision 2022: specifikace, cena, datum vydání

Po loňském přepracování je zcela jasné, že Buick Envision 2022 přijde bez větších aktualizací. Pokud zatím víme, změny pro druhý rok výroby budou drobné. Jsme si jisti, že v nabídce bude nová barevná varianta, protože úroveň Preferred dostane nová kola. Kromě toho jsme mohli vidět několik vylepšení standardního vybavení, ale celkové uspořádání určitě zůstane stejné. K mechanickým změnám rozhodně nedojde.

Celkově můžete počítat s kompaktním crossoverem, který vypadá skvěle a nabízí dostatek prostoru pro cestující. Také se nám líbí jízda a informační a zábavní systém. Zprávy navíc naznačují vysoce predikované hodnocení spolehlivosti. Na druhou stranu se nám nelíbí kvalita kabiny, která by měla být lepší, přičemž ovládání není nijak zvlášť atraktivní.

I když nedojde k žádným zásadním změnám, Buick Envision 2022 přichází již toto léto.

Design Buick Envision 2022

Protože se jedná o velmi čerstvý model, který byl představen pro tento modelový rok, dává smysl vidět Buick Envision 2022 bez konkrétní aktualizace. Jednoduše to bude znamenat druhý rok výroby a z toho, co zatím víme, budou většími novinkami drobné aktualizace, jako je nová povrchová úprava Sapphire Metallic, zatímco specifikace Preferred přichází s novými 18palcovými koly. Jinak styling zůstává stejný.

Pokud jde o mechaniku, rozhodně se žádné změny nedočkáme. Chystáme se vidět známé rozložení založené na známé platformě E2 společnosti GM. Tento konkrétní model má rozvor 109,4 palce, což znamená, že se můžete spolehnout na spoustu místa pro cestující. Samozřejmě můžete také počítat s typickým uspořádáním FF, i když k dispozici bude také pohon všech kol.

Vnitřní

Změny interiéru také nenastanou. Uvidíme stejné uspořádání kabiny, které nabízí mnoho dobrých věcí. Palubní deska vypadá atraktivně, i když kvalita interiéru by mohla být lepší. Materiály jsou v pořádku, ale jen několik míst je pokryto tvrdým plastem. Na druhou stranu kvalita sestavení není na úrovni, kterou byste od modelu v této cenové kategorii očekávali.

Jak již bylo zmíněno dříve, tento crossover má rozvor 109,4 palců, což je na kompaktní crossover dost velké. Není tedy divu, že prostor pro nohy v obou řadách je působivý. Pět dospělých může být pohodlně usazeno, zatímco přední sedadla jsou také masivní a podpůrná. Pokud jde o kapacitu nákladu, očekávejte asi 25,2 kubických stop za druhou řadou, zatímco celkový objem je asi 52,7 kubických stop. To je zhruba průměr segmentu.

vlastnosti

Tento aspekt pravděpodobně přinese určité inovace, ale nepochybujeme, že většina věcí zůstane stejná. Seznam standardních funkcí by tedy měl obsahovat vychytávky jako 8palcový dotykový displej, stereo se šesti reproduktory, satelitní rádio, dva USB porty a bezdrátový Android Auto a Apple CarPlay. K dispozici je také mnoho možností, jako je 10,2palcový dotykový displej, navigace, audio systém se sedmi reproduktory, audio systém Bose s devíti reproduktory, HD rádio, bezdrátové nabíjení zařízení, další porty USB, panoramatická posuvná střecha, zónové klima ovládání a dálkový start.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Totéž platí pro bezpečnostní funkce. Současný model je již standardně vybaven doplňky, jako je couvací kamera, varování před kolizí vpředu, automatické nouzové brzdění, přední brzdění pro chodce, sledování mrtvého úhlu, varování při vybočení z jízdního pruhu, varování při opuštění jízdního pruhu, upozornění na změnu jízdního pruhu, varování před křížovým provozem, parkování vzadu asistenční senzory atd. Kromě toho získáte dobroty jako head-up displej, přední parkovací senzory, parkovací kamerový systém s všestrannou viditelností, adaptivní tempomat, paralelní a kolmý parkovací asistent atd.

Motor Buick Envision 2022

Tento aspekt rozhodně nepřinese žádné změny. 2022 Buick Envision budou pokračovat známém objemu 2,0 l turbo čtyři který vydá kolem 228 koní a 258 libra-stop točivého momentu. Je dodáván v kombinaci s 9stupňovou automatickou převodovkou, která přenáší sílu na přední nebo všechna kola. Celé hnací ústrojí funguje docela dobře. Dynamika jízdy je docela dobrá, zatímco palivová účinnost je ještě lepší.

Když už mluvíme o spotřebě paliva, tento crossover vrací kolem 24 mpg ve městě a 31 mpg na dálnici. To je na třídu nadprůměrné. Modely AWD jsou trochu žíznivější, ale stále lepší ve srovnání s většinou spolužáků. Maximální tažná hmotnost je až 1 500 liber.

Datum a cena vydání Buick Envision 2022

Navzdory nedostatku změn Buick Envision nepřijde pozdě v roce 2022 . Místo toho se na trh dostane v létě. Základní cena by měla být 33 000 eur.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis