Buick Regal 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nadcházející sedan Buick Regal pro rok 2022 je připraven představit na příští rok stylový redesign a některé interiéry. Podle nám dostupných informací americká výroba Regalu oficiálně skončí v srpnu a prodeje chystaného modelu v Číně mají pokračovat. Kromě některých drobných vylepšení exteriéru přichází nová police s techničtější kabinou.

Buick Regal 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Kromě toho výrobce aktualizoval multifunkční volant a přidal pokročilejší informační a zábavní systém. Na druhou stranu, pro čínský trh nový Buick Regal nepřetržitě využívá 1,5litrové turbo, které produkuje 166 koní, a 2,0litrové turbo, které produkuje 233 koňských sil a 258 lb-ft.

Vnější design Buick Regal 2022

Nadcházející Buick Regal 2022 je sedan, který dostává stylové přepracování. Pokud jste nevěděli, tento model je na některých trzích známý také jako Opel Insignia. Pro rok 2022 výrobce provedl několik drobných vylepšení exteriéru a nová police dostává přepracované seskupení světlometů a různé designy spodních nárazníků.

Tradice navíc pokračuje majestátní maskou chladiče, atletickým postojem a elegantní zádí. Je zajímavé, že mnozí věří, že nadcházející model je dosud nejlépe vypadající policí. Kromě standardního modelu bychom se měli dočkat také výkonnějšího Regal Sportback GS. Tato varianta působí sportovněji díky mnoha moderním akcentům. Zahrnuje unikátní mřížku chladiče, otvory pro přívod vzduchu ve spodním rámečku a větší kryty koncovek výfuku. Kromě toho se GS dodává s 19palcovými koly ve srovnání se 17palcovými koly standardního modelu.

Buick Regal 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Kabina vypadá luxusněji

Nový Opel Insignia, Buick Regal 2022 , dostane také stylové osvěžení uvnitř. Předně středová konzola vypadá čistěji a výrobce přidal novou obrazovku. Standardem je navíc integrace Apple CarPlay a Android Auto, jako je aktualizovaný multifunkční volant, 4G LTE WiFi hotspot a větší 8palcový displej s navigací.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Tlačítko převodovky se navíc posunulo a umístilo mnohem lépe. Obecně je zde místo pro dva velké držáky nápojů pro řidiče a spolujezdce. Stejně jako předchozí model, i nový má kabinu pro 5 osob a nabízí stejný komfortní pocit.

Buick Regal 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Specifikace motoru Buick Regal 2022

Nejnovější Buick Regal 2022 je sedan, který bude k dispozici se dvěma motory. Standardní model používá 1,5litrový turbomotor s výkonem 166 koní. Kromě tohoto motoru nabízí Buick také výkonnější 2,0litrové turbo s výkonem 233 koní a 258 lb-ft.

Pokud byste to nevěděli, stejný motor pohání i americkou variantu. Stejně jako sériový motor má být volitelný motor spojen se stejnou devítistupňovou automatickou převodovkou.

Buick Regal 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Datum vydání, cena

Jak již bylo zmíněno dříve, Buick se pokusí prorazit na čínský trh s některými svými chystanými modely. Podle různých zpráv výrobce představí i stylovou novinku Envision a Encore GX.

Nový Buick Regal 2022 s největší pravděpodobností dorazí ještě letos, ale bohužel bude dostupný pouze v Číně. Podle informací, které jsme dostali, bude startovat na částce 188 800 CNY za 1,5litrové turbo, což je ekvivalent 27 614 eur. Výkonnější 2,0litrové turbo s luxusní výbavou by mělo stát 216 800 CNY nebo kolem 31 710 eur podle aktuálního kurzu.