Cadillac Lyriq 2022: specifikace, cena, datum vydání

Cadillac Lyriq 2022 je první all-elektrický SUV značky. Je to jedinečný model, který má co nabídnout. Prodej bude zahájen v prvním čtvrtletí roku 2022. Výrobce do svých budoucích elektromobilů investoval spoustu peněz. Kromě toho GM pracuje také na autonomní technologii. Lyriq bude působivý model.

Nabídne velkou baterii, která na jedno nabití poskytne dojezd přes 300 mil. Lyriq bude mít navíc systém rychlého nabíjení DC a mnoho zajímavých a jedinečných funkcí. Některé věci jsou stále záhadou, ale o tomto modelu víme téměř vše. Zde je vše, co víme o Lyriqu 2022.

Cadillac Lyriq 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Lyriq 2022 design

Nadcházející Cadillac Lyriq 2022 ponese novou DNA značky. To znamená, že Lyriq přichází s novým designovým jazykem, který vypadá velmi futuristicky a jedinečně. SUV přichází s různými vzrušujícími grafickými prvky a styl je opravdu úžasný. To zahrnuje dvoubarevnou skleněnou střechu a šikmou střechu.

Přední části dominuje výrazná maska ​​chladiče a exkluzivní systém osvětlení. Na bocích vypadá Lyriq skvěle s pěknými ostrými liniemi a velkými 23palcovými koly. Ve srovnání s SUV Escalade nabízí Lyriq tónovaná matná kola Juniper, která jsou kombinována s vnější barevnou paletou.

Cadillac Lyriq 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Interiér nabízí masivní dotykový displej

Interiér Cadillac Lyriq 2022 je velmi prostorný a moderní. Na rozdíl od modelů některých jiných značek nabízí Lyriq pouze čtyři místa k sezení. Na druhou stranu je pohodlí úžasné a všichni cestující si mohou užít dostatek prostoru pro nohy a hlavu. Stejně jako nový Escalade nabízí Lyriq také nový design kabiny a nové barevné schéma interiéru. Palubní deska obsahuje masivní 33palcový zakřivený displej.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Informační a zábavní systém je nový a údajně nejlepší systém ve značce. K dispozici je další head-up displej a Lyriq nabízí funkce jako WiFi hotspot, Android Auto a Apple CarPlay. K dispozici je také 19palcový audio systém a nejnovější asistenční systémy.

Cadillac Lyriq 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Driving range, shop

Nový Cadillac Lyriq 2022 je první plně elektrický SUV značky. Podle Cadillacu je tento model dodáván s velkou 100 kWh baterií. Díky tomu nabízí Lyriq přes 300 mil dojezd na jedno nabití. Standardně je nabízen systém rychlého nabíjení DC, ale očekáváme také domácí zásuvky. Jaguar I-Pace zrychlí z 0 na 100 km / h za 4,2 sekundy.

U Lyriqu očekáváme téměř stejné zrychlení, které se blíží nejlepším výsledkům ve své třídě. Jak jsem řekl, v tuto chvíli neznáme všechny detaily. To zahrnuje přesné informace o výkonu, jako je výkon. Další podrobnosti budou zveřejněny v nadcházejících měsících.

Cadillac Lyriq 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Cena Cadillac Lyriq 2022, datum vydání

Cena za zcela nový Cadillac Lyriq 2022 bude začínat zhruba na 60 000 eur. Je to plně elektrické luxusní SUV, takže si myslíme, že má rozumnou cenu. Prodej bude zahájen v prvním čtvrtletí roku 2022.