Cadillac XT4 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Nadcházející Cadillac XT4 2021 je vizuálně pozoruhodný luxusní crossover pro malá auta, který bude silným konkurentem pro mnoho modelů ve stejném segmentu. Kromě atraktivního exteriérového designu nabízí tento SUV pohodlí a rafinovanou kabinu, než většina jeho konkurentů v současnosti.

Stejně jako předchozí model bude nový Cadillac XT4 2021 nabízen se stejným motorem. Přesně tento malý SUV je poháněn čtyřválcovým přeplňovaným motorem s výkonem 237 k.

Aktualizace Cadillac XT4 2021

Konstrukce Caddilac XT4 2021 je aktualizována a vypadá moderně. Cadillac provádí několik vylepšení designu a přidává další standardní a volitelné funkce. Většina vizuálních změn je na přední a zadní straně. Nový model dostává charakteristickou úpravu světlometů a zadních světel. Kromě toho výrobce přidal praktický design exteriéru s obnovenou mřížkou. Stejné léky lze vidět na větším modelu XT5.


Sportovní model je skutečný obchod. Tato verze přidá další aktivní odpružení Sport, působivých 18-palcových kol a pohon všech kol s režimem terénního řízení. Cadillac také nabízí dvě nové metalické barvy (Silver Dust a Garnet).

Interiér hostí více techniků

Kabina nové generace Cadillac XT4 2021 je luxusní, pohodlná a prostorná. Musíme zmínit, že XT4 je SUV, který nabízí kvalitnější materiály než jakýkoli jiný model ve své třídě. Přístrojová deska vypadá čistě a horní panely dveří jsou pokryty šitým koženkovým potahem. Kromě toho má XT4 atraktivní nový 8,0 palcový informační systém se softwarem Cadillac CUE. Standardem jsou Apple CarPlay, Android Auto, integrovaný WiFi hotspot a audio systém se sedmi reproduktory.


✓ Můžete také zkontrolovat:


Existuje také mnoho volitelných doplňků, jako je navigace a zvukový systém Bose s 13 reproduktory. Technologický balíček je k dispozici s (pouze luxusní a sportovní modely). Tento kapotáž zahrnuje klastr digitálních přístrojů, displej s hlavou a bezdrátovou nabíječku smartphonů.

Bezpečnostní a asistenční funkce řidiče

Protože se jedná o aktualizovaný model, můžeme předpokládat lepší zabezpečení než dříve. Aktuální XT4 také nabízí skvělý ochranný balíček. Standardně je vybaven funkcemi, jako je varování před nárazem vpřed a automatické nouzové brzdění, sledování mrtvého úhlu s varováním vzadu a adaptivní tempomat.

Cadillac XT4 2021 pod kapotou

Pod kapotou bude nadcházející Cadillac XT4 2021 poháněn čtyřválcovým motorem s přeplňovaným turbodmychadlem, který dokáže produkovat 237 koní. Tento motor vysílá energii přes devítistupňovou automatickou převodovku a je k dispozici s pohonem předních nebo všech kol. Současný model se stejným motorem zrychluje z 0 na 60 mph za 7,8 sekundy. Pokud porovnáme tento čas s nejnovějším modelem BMW X1, který běží za 6,3 sekundy, XT4 prohraje bitvu.

Stejně jako dříve, i tento SUV je vybaven systémem deaktivace palivových článků, který poskytuje průměrné odhady spotřeby paliva podle EPA díky XT4. Model pohonu předních kol poskytuje 30 mpg na dálnici, zatímco model pohonu všech kol poskytuje 29 mpg.

Datum vydání a cena

Nejnovější Cadillac XT4 2021 je dobře vypadající SUV, který představuje hrozbu pro mnoho SUV na trhu. Základní model, který nabízí skvělý balíček funkcí, začíná na 36 690 eur. Pokud potřebujete systém pohonu všech kol, můžete jej přidat za dalších 2500 eur.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)