Cadillac XT5 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Středně velký SUV Cadillac XT5 2021 byl špehován před několika dny a první obrázky byly zveřejněny online. Podle fotografií se nový model aktualizuje a vypadá odvážněji než dříve. Špehovaná zkušební mezka je pokryta jemným maskovacím nátěrem a většina částí je viditelná. Přední část tohoto SUV bude dominovat a bude agresivnější díky novému klenutému systému světlometů. Kabina se také zlepšuje a můžeme očekávat větší pohodlí.

Obecně se většina změn provádí pod kapotou. Nadcházející XT5 získá nový čtyřválcový turbo motor, který poskytuje 270 koní a točivý moment 295 lb-ft.

Cadillac XT5 2021 přichází s menší externí opravou

Model XT5 je známý jako elegantní SUV, který má skvělý design a ještě lepší vlastnosti. Vypadá to jedinečně a luxusně. Podle posledních fotografií vidíme, že model 2021 uvidí drobné vnější revize. Model Cadillac XT5 2021 stále měří stejné rozměry a tvary.


✓ Můžete také zkontrolovat:

Tento SUV je založen na populárním konceptu Escala. Kromě toho oba modely sdílejí mnoho ukazatelů. Stárnoucí mřížka byla přepracována a vypadá agresivněji. Výrobce také nainstaloval nové klenotové světlomety. Boční profil je do značné míry zachován a obsahuje vysoce kvalitní 18palcová kola. Kromě toho můžete volitelně získat výraznější 20-palcový okraj. Na zádech jsou provedeny minimální změny. Výrobce upraví zadní světla a přidá silnější nárazníky.


Konstrukce a technologie kabiny

Design interiéru nedávno vyzkoušeného modelu Cadillac XT5 2021 bude moderní a výrobce poskytne více standardních funkcí. Kromě toho je XT5 2021 známý jako spolehlivé a bezpečné SUV. Dodává se s novým systémem asistence řidiče, který nabízí vyšší bezpečnost. Vrcholem tohoto oddělení je pokročilý samohybný systém. Tento systém je na dálnicích „bezpečný“. Stejný systém bude představen také se sedanem CT6.


Kabina X5 je moderní a nabízí kvalitnější materiály než dříve. Uvnitř bude hodně prostoru a pohodlí je skvělé. Dokonce i standardní model bude mít více funkcí. Letošní model zahrnuje tempomat, elektrickou parkovací brzdu, elektrická přední sedadla, elektricky ovládaná okna nahoru / dolů, bezklíčový vstup, dvouzónovou klimatizaci, kožený volant, Bose audio s 8 reproduktory a bezdrátovou nabíjecí podložku pro smartphone.

Specifikace hnacího ústrojí

Nová generace modelu Cadillac XT5 2021 bude i nadále vykazovat stejný objem 3,6 litru V6 jako současný model. Tento motor produkuje 310 koňských sil a točivý moment 270 lb-ft. Standardně se dodává s pohonem předních kol a 8-stupňovou automatickou převodovkou. Systém pohonu všech kol je volitelný. Tato pohonná jednotka je rychlá, spolehlivá a pohotová.

Představen je také nový motor. Můžete získat volitelnou 2,0 litrovou turbo quad jednotku, která používá stejnou převodovku. Produkuje 270 koňských sil a točivý moment 295 lb-ft. V podstatě tato pohonná jednotka poskytuje kvasnicový výkon než základní pohonná jednotka a díky tomu můžeme očekávat výrazně lepší spotřebu paliva.

Cadillac XT5 2021 cena a datum uvedení na trh

Nadcházející Cadillac XT5 2021 dorazí někdy v tomto roce. Kromě toho bude nový model označen stejnou počáteční cenou jako aktuální model. To znamená, že základní SUV střední velikosti bude stát 41 500 EUR. Upgrade na vyšší varianty zařízení s více funkcemi a vysoce kvalitními materiály stojí více než 70 000 EUR.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)