Cadillac XT6 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Zcela nový Cadillac XT6 2021 je dokonale vyvážený třířadý SUV, který přichází se spoustou občerstvení. Tento luxusní SUV se nachází mezi dvouřadým XV5 crossover SUV a úplným 3řadým modelem Escalade. XT6 je populární po celém světě a nabízí prvotřídní design a spoustu luxusu uvnitř.

Interiér by měl nabídnout ještě lepší pohodlí než XT5 a existuje více funkcí asistence řidiče. Stejně jako model první generace bude nový model nadále k dispozici s 3,6-litrovým motorem V6, který produkuje 310 koní.

Vnější facelift Cadillac XT6 2021

Nadcházející Cadillac XT6 2021 bude přepracován z vnějšku. Většina částí zůstává stejná a jediné viditelné změny jsou na předním rámu. Přepracovaná známá mřížka ve tvaru štítu a vodorovné světlomety jsou atraktivnější díky ostřejšímu vzhledu. Vidíme také agresivnější nárazník. V každém případě tento model sdílí mnoho konstrukčních prvků se svými protějšky SUV, XT4 a XT5.


✓ Můžete také zkontrolovat:

Na zadní straně XT6 je podobný design jako dříve. Přichází s přetvořeným zadním světlem, které vypadá díky viditelnosti pomocí LED osvětlení viditelněji. Rozměrně je tento SUV dodáván s rozvorem, který měří 112,8 palce. Při výběru sportovních modelů obdrží kupující černou mřížku se síťovitou strukturou, tmavší stranu těla a okenní lišty a tónované čočky s neutrální hustotou na zadních světlech.


Vnitřní vybavení

Nadcházející Cadillac XT6 2021 bude vybaven nejnovějšími dostupnými technologiemi. Sedmimístný SUV nabízí jeden z nejlepších návrhů interiérů ve svém segmentu. Snadno překonává modely jako Lincoln Aviator, Audi Q7 a Mercedes-Benz GLS.


Komfort je zaručen a výrobce rozšířil svůj seznam standardních a volitelných doplňků. Kromě toho je kabina XT6 vybavena příslušenstvím, jako jsou kožená sedadla, vyhřívaná 8-cestná přední sedadla, vyhřívaný volant, elektrické střešní okno, třízónová klimatizace, hands-free zadní výklopné dveře a 8-palcový dotek. Obrazový informační systém s integrací Android Auto a Apple CarPlay.

bezpečnost

Co se týče asistentů řidiče, XT6 2021 je standardně vybaven alarmem kolize vpřed, brzděním předního chodce, pomalým automatickým brzděním vpřed, parkovacím asistentem vpředu a vzadu, varováním vzadu v křížové dopravě a výstrahou slepého úhlu.

Nabídka jednoho motoru

Nová generace modelu Cadillac XT6 2021 bude i nadále nabízet jednu možnost hnacího ústrojí. Tento spolehlivý SUV je vybaven 3,6-litrovou hnací jednotkou V6, která poskytuje 310 koní a točivý moment 271 lb-ft. Nicméně, podle některých pověstí, tento motor může získat nějaké další koně.

Stejná pohonná jednotka také pohání modely jako GMC Acadia nebo Chevy Traverse. Bez ohledu na to, který hnací ústrojí přenáší energii prostřednictvím 9stupňové automatické převodovky, musí být standardně použito nastavení pohonu předních kol, zatímco systém AWD je volitelný. Tažení je slušné pro tak velké SUV a nový model Cadillac XT6 2021 může vytáhnout až 4 000 liber.

Cadillac XT6 2021 datum příjezdu a cena

Nejnovější Cadillac XT6 2021 je SUV, který nabídne revoluční design. Kromě toho bude kabina lepší a nový model představí spoustu nových technologií a vysoce kvalitních materiálů.

Podle společnosti Cadillac bude nadcházející X6 začínat na více než 53 000 EUR a bude v prodeji ve druhém čtvrtletí 2021.

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)