Cadillac XT6 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nový Cadillac XT6 2022 je prostorné a stylové SUV. S tímto modelem nikdy nezůstanete bez povšimnutí. Podle Cadillacu bude mít nadcházející XT6 navenek mírné občerstvení a uvnitř více kvalitních materiálů.

Od nejnovějších zpráv mohou kupující také očekávat větší pohodlí a lepší technologie. XT6 je stále prezentován jako sedmimístné SUV s mnoha asistenčními funkcemi řidiče. Toto SUV je navíc poháněno dvěma možnostmi motoru, které nabízejí skvělý výkon. Navzdory svému výkonu XT6 stále postrádá sportovní konkurenty, jako jsou Audi Q7 a BMW X5.

Cadillac XT6 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Charakteristiky Cadillac XT6 2022

Není překvapením , že nadcházející Cadillac XT6 2022 vypadá agresivněji než jeho předchůdce. Pokud jste nevěděli, toto SUV sdílí mnoho designových prvků s crossovery XT4 a XT5. V zásadě jsou všechny modely vybaveny podobnou maskou ve tvaru štítu, horizontálními LED světlomety a vertikálními LED světly pro denní svícení. Vzhled XT6 se však liší v závislosti na variantě výbavy.

Například sportovní vybavení vypadá agresivněji než základní model a je vybaveno černou mřížkou a tmavšími bočními a okenními pásy. Přesto je špičková výbava Premium Luxury nejmodernější výbavou. Dodává se s jasnou mřížkou, saténovými koly a chromovanými prvky na oknech.


Cadillac XT6 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Více luxusu uvnitř

Na rozdíl od současného modelu nabízí nový Cadillac XT6 2022 mnohem větší pohodlí, lepší materiály a pokročilejší technologie. Tento luxusní třířadý crossover / SUV střední třídy má také prostornou kabinu, do které se vejde sedm cestujících. Prostřednictvím ozdobných lišt je navíc k dispozici mnoho standardních funkcí Cadillac. Je zajímavé, že když vkročíte do luxusní výbavy základního modelu, najdete 8palcový dotykový displej, bezdrátovou integraci smartphonu Apple CarPlay / Android Auto, šest USB portů, třízónovou automatickou klimatizaci a mnoho dalšího.

✓ Můžete také zkontrolovat:V horních panelech jsou však další funkce, jako je čalounění semi-anilinovou kůží, odvětrávaná přední sedadla, ionizátor vzduchu v kabině, samoparkovací systém, 360stupňový kamerový systém, barevný head-up displej, zadní zrcadlo kamery, navigační systém a audio systém Bose se 14 reproduktory.

bezpečnostní

Bezpečnost Cadillacu XT6 se každým rokem zlepšuje. Tento model je vybaven pomůckami pro řidiče, jako je ochrana před kolizí vpřed s detekcí chodců, automatické nouzové brzdění, zobrazení vzdálenosti, parkovací senzory vpředu / vzadu, varování při vybočení z jízdního pruhu / varování při opuštění jízdního pruhu a couvací kamera s vysokým rozlišením.


Cadillac XT6 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Specifikace a výkon motoru

Cadillac XT6 2022 je SUV, který je k dispozici se dvěma motory. První hnací ústrojí pohání základní model a skládá se z 2,0litrového přeplňovaného čtyřválce s výkonem 237 koní. Tento motor najdete také pod kapotou současného modelu a menšího modelu XT5.

Na přání je k dispozici také silnější 3,6litrový motor V6. Tato jednotka produkuje 310 k a točivý moment 271 lb-ft a je k dispozici pouze pro prémiové luxusní a sportovní vybavení. Podle Cadillacu budou oba modely využívat stejný devítistupňový automat a pohon předních nebo všech kol. Stejně jako dříve, s motorem základní úrovně, XT6 může vytáhnout až 1 000 liber, zatímco V6 může táhnout 4 000 liber.

Kolik bude Cadillac XT6 2022 stát?

Přepracovaný Cadillac XT6 2022 bude mít atraktivnější styl a lepší interiérové ​​materiály. Pod kapotou jsou ale použity stejné motory jako v předchůdci. Některé rané zprávy naznačují, že specifikace Cadillac XT6 Luxury a pohon předních kol začínají na 47 995 USD.

Sportovní verze s pohonem všech kol je lepší volbou, ale stojí 58 500 eur. Kromě toho se plně nabité prémiové luxusní a sportovní vybavení může dotknout 70 000.