Chevrolet Menlo 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Chevrolet aktivně rozšiřuje svou přítomnost na čínském trhu a tentokrát uvádí restyling oblíbeného elektrického crossoveru s motivem Mickey Mouse. Tak ztělesňuje Chevrolet Menlo 2022 koncept spolupráce s americkou společností Disney prostřednictvím vizualizace ságy o vášni oblíbené kreslené postavičky pro filozofii kung-fu. Nový model, jak je patrné z jeho vzhledu, cílí především na mladistvé publikum, ale starší řidiči jistě ocení jeho pohodlí a praktičnost.

Chevrolet Menlo 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Mimo

Sportovní vlastnosti jsou nezaměnitelné i na fotografii novinky, doplněné o velké množství samolepek o dobrodružstvích Mickey Mouse. Navzdory určité neohrabanosti vypadá nová karoserie docela moderně a harmonicky a množství ozdobných detailů umožní řidiči vyniknout v proudu.

Chevrolet Menlo 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Přední část je nejsvětlejší Chevrolet Menlo 2022 vzhled, který není posazen příliš vysoko, ale je také široký a poměrně dlouhý. Masivnost tohoto segmentu karoserie podtrhuje obrovské, prudce skloněné čelní sklo obklopené širokými lesklými sloupky. Přímo před ním začíná silně melírovaný, hluboce reliéfní kryt kapoty s mírným sklonem k silnici. Jeho masivní rozměry se skvěle kombinují s úzkým pruhem stylových kapkovitých LED světlometů a tenkou, vizuálně jednotící mřížkou chladiče. Vše níže je body kit, který má místo pro podložku SPZ, chytře zakřivený černý plastový pás s aerodynamickými výřezy a otvory pro chlazení brzd a motoru a tenký okraj v barvě karoserie, který naznačuje sportovní povahu vozu.

Chevrolet Menlo 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Boky vozu se vyznačují proudnicovou siluetou, mírně se svažující střechou s jasně převislými střešními ližinami. To vše je kombinováno s množstvím nálepek na úrovních karoserie a dokonce i nábojů kol, které připomínají „cestu Mickeyho Mouse“. Vzhled doplňují malá zahrocená okénka, přední a zadní optika plynule prostupující bočními stěnami, velká zaoblená zrcátka, silná ochranná plastová vrstva po celém obvodu a také zajímavá pětipaprsková litá kola.

Chevrolet Menlo 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Feed Chevrolet Menlo 2022 obsahuje několik nálepek, které pokračují v tématu jiných karosářských rovin a vypadají docela „crossover“. Začíná to malým hledím, které přechází v subtilní, mírně skloněnou čočku, pod níž jsou v zatmaveném plastovém pruhu horizontálně zarovnaná parkovací světla. Kryt pátých dveří zahrnuje skromné ​​reliéfní přechody a stejně malé rozměry. Poté začíná lehce obsáhlý bodykit, ve kterém díl v barvě karoserie znatelně „kousne“ černou plastovou vložku s prolisem pro SPZ, parkovací senzory, mlhovky a chromovaný difuzor s další osvětlovací jednotkou uprostřed.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vnitřní

Uvnitř nového Chevrolet Menlo kupující se cítí jako v pokračování kreslené ságy o myších s exkluzivními barvami obložení, které ladí s osvětlenou středovou konzolou a dveřními panely. Obecně platí, že interiér obsahuje dobrou kůži, látky, plastové a kovové vložky, které vám spolu se slušnou multimediální výbavou nedovolí nudit se na dlouhé cestě.

Chevrolet Menlo 2022: Specifikace, cena, datum vydání

design předního panelu

Kromě jasně žlutých akcentů na středové konzole a volantu není přední část kabiny ničím výjimečným. Volant s malým tlustým věncem a množstvím tlačítek na bočních paprskech je navržen v korporátním stylu, stejně jako světlý digitální přístrojový panel za ním. Blíže ke středu je elegantní multimediální dotykový tablet s fyzickým polem tlačítek pod ním. Dále jsou to ozdobné vložky „pod chromem“, elegantní tenké vzduchové kanály a také malý obdélník klimatizace.

Již na přechodu do tunelu najdete pod závěsem malý organizér, za ním jednoduchý technologický panel, přepínač převodovky, držák na nápoje a malou loketní opěrku s chlazenou přihrádkou uvnitř.

sedadla

Auto je určeno pro pět dospělých a každý má dostatek místa pro nohy a ramena. Všechna nová sedadla jsou docela pohodlná a ta přední mají vyvinutou boční podporu, vyhřívání a přesné elektrické nastavení polohy.

Chevrolet Menlo 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Zadní pohovka elektromobilu je navržena o něco jednodušeji, ale elegantní skládací loketní opěrka a možnost mírně naklonit záda zpříjemní každou cestu. A pro přepravu objemného zboží je možné zadní řadu zcela složit, čímž vznikne zcela rovná plocha.

Technická charakteristika

Ten aktualizovaný Chevrolet Menlo 2022 je umístěn jako plně elektrický vůz schopný ujet přes 400 kilometrů bez dobíjení. Jak ukázala poslední testovací jízda, díky nové trojité lithiové baterii, která dodává 61,5 kWh, lze i tuto dobrou hodnotu navýšit: až na 518 kilometrů. Pohon všech čtyř kol se ale zjevně nevyplatí čekat.

Chevrolet Menlo 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Ale i tyto vlastnosti usnadňují a zpříjemňují řízení vozu nejen ve městě, ale také na malých dálničních výletech a vyhýbají se vážným výjezdům z terénu.

možnosti a ceny

Vyvolávací cena nejlevnější úpravy je v přepočtu na naše peníze asi 24 eur.

soutěžní modely

Na trhu je mnoho mladistvých elektrických crossoverů, a proto se boj o kupce odehraje mezi několika novinkami najednou. Jedná se o Honda Urban EV, Volkswagen ID a Kia Soul EV.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis