Chevrolet Tahoe 2021: specifikace, cena, datum vydání

Nový Chevrolet Tahoe 2021 je na cestě. Velké SUV bude modelem nové generace. Ze stejného důvodu zažije nový Tahoe radikální změny. To zahrnuje kompletní generální opravu, nový podvozek a mnoho dalšího. Cílem je dodat vysoce kvalitní SUV, které může konkurovat novému modelu Ford Expedition. Tahoe nasadí novou platformu GM T1, na které je založeno mnoho snímačů společnosti.

Nové nezávislé zavěšení zadních kol je další významnou změnou. Rozměrově bude Tahoe o něco větší. To znamená, že můžeme očekávat více vnitřního prostoru nebo dokonce více sedadel. Přínosem bude navíc nákladový prostor. Chevrolet nabídne tolik možností hnacího ústrojí. Díky tomu si můžete vybrat mezi výkonem a spotřebou paliva.

Chevrolet Tahoe 2021: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Nová platforma a zavěšení

New Tahoe nebude představovat nový design. Ať se stane cokoli, nejdražší změny se stanou pod kůží. Nová platforma a jiné zavěšení výrazně změní toto SUV. 2021 Chevrolet Tahoe nyní budou mít více zbraní konkurovat Ford Expedition. Nová platforma GM T1 bude podporovat toto velké SUV. Je to vlastně platforma nákladních vozidel.

Redesign Tahoe 2021

Nové velké SUV značky Chevy se přepracovává. 2021 Chevrolet Tahoe uvidí některé významné zlepšení a změny. Díky nové platformě se však Tahoe trochu zvětšuje. Rozsáhlé používání vysokopevnostních ocelových a hliníkových materiálů také pomůže tomuto modelu shodit několik kilogramů. Přesněji řečeno, nový Tahoe je větší a lehčí než jeho předchůdce.

Viděli jsme nejnovější špionážní fotografie. Silná kamufláž bohužel dokonale skrývá většinu nových prvků stylu a funkcí. Na první pohled je vidět širší mřížka chladiče a v nabídce jsou také nové LED světlomety. Můžeme očekávat zbrusu nová zadní světla, nová kola a možná i nové charakterové linie.

Chevrolet Tahoe 2021: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Vnitřní vybavení

Připravovaný Chevrolet Tahoe 2021 nabízí pohodlný interiér s mnoha moderními prvky. Kabina vypadá stylově a uvnitř bude spousta místa. Tahoe nové generace nabízí více prostoru než kdykoli předtím. Důvodem jsou nejnovější rozměrové změny v důsledku nové platformy. Jedna věc zatím není jasná.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Nejnovější SUV značky Chevy by mohlo nabídnout více vnitřního prostoru nebo dokonce zvýšit počet míst k sezení. V tomto případě nás devítimístná konfigurace překvapí nás všechny. Chevrolet bude instalovat mnoho nového vybavení. Můžeme očekávat nové čalounění, větší displeje a standardnější vybavení. Chevrolet obecně vylepšuje všechny aspekty zevnitř.

Chevrolet Tahoe 2021: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Možnosti motoru Chevy Tahoe 2021

Tahoe nabídne řadu možností hnacího ústrojí. Všechno začíná 3,6 litrovým motorem V6. Kromě toho je volitelný doplněk V8 o objemu 5,3 litru a 6,2 litru. Mimochodem, Chevrolet Tahoe 2021 mohl dostat 2,7-litrový motor Silverado. Tento menší čtyřválec je vybaven turbodmychadlem. Hybridní varianta je další skvělou volbou. Uvažuje se také o variantě RST.

GM bude dodávat jak 8stupňové, tak 10stupňové automatické převodovky. Pohon zadních kol je standardní. U základního modelu je navíc systém pohonu všech kol na přání. 5,3litrový motor V8 poskytuje výkon 355 koní a točivý moment 385 lb-ft. Na druhou stranu větší V8 o objemu 6,2 litru produkuje výkon 420 koní a točivý moment 460 lb-ft.

Konkurence, cena, datum vydání

Nadcházející model 2021 Chevrolet Tahoe dostane výrazné zvýšení cen. Nový model stojí až 50 000 eur. Díky mnoha možnostem vybavení byste samozřejmě mohli zaplatit 70 000 eur.