CITROEN DISPATCH 2021: technická data, cena, datum vydání

Zcela nový Citroen Dispatch 2021 bude elektrický. Tato dodávka dostane různá vylepšení, ale vrcholem je její čistě elektrická verze. Citroen plánuje lepší komfort a rozhodne se také o přepracování exteriéru. Model Dispatch byl v posledních letech něčím jiným než jedinečným dodávkovým vozem. Bylo to velmi podobné jeho bratrovi Peugeot Expert a velmi podobné i Toyota Proace.

Nyní se Citroen konečně pokusí dodat zcela nový vzhled, díky kterému bude Dispatch jedinečnější. Kromě lepšího pohodlí by interiér měl dostat více technologie a vyšší hodnocení bezpečnosti. Celkově je to vzrušující čas před Dispatch Van a tady je to, co můžete od tohoto modelu očekávat v budoucnu.

CITROEN DISPATCH 2021: technická data, cena, datum vydání, Autobrezik

DISPATCH 2021 REDESIGN

Připravovaný Citroen Versand 2021 je k dispozici ve třech různých délkách. Můžete si však koupit pouze jednu výšku střechy. Citroen nabízí také tři úrovně výbavy. Vše začíná u základní úrovně Dispatch X a končí u Dispatch Enterprise Plus s nejvyšším dosahem. Všechny tři verze dostávají různé změny. Samozřejmě mluvíme o přepracování exteriéru. Citroen je konečně připraven dodat něco zcela nového a jedinečného. Z tohoto důvodu má dodávka nový přední panel. 

✓ Můžete také zkontrolovat:

Můžete očekávat další chromované akcenty kolem masky chladiče. Stejná mřížka se stává kvalitnější a větší. Standardně jsou navíc dodávány zcela nové světlomety. Tato dodávka bude mít nové kapotáže a dokonce i zadní část bude výrazně změněna. Současný model je založen na EMP2 nebo na Efficient Modular Platform 2. Nevíme, zda Citroen představí novou architekturu nebo upraví stávající.

CITROEN DISPATCH 2021: technická data, cena, datum vydání, Autobrezik

STEJNÉ UMÍSTĚNÍ MOTORU

Základní výbava bude i nadále fungovat s 1,6litrovým dieselovým motorem. Tento motor má výkon 95 koní a je vybaven pětistupňovou manuální převodovkou. Můžete také nabít volitelnou automatickou převodovku. Druhá verze 1,6litrového nafty má vyšší výkon a výkon 115 koní. Toto zařízení však z nějakého důvodu funguje pouze s manuální převodovkou.

Nejoblíbenější volbou motoru je volitelný vznětový motor 2,0 l. Je k dispozici ve třech různých verzích: 124 k, 150 k a 176 k. Nejsilnějšího výkonu se dosahuje také s automatickou převodovkou a pádly namontovanými na volantu.

CITROEN DISPATCH 2021: technická data, cena, datum vydání, Autobrezik

PLNĚ DOPRAVA ELEKTRICKÝCH CITROENŮ

Podle posledních zpráv plánuje Citroen představit tři zcela nová elektrická vozidla. Citroen Dispatch 2021 je jedním z modelů, které budou elektrifikované. Elektrická vozidla se dostanou na trh do roku 2021.

Podle výrobce nabízí plně elektrická doprava vysoký stupeň pohodlí a plynulosti. K dispozici budou dvě velikosti baterií s různými rozsahy. 50 kWh baterie nabízí dojezd 124 mil. Varianta 75 kWh by navíc měla nabídnout dojezd téměř 200 mil.

DOPRAVA CITROENŮ 2021 DATUM UVEDENÍ A SOUTĚŽ

Segment středně velkých dodávek je velmi silný, ale také velmi matoucí. Nový Citroen Dispatch 2021 je středně velký van, která představí řadu novinek v nadcházejících měsících. V současné době jsou nejpravděpodobnějšími konkurenty Volkswagen Transporter a Mercedes-Benz Vito. Později v tomto roce Citroen vydá nový zásilkový vůz.