CITROEN DISPATCH 2021: technická data, cena, datum vydání

Zcela nový Citroen Dispatch 2021 bude elektrický. Tato dodávka dostane různá vylepšení, ale vrcholem je její čistě elektrická verze. Citroen plánuje lepší komfort a rozhodne se také o přepracování exteriéru. Model Dispatch byl v posledních letech něčím jiným než jedinečným dodávkovým vozem. Bylo to velmi podobné jeho bratrovi Peugeot Expert a velmi podobné i Toyota Proace.

Nyní se Citroen konečně pokusí dodat zcela nový vzhled, díky kterému bude Dispatch jedinečnější. Kromě lepšího pohodlí by interiér měl dostat více technologie a vyšší hodnocení bezpečnosti. Celkově je to vzrušující čas před Dispatch Van a tady je to, co můžete od tohoto modelu očekávat v budoucnu.


DISPATCH 2021 REDESIGN

Připravovaný Citroen Versand 2021 je k dispozici ve třech různých délkách. Můžete si však koupit pouze jednu výšku střechy. Citroen nabízí také tři úrovně výbavy. Vše začíná u základní úrovně Dispatch X a končí u Dispatch Enterprise Plus s nejvyšším dosahem. Všechny tři verze dostávají různé změny. Samozřejmě mluvíme o přepracování exteriéru. Citroen je konečně připraven dodat něco zcela nového a jedinečného. Z tohoto důvodu má dodávka nový přední panel. 

✓ Můžete také zkontrolovat:


Můžete očekávat další chromované akcenty kolem masky chladiče. Stejná mřížka se stává kvalitnější a větší. Standardně jsou navíc dodávány zcela nové světlomety. Tato dodávka bude mít nové kapotáže a dokonce i zadní část bude výrazně změněna. Současný model je založen na EMP2 nebo na Efficient Modular Platform 2. Nevíme, zda Citroen představí novou architekturu nebo upraví stávající.


STEJNÉ UMÍSTĚNÍ MOTORU

Základní výbava bude i nadále fungovat s 1,6litrovým dieselovým motorem. Tento motor má výkon 95 koní a je vybaven pětistupňovou manuální převodovkou. Můžete také nabít volitelnou automatickou převodovku. Druhá verze 1,6litrového nafty má vyšší výkon a výkon 115 koní. Toto zařízení však z nějakého důvodu funguje pouze s manuální převodovkou.


Nejoblíbenější volbou motoru je volitelný vznětový motor 2,0 l. Je k dispozici ve třech různých verzích: 124 k, 150 k a 176 k. Nejsilnějšího výkonu se dosahuje také s automatickou převodovkou a pádly namontovanými na volantu.

PLNĚ DOPRAVA ELEKTRICKÝCH CITROENŮ

Podle posledních zpráv plánuje Citroen představit tři zcela nová elektrická vozidla. Citroen Dispatch 2021 je jedním z modelů, které budou elektrifikované. Elektrická vozidla se dostanou na trh do roku 2021.


Podle výrobce nabízí plně elektrická doprava vysoký stupeň pohodlí a plynulosti. K dispozici budou dvě velikosti baterií s různými rozsahy. 50 kWh baterie nabízí dojezd 124 mil. Varianta 75 kWh by navíc měla nabídnout dojezd téměř 200 mil.

DOPRAVA CITROENŮ 2021 DATUM UVEDENÍ A SOUTĚŽ

Segment středně velkých dodávek je velmi silný, ale také velmi matoucí. Nový Citroen Dispatch 2021 je středně velký van, která představí řadu novinek v nadcházejících měsících. V současné době jsou nejpravděpodobnějšími konkurenty Volkswagen Transporter a Mercedes-Benz Vito. Později v tomto roce Citroen vydá nový zásilkový vůz.  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 stimme, im mittleren: 5 von 5)