Dodge Challenger 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Ve srovnání s konkurencí může nový Dodge Challenger 2021 postrádat schopnost zatáčky, ale počítá s vynikajícím pohodlím, praktičností a ovládáním. Mezi hlavní výhody patří vynikající rozhraní dotykové obrazovky, relativně hladká jízda, vysoká úroveň přizpůsobitelnosti, prostor pro dospělé, výkonné motory, 707 Hellcat a spousta standardních funkcí, a to i pro základní model. Datum vydání je stanoveno na 1. čtvrtletí roku 2021.

Für 2021 sind einige geringfügige Änderungen und neue Funktionen installiert, einschließlich, aber nicht beschränkt auf neue Rad- und Ausstattungsoptionen. Auch die Farbe Plum Crazy ist für das Modell 2021 zurückgekehrt. Wenn Sie daran denken, sich eines zu besorgen, müssen Sie Folgendes wissen: Es ist heute das am meisten gehypte amerikanische Muscle-Car. es reitet und fühlt sich raffiniert an; und es ist das meiste Auto, das modernes und klassisches Design kombiniert. Überraschenderweise ist es möglicherweise nicht das agilste.

Od svého debutu před téměř sedmi lety se společnosti Challenger podařilo zůstat populárním hitem. Nejpřitažlivějším aspektem vozu Challenger je podle našeho názoru jeho praktičnost a ne nutně jeho zjevná přitažlivost nebo styl svalového vozu. Dospělí se ve skutečnosti mohou pohodlně vejít na zadní sedadlo, což je vzácnost pro svalová auta.

Funkční a technologické fronty jsou plné nových a vylepšených front, od pohodlí, pohodlí, high-tech zabezpečení po zábavu. Dokonce i V6 zaujme svými vynikajícími údaji o spotřebě paliva.

Zde můžete vidět auto, které je pohodlné v téměř každé situaci, od dětí, které navštěvují školu, až po účast v soutěži vyhoření až po jízdu po celé zemi.

Barvy a interiér exteriérů – Dodge Challenger 2021

SXT je vybaveno šestimístným sedadlem řidiče, automatickými světlomety, bezklíčovým vstupem a zapalováním, automatickou klimatizací (dvouzónová), 18palcovými koly, dvoubarevným koženým čalouněním a sklopným čalouněním. a teleskopický volant, Bluetooth a audio připojení, LED světla, zadní otvory, 60/40 rozkládací zadní sedadla, tempomat, 5-palcový dotykový povrch, slot pro SD kartu, USB port, kožený volant, vyhřívaná zrcátka, další zvuk -Socket a auto-stmívání zpětného zrcátka.

Když zvolíte skupinu Cold Weather Group, získáte další funkce, jako jsou pádla na volantu, prémiový zvukový systém se šesti reproduktory, kratší poměr zadní nápravy a výkonnější alternátor.

R / T se distancuje od seznamu funkcí SXT svým zpětným zrcátkem, spoilerem zadních dveří, vylepšenými brzdami a 20-palcovými koly.

Další je kapotáž R / T Shaker, která je vybavena speciálními dvoubarevnými koženými čalouněnými sedadly, funkcemi Super Track Pak a větším přívodem studeného vzduchu.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Balíček R / T Scat Pack vychází z kapotáže R / T Shaker a má vyhřívaný sportovní volant, výkonnostní pneumatiky Brembo, vylepšený výfuk a větší 392 V8.

Pokud se rozhodnete pro výše uvedenou verzi kapotáže Plus, dostanete mlhová světla, 8,4-palcový dotykový povrch, zadní kameru, satelitní a HD rádio, posilovač řízení, kožené čalounění a 20-palcová kola .

Stále s námi? Volitelně dostupný Super Track Pak má zabudovaný počítač, optimalizaci výkonu, kratší poměr náprav, 20-palcová kola a časovač 0-60.


Specifikace motoru – Dodge Challenger 2021

SXT je vybaven 3,6-litrovým motorem V6, který vyvíjí 305 koňských sil a 268 liber točivého momentu. Pohon zadních kol je standardní, stejně jako osmistupňová automatická převodovka. Všechny modely R / T jsou vybaveny 5,7 litrovým motorem V8, který poskytuje točivý moment 410 liber a výkon 375 koní.

Pod kapotou Scat Pack a SRT 392 je nainstalován 6,4 litrový motor V8 s výkonem 485 koňských sil a točivým momentem 475 liber.

Pokud je výkon na vašem seznamu priorit vysoký, vaše nejlepší sázka je 6,2 litrový motor V8 s výkonem 707 koňských sil a kroutícím momentem 650 liber.


Datum vydání ceny Dodge Challenger 2021

Dodge Challenger 2021 je nabízen k prodeji pro Obvyklá cena od 26,995 eur. Očekávejte, že datum vydání vozidla bude někdy v 1. čtvrtletí příštího roku.

Autobrezik