Dodge Dart 2022: specifikace, cena, datum vydání

Dodge Dart 2022  – Auta 60. a 70. let přitahovala poměrně velkou pozornost, i když v dnešní době existuje mnoho variant modernějších vozidel.

Přednosti a výhody jsou obvykle v použitém stroji a jsou obvykle relativně robustnější. Příkladem starého typu vozu, který bude brzy znovu uveden na trh se svým nejnovějším modelem, je  Dodge Dart  .

Dodge Dart 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Šipky jsou ve skupině Dodge docela dobře známé, protože byly velmi běžné v 60. až 70. letech 20. století. Nyní se nejnovější verze vyráběla v letech 2013 až 2016.

Očekává se, že nejnovější verze Dodge Dart s designem podobným rodinnému autu přijde na trh v roce 2022. Vypadá jako sedan nebo hatchback přiměřeně střední velikosti. Byl vyroben moderněji než jeho první v 60. a 70. letech.

Specifikace Dodge Dart 2022

Proslýchá se, že tento vůz bude nejmenším SUV v řadách společnosti Dodge. Auto má starou kompaktní bílou architekturu s výborným Chryslerem.

K dispozici je také platforma Alfy Romeo s názvem Giorgio, která je základem nového Cherokee. Zpráva je prémiová, takže se nadměrně nepoužívá.

V roce  2022 má být Dodge Dart  součástí větší automobilové společnosti s názvem Stellaris. Vůz je vybaven velmi výrazným kompaktním crossoverem s vynikajícími jízdními vlastnostmi. Výkon je silný a docela dobře propracovaný.

Reklama na šipky Dodge

Prodeje tohoto nejnovějšího typu vozu se velmi dobře předpovídají, protože se společnost zaměřuje na crossovery.

Velmi výrazný design, protože využívá uspořádání podobné kupé. Design není příliš velký a široký, ale vhodný pro rodinné vozy.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Motor Dodge Dart 2022

V roce 2022 bude Dodge Dart k dispozici s velkým motorem Hemi. Stroj používá nějakou architekturu PSA.

FCA už není 1,6 litrová turbo čtyřka, ale 2,0 litrová FCA. Vybraný motor se dodává také v plug-hybridní verzi se dvěma verzemi.

Tyto dvě verze jsou o výkonu 225 nebo 300 koní. To doplňuje výkon motoru tohoto typu Dodge, aby byl výkonnější.

Rodinný vůz tohoto typu bude obzvláště výkonný, pokud jej využijete na značnou vzdálenost. K tomu výrazně napomůže i síla a výkon motoru.

Datum vydání Dodge Dart 2022

Datum vydání nemohou známí určit, protože nebylo oficiálně oznámeno ani společností neuniklo.

Ale v roce 2022 bude Dodge Dart vydán a uvolněn pro širokou veřejnost. Vůz se má objevit na trhu v roce 2022, ale zatím neexistuje žádné oficiální datum vydání.

Nicméně je to stále považováno za fámu, protože je příliš brzy mluvit o vydání vozu. Společnost neuvedla definitivní popis, takže byste se měli těšit na skutečné datum vydání.

To je pro vás velmi důležité, protože specifikace jsou velmi zajímavé, jak je popsáno.

Z výše uvedeného prohlášení je zřejmé, že tento vůz je netrpělivě očekáván, dokud již nebudou existovat strany, které zajistí uvedení vozidla na trh v roce 2022.

Mezi automobilovými nadšenci, zejména starších značek, budou přítomny klasické typy vozidel s modernějším vzhledem a motory.

V roce 2022 může být Dodge Dart uvolněn a prodán na trhu. Konkrétně to však nelze určit, protože společnost k tomuto typu vozu nemá oficiální a definitivní vyjádření.

Milovníci klasických vozů, zejména sedanů se silným výkonem, netrpělivě očekávají jakýkoli design a specifikace.

Navíc únik přes specifikace ukázal, že výkon tohoto vozu je pro dnešní automobilové nadšence velmi shovívavý.

Vždy sledujte nejnovější informace o tomto typu vozu. V roce 2022 bude Dodge Dart dopředu jedním z nejočekávanějších aut a bude obsahovat spoustu informací o tomto voze.

Dodge Dart 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

2016 recenze Dodge Dart

Je Dodge Dart 2016 dobré ojeté auto?

Dodge Dart 2016 je v některých ohledech vaše průměrné kompaktní auto se slušným prostorem v kabině a dobrou spotřebou paliva. Jak název napovídá, je skvělý pro jízdu v ulicích města.

Má také vynikající hodnocení bezpečnosti. To špatné však převažuje nad dobrým. Šipky mají velmi málo standardních funkcí, mají nepohodlné přední sedadlo a mají nejnižší možné hodnocení spolehlivosti.

Navíc primární motor nefunguje pro akceleraci na dálnici.

Jaká je cena Dodge Dart 2016?

Použitý Dodge Dart z roku 2016 má cenové rozpětí 10 000 až 16 100 USD. Průměrná katalogová cena je 12 600 $. Ceny se liší v závislosti na stavu vozidla, ujetých kilometrech, lokalitě a výbavě.

Kolik stojí Dodge Dart 2016?

Pořizovací cena není jediné číslo, které je třeba při koupi vozu zohlednit. Důležitými faktory jsou také provozní náklady na plyn, pojištění, údržbu a opravy.

Pro Darts 2016 se tento poplatek odhaduje na 22 450 $ za pět let. To je na třídu hodně; Honda Civic, Mazda3 a vysoce hodnocená Kia Soul mají pětileté náklady výrazně pod 21 000 $.

Modely Dodge Dart

Dart 2016 je k dispozici v pěti úrovních výbavy: SE, SXT, Aero, GT a Limited. Většina kupujících bude muset přeskočit základní úroveň výbavy Dodge Dart SE, která je dodávána s minimem a dokonce ani není dodávána s klimatizací.

Nastupte do Dodge Dart SXT, který je vybaven klimatizací, elektrickým zámkem dveří, tempomatem, USB portem, Bluetooth, vylepšeným audio systémem a sklopným zadním sedadlem.

Pro nejlepší spotřebu paliva zvolte stupeň výbavy Dodge Dart Aero. Dodge Dart Limited přidal několik technologických prvků včetně informačního a zábavního systému Uconnect.

Díky sportovnímu standardnímu podvozku má Dodge Dart GT nejživější jízdní dynamiku v nabídce.

Zabezpečení Dodge šipkami

Šipky 2016 mají v tomto segmentu nadprůměrné hodnocení bezpečnosti. Od National Highway Traffic Safety Administration získává perfektní pětihvězdičkové celkové hodnocení.

Dart také obsadil nejvyšší příčku ve čtyřech nárazových testech pojišťovacího institutu pro bezpečnost silničního provozu a přijatelné hodnocení (druhé nejvyšší) v malém překrývajícím se předním crash testu.

Mezi pokročilé bezpečnostní prvky Dodge Dart patří zadní parkovací senzory, kamery zpětných zrcátek, sledování mrtvého úhlu a varování před provozem za vámi.