Dodge Ramcharger 2021: specifikace, cena, datum vydání

Ford Bronco by mohl získat dalšího konkurenta. Dodge Ramcharger 2021 mohla mít velký comeback někdy příští rok. Ramcharger byl populární model v USA mezi 70. a 90. lety, který konkuroval Ford Bronco a Chevy K5 Blazers. Stejně jako jeho dva soupeři, Dodge zpočátku používal pickup podvozek.

Výsledkem je neuvěřitelně prostorné SUV a praktický model s odnímatelným krytem. Nyní je Ramcharger předmětem různých pověstí. Jednou z nejzajímavějších pověstí je návrat, který by se měl uskutečnit v roce 2021. Nejprve jsou k dispozici vykreslovací fotografie, které vypadají velmi zajímavě. Interiér by se neměl lišit od ostatních modelů Dodge a hnací ústrojí bude větší jednotka V8.

Dodge Ramcharger 2021: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Ramcharger vykreslený v roce 2021

Vykreslení modelu Dodge Ramcharger 2021 vypadá velmi slibně. Výchozím bodem pro toto vykreslení je vyzvednutí Ram 1500 Rebel. Rebel je k dispozici pouze ve dvoudveřové variantě, ale Ramcharger SUV je dodáván se čtyřdveřovou karoserií. Dodge se mohl rozhodnout pro dvojité skleněné střešní okno, které je k dispozici také pro vyzvednutí Rebelů. Je zajímavé, že fotografie z vykreslení ukazují větší střešní okno a Ramcharger nabízí další vnitřní prostor.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vrcholem přicházejícího SUV jsou však větší zadní okna, která nelze otevřít. Když to zkombinujete se střešním oknem, dostanete do kabiny spoustu přirozeného světla. Některé stylové prvky jsou samozřejmě převzaty z vozidel Dodge nebo dokonce Jeep. Nakonec se Dodge mohl vydat po stopách Chevy Suburban a Ford Expedition a nabídnout dvě délky rozvoru.

Dodge Ramcharger 2021: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Interiér vychází z modelu Ram 1500

Uvnitř bude nový Dodge Ramcharger v roce 2021 nabízet prostor pro osm lidí. To znamená, že standardně je k dispozici konfigurace se třemi řadami sedadel. Věříme, že pickup Ram 1500 bude mít obrovský dopad na design kabiny.

To zahrnuje 8,4palcovou dotykovou obrazovku a volitelný 12palcový displej. Kromě toho bude Ramcharger SUV využívat nejnovější infotainment systém Uconnect. Díky tomu jsou k dispozici funkce jako Apple CarPlay, Android Auto, WLAN hotspot a navigace.

Dodge Ramcharger 2021: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Spekulace motoru

Zcela nový Dodge Ramcharger 2021 bude využívat jednu z možností pohonu modelu Ram 1500. Standardní V6 o objemu 3,6 litru však není v nabídce. Místo toho dorazí Ramcharger s větším benzínovým motorem Hemi V8 o objemu 5,7 litru. Toto hnací ústrojí může produkovat výkon 395 koní a točivý moment 410 lb-ft. To by mělo být víc než dost na přesun tak velkého SUV.

Nejlepší součástí by mohl být hybridní systém značky eTorque. Jedná se však o další spekulace, která je nepravděpodobná. Konkurence s SUV Bronco však vyžaduje takové odvážné pohyby jako hybridní hnací ústrojí. A konečně 6,4litrový Hemi V8 by mohl být volitelným motorem spolu s 3,0litrovým motorem EcoDiesel V6.

Dodge Ramcharger 2021: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Datum a cena vydání Dodge Ramcharger 2021

Nadcházející Dodge Ramcharger v roce 2021 bude soutěžit s ostatními SUV v plné velikosti. To znamená, že cena by se měla pohybovat kolem 50 000 eur. Varianta vybavení s nejdelším dojezdem stojí nejméně 70 000 eur.