Ford Bronco 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Po dvaceti letech Ford konečně vrátí své legendární Bronco. Tento model bude vydán v příštích měsících a bude výzvou pro Jeep Wrangler. Ford Bronco 2021  je nyní ve výstavbě a byl nedávno přistižen k testování na veřejné silnici. Blue Oval plánuje další vylepšení a inovace. Bronco je založeno na pickupu Ford Ranger a bude SUV karoserie.

Samozřejmě je kladen důraz na terénní schopnosti a také na Wrangler SUV. Pro rok 2021 představí Ford některé vizuální změny, více volitelných funkcí a možná i verzi „baby bronco“. Nové Bronco bude bezpochyby velmi vzrušující a Blue Oval se ho pokusí vylepšit později v příštím roce.


Design Ford Bronco 2021

Nový Bronco bude uveden na trh jako SUV namontované na rámu, které sdílí platformu s pickupem Ford Ranger. Po příjezdu zkombinuje Bronco stylistické prvky z modelů Ranger a Everest. Mnoho pověstí ukazuje na dvoudveřovou a čtyřdveřovou verzi. Prozatím nebudeme tyto spekulace ignorovat.

To, co víme, je jistě tvar Broncoova boxy a solidní vzhled. Ford Bronco 2021  přichází s některými vizuální vylepšení. Cílem je, aby byl tento SUV jemnější a čistší. Můžete očekávat, že Ford v roce 2021 uvede na trh elegantnější SUV střední velikosti. Určitě však budou nějaké drobné aktualizace.


Dětské bronco

Ford také představí dětskou bronco verzi. Kompaktní a výkonné SUV s možností terénní jízdy. Díky internetu byla tato varianta označována jako „Baby Bronco“. Ford samozřejmě uvede jiné jméno, aby vyhovovalo tomuto kompaktnímu modelu. Četné zprávy poukazují na Ford Scout. Ford Adventurer se nedávno objevil jako nejpravděpodobnější výsledek.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Ford Bronco 2021  a Bronco Babies budou mít hodně společného. Baby Bronco však sdílí architekturu s Fordem Escape. To znamená, že nadcházející kompaktní SUV bude běžet na jednodílné platformě namísto struktury těla. Baby Bronco si také půjčí řadu motorů Escape.


Pohonná jednotka Ford Bronco 2021

Pro rok 2021 by měl tvůrce Blue Oval udržet vše nedotčené. To znamená, že  Ford Bronco 2021 bude používat  2,3-litrový čtyřválcový turbo motor, stejný pohon jako Ford Ranger. Toto zařízení poskytuje 270 koňských sil a točivý moment 310 lb / ft. Kromě toho může být nový Bronco dodáván s volitelným motorem V6.

Některé zprávy dokonce naznačují 3,5litrový twin turbo, další možnou možnost pohonné jednotky. Jediná možnost volby je 10stupňová automatická převodovka. Stejná převodovka je k dispozici na vozidle Ford F-150 Pickup. Hybridní pohonná jednotka je oficiální a čekáme, až vám Blue Oval poskytne všechny podrobnosti.

soutěž

Logicky bude  mít nový  Ford Bronco 2021 pouze jednoho skutečného rivala, SUV Jeep Wranglera. Oba modely se zaměřují na terénní schopnosti. Wrangler i Bronco však dodají moderní a robustní vzhled, stejně jako exkluzivní interiéry a vynikající výkon. Na trhu je však mnoho terénních vozidel. Někteří výrobci jsou však připraveni připojit se k závodu.

Z tohoto důvodu Toyota výrazně vylepší svůj model 4Runner. Lexus nabízí svůj model GX a Land Rover Discovery je také skvělá volba. Přesto jsou všechny tyto dva kroky za Wranglerem. Stále nevíme, jak se Bronco postaví v tomto segmentu. Odborníci SUV jsou naopak přesvědčeni, že nový Bronco bude senzovat.

Cena a datum vydání

Zcela nový  Ford Bronco 2021  stojí stejně jako jeho předchůdce. Malé množství aktualizací udržuje cenu nedotčenou. To znamená, že nadcházející Bronco bude podle Jeepa Wranglera stát kolem 36 000 eur.

Stále čekáme na další informace o verzi Baby Bronco, která bude mít stejný Ford Scout nebo Ford Adventurer. Bronco 2021  bude k dispozici příští rok.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)