Ford Explorer 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Zcela nový  Ford Explorer 2021  přinese některé zásadní změny. V současné době pracuje na nové platformě. To zlepšuje kvalitu jízdy a zvyšuje pocit pohody a potichu. Interiér navíc podstoupí mnoho vylepšení. Díky tomu můžeme očekávat lepší pohodlí a modernější kabinu. Občerstvení dostane i exteriér.

Většina nových věcí je však skrytá. Ford poskytne řadu mechanických vylepšení. Konfigurace pohonu zadních kol je nyní standardní. Pokud jde o výkon, Explorer představí variantu ST i hybridní variantu. Nyní si zákazníci mohou vybrat lepší výkon nebo úsporu paliva.


Architektura Ford Explorer 2021

Pokud jde o vizuální vylepšení,  nový Ford Explorer 2021  některé z nich získá . Nový SUV bude nyní vypadat svěží a moderní. Přesto je většina vnějších prvků otálení. Ford představí mírné vizuální úpravy. Světlomety jsou nyní čistší a mřížka je širší. Díky nové platformě je nyní nový Explorer větší.

Nelze však očekávat drastické změny rozměrů. Ještě důležitější je, že se  Explorer 2021 mění  z těla na rámové architektuře na unibody architekturu. Tím se určitě zlepší celková kvalita jízdy. Stejná platforma však tvoří základ nového Lincoln Aviator. Kromě toho bude nový Ford SUV o asi 200 liber lehčí.


Trochu více prostoru uvnitř

Interiér obdrží další aktualizace a změny. Nadcházející  Ford Explorer 2021  představí upravené uspořádání kabiny. Logická změna po významné změně platformy unibody. Interiér je nyní praktičtější a nabízí trochu více prostoru. Blue Oval instaloval nové boční sukně. Okenní parapety jsou však podivně široké, což jsme ještě nikdy neviděli.

✓ Můžete také zkontrolovat:


Pokud jde o pohodlí, nový průzkumník bude nyní lepší. Poloha sedadla je nyní přirozenější a výhled je lepší. Všechno zevnitř nyní vypadá moderně a sofistikovaně. Díky nejnovějším změnám rozměrů nabízí Explorer více prostoru pro nohy. Kromě toho byl vylepšen nákladový prostor. Interiér je technicky bohatý a Ford nabízí dlouhý seznam standardních funkcí. Dokonce i základní model je nyní vybaven vynikající technologií.

Podrobnosti o 2021 Ford Explorer pohonné soustavě

Od příštího roku   nabídne Explorer 2021 další možnosti pohonu. Zákazníci si nyní mohou vybrat mezi konvenční benzínovou variantou, výkonnějším motorem ST nebo úspornější hybridní verzí. Ford Explorer 2021  nadále nabízí standardní 2,3 litrový čtyřválec. Díky turbodmychadlu poskytuje motor 290 k a točivý moment 255 lb / ft.

Díky nejnovějšímu úbytku hmotnosti nyní Explorer nabízí lepší spotřebu paliva. Když už mluvíme o tom, přijde také Explorer Hybrid 2021. Hybridní varianta produkuje přibližně 300 koní nebo více. Ještě důležitější je, že můžete očekávat vynikající spotřebu paliva.

Explorer ST je dalším potvrzeným modelem. Vysoce výkonná verze by měla kreslit kolem 400 koní se standardním systémem AWD. Základní model nyní poskytuje konfiguraci RWD. Ať už si vyberete kteroukoli možnost, je standardní 6stupňová automatická převodovka.

Cena a datum vydání

Cena nejnovějšího SUV s Blue Oval bude nyní vyšší. Můžeme předpokládat, že  Ford Explorer 2021  začíná na 35 500 EUR. Platinová finální úroveň je 55 000 EUR. Hybridní varianta stojí přibližně 42 000 EUR a Explorer ST přibližně 50 000 EUR.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)