Ford F-150 2023: specifikace, cena, datum vydání

Ford oznámil nový stupeň výbavy pro svůj oblíbený F-150: Rattler. Ford F-150 Rattler z roku 2023, založený na XL, ale s vlastnostmi terénního FX4, je cenově dostupný pickup s o něco větší šmrnc než průměrný základní model. Ford doufá, že F-150 Rattler přiláká nové zákazníky svým stylem, nižší vstupní cenou a jedinečnými terénními schopnostmi.

Ford F-150 2023: specifikace, cena, datum vydání

„Náš nový F-150 Rattler nabízí začínajícím dobrodruhům možnost off-road s výrazným vzhledem a schopnostmi v jednom balení,“ řekl Todd Eckert, marketingový manažer skupiny Ford Truck Group. „Tento nákladní vůz staví na off-roadovém dědictví F-150 a umožňuje nám představit novým zákazníkům správnou kombinaci stylu a hodnoty v řadě F-150.“

Ford F-150 2023: specifikace, cena, datum vydání

Ford F-150 2023 Rattler: Standardní výbava

Rattler kombinuje užitečnost XL s terénními schopnostmi FX4. Součástí standardní výbavy je elektronicky uzamykatelný diferenciál zadní nápravy, kontrola sjíždění z kopce, terénní tlumiče, ochrana proti podjetí a robustní terénní pneumatiky.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Mezi designové prvky exteriéru patří duální výfuky, 18palcová litá kola a grafika a emblémy inspirovaná chřestýšem. Rattler je k dispozici v barvách Oxford White, Avalanche, Iconic Silver, Carbonized Grey, Antimatter Blue, Stone Grey, Agate Black a Rapid Red TriCoat.

Ford F-150 2023: specifikace, cena, datum vydání

Uvnitř mají sedadla v barvě onyxu bronzové akcenty a prošívání, které ladí s obložením přístrojové desky. Rattler má průběžnou středovou konzolu se sloupkem řazení.

Ford F-150 2023: specifikace, cena, datum vydání

Cena a dostupnost

V době psaní tohoto článku Ford neoznámil ceny pro F-150 Rattler 2023. Očekává se, že Rattler bude k dispozici v obou karosářských stylech SuperCab a SuperCrew, se všemi možnostmi pohonného ústrojí XL kromě 3,3litrového V6.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis