Ford Fiesta 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Nové  vozidlo Ford Fiesta 2021 patří k počtu automobilů, které se mají uvolnit příští rok. Fiesta je jedním z nejoblíbenějších vozidel, která má Ford pod pásem, a již má široké publikum, které v průběhu doby s vydáním nového modelu poroste. Nedávné zvěsti říkají, že plánují uvolnit vysoce výkonná zařízení, aby vyhovovaly dalším velkoobjemovým automobilům, které Ford také oznámil.

Ford Fiesta 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Zde je to, co jsme se dozvěděli o nejnovějších zprávách Ford Fiesta News 2021, a přidali jsme je sem zvlášť pro vás v naší recenzi.

Exteriér  Ford Fiesta 2021

Exteriér  Ford Fiesta 2021  bude velmi zdravý. Protože jsme si jistí, že nová Fiesta bude značkou RS, nahradí některé stylistické narážky z předchozího modelu. Ve skutečnosti se to týká aerodynamiky automobilu, protože předchozí model měl docela dobré nastavení, pokud jde o jeho schopnost létat vzduchem. Předpokládáme, že si půjčí něco od WRC a vezmou to sem. Na přední straně bude velká lichoběžníková mřížka a na bocích budou připevněny některé zástěry s přepracovanými bočními vzduchovými hrázemi. Kromě toho existuje vystupující fragment vyrobený z uhlíkových vláken.

✓ Můžete také zkontrolovat:

V zadní části vozu se objeví masivní spojler, který poskytuje kontrolu nad stabilitou vozidla. Spojler bude větší než u Fiesta ST, ale menší než verze WRC. Nárazník byl také přepracován a vybaven integrovaným difuzorem. Namísto očekávané konfigurace dvou trubek skutečně získáme duální výfukový systém. Celkově díky lehkým kolům a novým bočním sukním bude mít tento model opravdu robustní vzhled.

Ford Fiesta 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

2021 Interiér  Ford Fiesta

Interiér  vozu Ford Fiesta 2021 bude do značné míry založen na verzi Focus RS. Interiér bude sportovním interiérem a bude připomínat závodní prostředí. Bude zahrnovat sportovní pedály a přepracovanou řadicí páku. Hovoří se také o přidání dalšího souboru nástrojů na horní část středové konzole, protože s největší pravděpodobností nabídnou možnost připojení SYNC na 8palcovou dotykovou obrazovku. Předchozí vozidlo Ford to dostalo velmi dobře, takže z toho bude mít prospěch i tento model. Konečně, vůz získá také výrazná sedadla RS Recaro zabalená do mikrovlákna Motorsport pro skvělý pocit při vyšších rychlostech a delších cestách.

Ford Fiesta 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Ford Fiesta 2021 engine 

Všichni lidé předpokládají  Ford Fiesta 2021budou následovat předchozí udpovaný vzor vozidla a budou se zmenšovat pod kapotou vozu. Příkladem nejnovějšího modelu Focus RS je to, že dostal méně účinný motor než značka ST, ale tu to nevidíme. Proto byl přidán čtyřválcový motor s přeplňovaným turbodmychadlem o objemu 1,6 litru, jehož konstrukce byla vylepšena a byly přidány nové funkce. Současný motor může produkovat 197 poníků a 202 kroutících momentů, ale doufají, že zlepší výkon Ford Fiesta RS 2021 až 240 koní a 250 liber krouticího momentu. Pak se podíváme na 6 sekundové auto, které je potřeba pro zrychlení na 0-60 mph. Poslední otázka se týká přidání možnosti AWD, kterou neočekáváme, protože Focus RS je již nabízen s pohonem všech kol, přidání nového způsobí pouze další problémy při prodeji.takže i když to zní dobře, je nepravděpodobné, že by se to stalo.

Ford Fiesta 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Specifikace  Ford Fiesta 2021

Rozvor kol: 98,0 palce
Délka: 173,5 palce
Šířka: 67,8 palce
Přeprava cestujících: N / A
Maximální užitečné zatížení: 12,8 m3.
Pohotovostní hmotnost: 2 627 liber.
Maximální rychlost: 120 km / h
0-60: 8,7 s.
MPG: 27/36 (město / dálnice)
Dostupné barvy těla: modrá Kona, magnetická metalíza, kovová roztavená oranžová metalíza, trojitý černý stín …
Zvedací kapacita: N / A

Ford Fiesta 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Datum a cena vydání  Ford Fiesta 2021

Cena  Ford Fiesta RS 2021  musí být ještě oficiálně vyhlášena. Nicméně, protože víme, že Ford Fiesta ST má základní maloobchodní cenu 20 945 EUR, můžeme očekávat, že nejnovější model bude nabízen za přibližně 25 000 EUR. Datum vydání je plánováno na příští rok. Očekává se, že se vůz objeví v polovině roku 2021.