Ford Mach E 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Ford plánuje dodat nový elektrický crossover. Může se objevit pod názvem  Ford Mache E 2021  . Plně elektrický model představí design inspirovaný Mustangem. Podle posledních zpráv tento crossover nabízí dojezd 350 km na jedno nabití.

Tento model by se měl objevit na konci příštího roku. Bude nabízen pohon zadních i všech kol. Můžeme očekávat moderní a agresivní design a interiér bude na jiné úrovni. Pokud jde o stanovení cen, očekáváme, že se  Mach E  vejde do zbytku soutěže  od roku 2021  .

Vzhled Ford Mach E 2021 vypadá atraktivní, sportovní a agresivní

Úředníci Fordu již řekli, že nový model bude inspirován Mustangem. Vzhled však bude jedinečný a bude se lišit od modelu Mustang. Můžeme očekávat podobné stylové prvky a funkce. A co je důležitější, očekáváme, že Blue Oval nabídne mnoho nových produktů. Ford Mach E 2021  bude vypadat atraktivní, sportovní a agresivní.

Futuristický vzhled jasně naznačuje na celé elektrické hnací soustavě pod skořápkou. Některé přehledy navrhují křížení podobné Průzkumníku s menšími rozměry. Tento model a jeho design jsou stále záhadné. Blue Oval právě řekl, že můžeme očekávat hatchbackový tvar s větší světlou výškou. K dispozici bude mnoho sportovních funkcí. To zahrnuje střechu Fastback, kola a nárazníky. V některých zprávách jsou také k dispozici volitelné spoilery. Elektrická vozidla vůbec nenabízejí přední gril.

Plošina

Vzhledem k plně elektrickému pohonu musí výrobce Blue Oval zvolit novou architekturu. Platforma Mustang S650 nebude k dispozici z mnoha důvodů. Nový  Ford Mach E 2021 bude  pravděpodobně poháněn novou architekturou.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Ford plánuje přesunout všechny globální modely na pět různých platforem. Tento crossover je jen jeden model, který poskytne novou platformu EV. Tyto konstrukce jsou určeny k ukládání baterií a dvou elektrických motorů.

Interiér je inspirován modelem Mustang

Pokud si myslíte, že to, co je na vnější straně, je tajemství, je uvnitř ještě více detailů. Dosud neexistuje důkaz o možném vzhledu kabiny. Přístrojová deska může vypadat přesně jako model Mustang. Nová a jedinečná osnova je samozřejmě možnost. Protože se jedná o plně elektrický kloub řízení, nebude řadicí páka k dispozici.

Středová konzola by měla sedět výše a měla by se lišit od toho, na co jsme byli zvyklí od výrobce Blue Oval. Nový informační systém, moderní design a nové funkce jsou nutností. Ford jistě zavede novou grafiku na větších displejích. Standardem je také volant s plochým dnem a sedadla Alcantara. Samozřejmě si můžete vybrat ještě kvalitnější čalounění, které je volitelně k dispozici.

Kapacita elektromotoru a baterie

Nový  Ford Mach E 2021  bude plně elektrický crossover. Takže můžete zapomenout na konvenční motory a hybridní systémy. Ford bude používat baterii a pár elektrických motorů / generátorů. Dva motory, jeden vpředu a jeden vzadu, nabízejí volitelný pohon všech kol. Po spekulaci by mělo být zařízení pro pohon zadních kol standardní.

Se 100 kWh baterií Ford slibuje 350 mil na jedno nabití. Stále čekáme na všechny podrobnosti o hnací soustavě. To zahrnuje informace o zrychlení, výkonu a točivém momentu.

Ford Mach E 2021 cena a datum uvedení na trh

Nový crossover začíná na 45 000 EUR. Ford Mach E 2021  bude v oblasti vozidel Ford něco úplně nového. Celoelektrický crossover bude konkurovat mnoha konkurentům. Patří mezi ně model Tesla Y, Kia Niro EV a Hyundai Kona Electric. Nadcházející  Mach E 2021  bude zahájen ve druhé polovině roku 2020.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.