Ford Maverick 2023: Specifikace, cena, datum vydání

Stejně jako u sourozenců Ranger, F-150 a Super Duty bude Maverick brzy k dispozici s Tremor Packem na úrovních XLT a Lariat. Ford Maverick Tremor 2023 se vyznačuje jednopalcovým zdvihem, terénním podvozkem, pohonem všech čtyř kol a různými designovými prvky. V rámci řady Maverick bude Tremor sloužit jako základní varianta pro kupující, kteří chtějí terénní schopnosti a pohodlí na silnici ve městě.

Ford Maverick 2023: Specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Ford Maverick 2023 Tremor: co nabízí

Pod kapotou Maverick Tremor je 2,0litrový motor EcoBoost o výkonu 250 k, 277 lb-ft. točivého momentu. Osmistupňová automatická převodovka s vysoce výkonným chladičem převodovky přenáší výkon do systému pohonu všech kol, který je pro Maverick novinkou. Podle Fordu je systém vybaven dvouspojkovým pohonem zadních kol s uzávěrkou diferenciálu, která dokáže převést prakticky veškerý točivý moment zadní nápravy na každé kolo.

Mezi volitelné jízdní režimy patří Tarmac, Mud, Sand, Snow a Tow/Haul. Při správné výbavě má ​​Ford Maverick Tremor 2023 maximální tažnou kapacitu 2 000 liber. a maximální užitečné zatížení 1200 liber. Základní pohotovostní hmotnost Maverick Tremor je přibližně 3 800 liber.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Každý Maverick Tremor je standardně vybaven Trail Control, který Ford nazývá „tempomat pro jízdu v terénu“. Ford říká, že řidič může nastavit rychlost, při které bude Maverick ovládat plyn a brzdu a zároveň se soustředit na řízení v obtížných podmínkách, jako je bláto nebo hlína. S nebo bez Trail Control usnadňují terénní pneumatiky Maverick Tremor 235/65R17 překonávání terénních překážek.

vnější design

Ford Maverick Tremor z roku 2023 vypadá obzvláště slušně se svou jedinečnou mřížkou chladiče, charakteristickými tažnými háky a zatemněnými světlomety, zadními světly a logy Ford. Kupující se mohou rozhodnout pro Tremor Appearance Package, který zahrnuje karbonizovanou šedou střechu a kryty zrcátek a černou boční grafiku na kapotě a spodní části karoserie. Uvnitř Maverick Tremor jsou sedadla Black Onyx s oranžovými akcenty.

Dostupnost Ford Maverick 2023 Tremor

Balíček Tremor pro Ford Maverick 2023 stojí těsně pod 3000 eur. Balíček Tremor Appearance Package má doporučenou cenu 1 495 eur. Maverick a dva balíčky Tremor lze objednat od září 2022.