Ford Mustang 2021: ceny, fotografie, vybavení, specifikace

Podívejte se na  nový Ford Mustang z roku 2021  . Kompletní specifikace, cena  2021 Ford Mustang , koupit nový 2021 Ford Mustang .

Navrhněte a uvidíte 2021 Ford Mustang

Venku a dovnitř: není nic srovnatelného s designem Mustangu. Jeho rychlá silueta připomíná příběh, který každý respektuje, ať jde kamkoli.

Auto, které říká, že to vše na první pohled:  Ford Mustang 2021  je naštvaný ze všech stran. Přední mřížka chladiče a brzdová světla jsou dvěma charakteristickými znaky vozu, které získaly více osobnosti a LED detaily.


✓ Můžete také zkontrolovat:

Silná osobnost: v každém detailu  Ford Mustang 2021  můžete pochopit, proč se stala ikonou. Od hliníkového pedálu až po kožená sedadla vidíme a cítíme osobnost tohoto stroje, který byl po léta charakteristickým znakem sportu a kultivovanosti.


2021 Technologie a konektivita Ford Mustang

Váš každodenní nával adrenalinu: v srdci  Ford Mustang 2021  najdeme nezaměnitelný řev slavného motoru 5,0 V8 s výkonem 466 koní. Funkce 10stupňové automatické převodovky a funkce blokování linky ukazují agresivitu a účinnost tohoto dlouho očekávaného symbolu.

Nejpokrokovější Mustang v historii: Ford Mustang z roku 2021 přichází  s detaily navrženými s využitím nejmodernějších technologií  s konektivitou a bezpečností navrženou pro výkon a kontrolu.

12palcový digitální displej na palubní desce: 12palcový LCD displej na palubní desce je prvním plně digitálním displejem, který kdy byl na Mustangu nabízen. To znamená, že máte úplnou kontrolu nad vším, co vidíte. Přizpůsobte barvy. Vyberte si své preferované metriky a přizpůsobte si každý jízdní režim podle svého výběru, aby byl co nejlepší zážitek z jízdy. Je snadno prohlížitelný, rychlý a intuitivní.

SYNC3: SYNC 3 je inovativní a exkluzivní multimediální systém Ford navržený pro intuitivní interakci s vozidlem. Má 8palcovou dotykovou obrazovku s vysokým rozlišením, která vám umožňuje ovládat zábavu, klimatizaci, telefon a navigaci GPS. Systém má také porty USB, připojení Bluetooth, připojení Android Auto a Apple Carplay a AppLink, jakož i hlasové příkazy, které řidiči umožňují volat / přijímat hovory, ovládat zvuk a funkce prohlížeče, aniž by sundal ruce z volantu.

Můj režim: 12palcová obrazovka LCD na přístrojové desce umožňuje nakonfigurovat preferovaná nastavení. Můj režim vám připomene, že příště budete za volantem. To zahrnuje nastavení předvoleb zavěšení a řízení.

Sledování aplikací:  Ford Mustang 2021  obsahuje ukazatele výkonu na 12palcovém displeji přístroje, který kromě automatického spouštění a odpočítávání zobrazuje také boční a podélné síly G, zrychlení a časy kola. Součástí je také zámek linky.

Nastavitelné elektrické řízení v závislosti na jízdním režimu: Můžete si vybrat tři nastavení jízdy, abyste získali kdykoli požadovaný typ řízení. Komfort: s minimální silou řízení. Ideální pro každodenní řízení. Sport: Vyžaduje větší úsilí při řízení a poskytuje přímější spojení s vozovkou. Normální: Toto nastavení poskytuje rovnováhu mezi komfortním a sportovním režimem.

Ovládací prvky na volantu: nejlepší technologie zajišťuje bezpečnost řidiče bez toho, že by sundal ruce z volantu. S  Ford Mustang 2021  lze pomocí hlasových příkazů nebo stisknutím tlačítka vyvolat různá řízení výkonu, přístrojové desky, multimédia, GPS a telefon.

Zvukový systém Premium Bang & Olufsen (s 12 reproduktory): Stroj se zvukem motoru V8 vyžaduje vhodný zvukový systém. Jedná se o špičkový systém B&O PLAY, který nabízí 12 zážitků s 12 reproduktory včetně zadního subwooferu. Má také CD přehrávač a HD rádio technologii. To vše dělá z Bang & Olufsen jeden z nejkvalitnějších zvukových systémů na světě.

10stupňová automatická převodovka:  Ford Mustang 2021  je vybaven 10stupňovou automatickou převodovkou, patentovanou technologií Ford, která byla vyvinuta pro lepší ovládání a nabízí přesnější a rychlejší řazení. Spolu s motorem je dosaženo dokonalé rovnováhy mezi výkonem a výkonem. Řazení rychlostních stupňů na volantu zajišťuje sportovní charakter a ovládání během jízdy.

Duální výfuk se čtyřmi chromovanými koncovkami výfuku a aktivním nastavením ventilu: Jedná se o plně variabilní výfukový systém, pomocí kterého můžete upravit hlasitost vašeho  Ford Mustang 2021  , např. B. měkký start s programovatelným časovačem.

Komfort a bezpečnost Ford Mustang 2021

Sicherheit: Wenn es um Mustang geht, geht es nicht nur um Kraft und Design. Es repräsentiert auch das, byl Ford v Bezug auf Sicherheit mit halbautonomen Technologien am weitesten fortgeschritten hat.

Adaptivní autopilot s kolizním poplachem: Adaptivní tempomat automaticky nastaví rychlost tak, aby vždy udržovala bezpečnou vzdálenost mezi Mustangem a vozem vpředu. Pokud je detekováno pomalejší vozidlo, rychlost se automaticky sníží. Pokud je stopa volná, bude obnovena naprogramovaná rychlost. Pokud hrozí nebezpečí kolize vozidla, upozorní Varování před kolizí řidiče červenými LED diodami na čelním skle a zvukovými výstrahami pro zvýšení bezpečnosti. Kromě toho jsou brzdy předepnuty, aby řidič mohl v případě potřeby rychle reagovat.


Autonomní asistent detekce chodců: Autonomní detekce chodců upozorní řidiče červenými LED světly na čelním skle a zvukovými výstrahami pro chodce před vozidlem. Kromě toho jsou brzdy předepnuty, aby řidič mohl v případě potřeby rychle reagovat. Pokud řidič neprovede žádnou nápravnou akci a dojde ke kolizi, mohou být brzdy zabrzděny automaticky a minimalizovat dopad.

Systém udržování jízdního pruhu: Tento systém identifikuje jízdní pruhy pomocí senzoru směřujícího dopředu. Kdykoli vozidlo opustí jízdní pruh, je řidič upozorněn hlukem a vibracemi na volantu.

8 airbagů:  Ford Mustang 2021  je vybaven 8 airbagy (2 přední, 2 boční, 2 závěsy a kolena pro řidiče a spolujezdce).

Adaptivní elektronické odpružení MagneRide: V MagneRide používají tlumiče nárazů lepivou elektromagnetickou tekutinu a senzory k okamžitému přizpůsobení chování odpružení a nabízejí nejlepší reakci v jakékoli zvolené situaci a stylu jízdy. Systém poskytuje 1000krát indikaci stavu země a přizpůsobuje své chování podmínkám vozovky a potřebám řidiče. Výsledkem je větší pohodlí na rovinách a lepší výkon v zatáčkách.

Nezávislé zavěšení zadního kola: Nezávislé zavěšení zadního kola minimalizuje nárazy na silnici a poskytuje přesnější řízení.

Režimy jízdy: Pokud si chcete přizpůsobit své zážitky z jízdy v  Ford Mustang 2021  , existují různé režimy jízdy: Normální, Sníh / Mokrý, Sporty, Sporty +, Lane, Pull nebo My, kde si můžete zvolit dynamiku jízdy. Časy odezvy jsou upraveny v závislosti na vašem výběru. Vše, co musíte udělat, je stisknout tlačítko na středním panelu a vybrat požadovaný režim.

Specifikace Ford Mustang 2021

  • mechanika

Motor: 5.0

plynové palivo

Úspěch (CV): 466

Kroutící moment (kgf.m): 56,7

Maximální rychlost (km / h): 250

Čas 0-100 (s): 4.3

Řadicí stupeň: automatický s manuálním 10stupňovým režimem

Pohon: zadní

Systém řízení: elektrický

Přední zavěšení: McPherson a přední zavěšení se stabilizátorem, nezávislé pružiny kol a vinutí.

Zadní odpružení: vícenásobné paprsky a zadní odpružení se stabilizátorem, jedinou kola a vinutými pružinami.

  • rozměry

Výška (mm): 1,382

Šířka (mm): 1916

Délka (mm): 4 789

Hmotnost (kg): 1,783

Tank (L): 61

Rozvor (mm): 2720

Obyvatelé: 4

Ford Mustang cena 2021

Nový  Ford Mustang 2021  je k dispozici na trhu za počáteční cenu přibližně 41 300  EUR  .

Fotografie Ford Mustang 2021

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)