GMC Acadia 2021: specifikace, cena, datum vydání

Slavné SUV střední třídy GMC Acadia 2021 bylo potvrzeno. Ze spolehlivého zdroje bude nadcházející model výrazně aktualizován. Model druhé generace byl uveden na trh v roce 2017 s několika významnými vylepšeními, díky nimž je velmi dobře umístěn na trhu.

Nová Acadia bude následovat a obdrží přepracované stylové prvky. Pod kapotou jsou tři možnosti motoru. Výrobce nasadí různé motory s novou 9stupňovou automatickou převodovkou, která nahradí stárnoucí 6stupňovou automatickou převodovku.

GMC Acadia 2021: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

GMC Acadia 2021 nabízí agresivnější design

Nová GMC Acadia 2021 bude vypadat moderněji díky upgradu v polovině cyklu. Toto SUV je považováno za jedno z nejspolehlivějších na trhu. Má vynikající design a je k dispozici dokonce i kapotáž AT4 pro použití v terénu. Nejnovější aktualizace přináší širší masku chladiče, následovanou ostře tvarovanými LED světlomety.

S offroadovou kapotáží AT4 však kupující získají robustnější design. Výrobce k tomuto balíčku přidá tmavou mřížku, 17palcová kola z lehké slitiny a obložení karoserie. Pro nejlepší off-road jsou terénní pneumatiky standardem. Na přání jsou k dispozici 20palcová kola.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vnitřní vybavení a obklady

Kabina nové střední třídy GMC Acadia 2021 obdrží nějaké občerstvení. V zásadě budou k dispozici kvalitnější materiály, včetně měkkých povrchů, vylepšeného opláštění a aktivního potlačení hluku. Nová architektura Acadia stále umožňuje tři řady sedadel. Nákladový prostor za třetí řadou je 12,8 metrů krychlových a lze jej po sklopení všech sedadel rozšířit na 79,0 metrů krychlových. Funkce uvnitř se zlepšují a standardní obložení SL je dodáváno s třízónovou automatickou klimatizací, velkou 7,0palcovou barevnou dotykovou obrazovkou, bezklíčovým otevíráním a spouštěním, Apple CarPlay / Android Auto, hotspotem 4G WiFi a mnohem více.

Kupující získají elektrickou výklopnou záď, větší 8palcovou dotykovou obrazovku se satelitním rádiem IntelliLink a SiriusXM, kožené čalounění a výkonný audiosystém Bose. Obklady Denali a AT4 budou mít výraznější kosmetický vzhled, robustnější bezdrátovou nabíjecí podložku a digitální kameru pro výhled dozadu.

GMC Acadia 2021: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

bezpečnostní

GMC nabízí vynikající zabezpečení. Nový GMC Acadia 2021 bude vybaven automatickým nouzovým brzděním, varováním před vybočením z jízdního pruhu, monitorováním mrtvého úhlu, adaptivním tempomatem a parkovacími senzory.

Výkon GMC Acadia 2021

Nadcházející GMC Acadia 2021 je spolehlivé SUV, které nabízí vynikající jízdní komfort a několik možností motoru na výběr. Pokud dáváte přednost terénním vozům, nabízí výrobce také kapotáž AT4. Tato kapotáž nabízí maximální terénní schopnosti. Nejnovější GMC Acadia je vybavena 2,5litrovým čtyřválcem, který vyvíjí výkon 193 koní a točivý moment 188 liber. Nad základnou je výkonný přeplňovaný motor V6 o objemu 3,6 litru, který poskytuje výkon 310 koní a maximální točivý moment 271 stop.

Posledním volitelným doplňkem je 2,0litrový přeplňovaný čtyřválcový motor s výkonem 230 koní a točivým momentem 258 liber. Kromě toho budou všechny hnací ústrojí používat stejnou 9stupňovou automatickou převodovku, která nahradí stárnoucí 6stupňovou automatickou převodovku. Tažení je navíc přijatelné díky motoru V6, který může táhnout až 4000 liber.

GMC Acadia 2021: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Datum a cena vydání GMC Acadia 2021

Přepracovaný model GMC Acadia 2021 bude vypadat atraktivněji než dříve. Podle některých indikací se Acadia dostane na trh v posledním čtvrtletí tohoto roku.

Na základě současného modelu, který začíná na 30 000 eur, nebude mít nová Acadia žádné významné cenové změny. Pokud však přidáte léčbu Denali, cena stoupne na 50 000.