GMC Syclone 2022: technická data, cena, datum vydání

Starší generace si stále pamatují původní Syclone, který byl představen před třemi lety. V té době to bylo docela jedinečné vozidlo, protože snímače byly primárně považovány za pracovní stroje. V současné době je trh velmi odlišný a máme mnoho výkonných snímačů, které jsou většinou orientovány do terénu. Na druhou stranu se Syclone vrátil před dvěma lety jako trh s náhradními díly od Toms River’s Specialty Vehicle Engineering. Druhá verze přišla v roce 2021 a my nyní čekáme, jak bude GMC Syclone vypadat v roce 2022 . Říká se, že tato verze určitě bude existovat.

Z toho, co slyšíme, se tento model nebude příliš lišit. Pokračovat bude stejným způsobem a se stejnými upgrady jako model 2021. Počítáme, že opět bude celkem omezený počet jednotek, vzhledem k tomu, že letos bylo vyrobeno pouze 150 kusů.

GMC Syclone 2022: technická data, cena, datum vydání, Autobrezik

GMC Syklon 2022 design

Předpokládáme, že celkový design GMC Syclone 2022 se nebude výrazně lišit od modelu 2021. Proto se můžete spolehnout na stejný nákladní vůz, který je silně založen na GMC Canyonu.

Nový Syclone je velmi podobný svému předchůdci, takže přichází s rozšířeným uspořádáním kabiny. Samozřejmě přichází v černé povrchové úpravě a stylingových vychytávkách, které jsou velmi podobné původnímu modelu. Estetické úpravy však nejsou jediným upgradem tohoto modelu. Přichází také se spoustou mechanických úprav, počínaje výrazně vylepšeným odpružením, které dokonce obsahuje zadní stabilizátor. Vylepšeny byly brzdy zejména vpředu, kde můžete počítat se 6pístkovými třmeny a 13,6palcovými rotory vpředu. Samozřejmě nechybí ani unikátní 20palcová kola obutá do pneumatik Michelin.


GMC Syclone 2022: technická data, cena, datum vydání, Autobrezik

Motor GMC Syclone 2022

Toto je samozřejmě nejzajímavější část Syclone. První model z roku 2019 měl 455 koní. Model 2021 však může být vybaven významnými upgrady. Má 5,3 litru GM V8, kterému velmi pomáhá kompresor. Výsledkem je maximální výkon 750 koní a točivý moment 600 liber. Abyste měli jasnější obrázek, je to téměř o 50 koní více ve srovnání s Rebel TRX, který je dodáván s motorem Hellcat.


✓ Můžete také zkontrolovat:


Další novinkou je převodovka. Tento snímač používá upravenou 8stupňovou automatickou převodovku, která přenáší sílu na všechna kola. Předpokládáme, že GMC Syclone 2022 nebude mít v tomto ohledu žádné zásadní změny a počty zůstanou téměř stejné.

GMC Syclone 2022: technická data, cena, datum vydání, Autobrezik

Vnitřní

Uvnitř jsou samozřejmě i některé exkluzivní detaily. Jak již bylo zmíněno dříve, Syclone přichází v rozšířeném stylu kabiny a má téměř stejné rozložení jako standardní model Canyon. Existuje však také mnoho exkluzivních funkcí. Například palubní deska je obalena zcela novými materiály a je dodávána v černém barevném schématu. Sem tam také najdete odznaky „Syclone“ a k dispozici je také kožené čalounění.


V příštím roce se možná dočkáme několika nových funkcí. To platí zejména pro věci, jako jsou doplňky standardní výbavy a nová barevná schémata. Na druhou stranu jsme si docela jisti, že celkové rozložení zůstane stejné.

GMC Syclone 2022: technická data, cena, datum vydání, Autobrezik

Datum a cena vydání GMC Syclone 2022

GMC Syclone 2022 musí být ještě potvrzena, ale my jsme si jistý, že bude nabídnuta znovu. Očekáváme, že první dodávky začnou někdy v prvním čtvrtletí roku 2022. Nečekáme žádné zásadní změny v ceně. Celý upgrade stojí kolem 80 000 eur, ale také musíte zaplatit plnou cenu za hostitelské vozidlo.