GMC Terrain 2021: Technické informace, cena, datum vydání

GMC Terrain 2021  SUV chytil testování a je silně pokrytý maskovacími barvami. Podle špionážních fotografií však byl nadcházející kompaktní crossover aktualizován a představuje novou generaci. GMC Terrain je dokonale navržený SUV, který je přímým konkurentem modelů ve stejné třídě jako Honda CR-V a Toyota RAV4.

Nadcházející stránky budou navíc obsahovat malé občerstvení, včetně nového rámu a standardnějších funkcí. GMC Terrain je vybaven dvěma přeplňovanými benzínovými motory pod kapotou.


GMC Terrain 2021 Změny a externí aktualizace

Jak jsme již napsali,  nový GMC Terrain 2021 je  špehován a přináší občerstvení. Nelze však očekávat žádné významné změny, protože se tento model mírně změní. Špionážní obrázky odhalily přepracovaný přední panel a stylovější mřížku. Stejně jako dříve, můžeme vidět, že výrobce používá téměř stejné stylizované světlomety s akcenty LED.

V zadní části jsou použity zadní světlomety a nárazník ve stejné barvě karoserie. 17palcová kola z lehké slitiny jsou standardní jako dříve a horní kapotáže mají atraktivnější 18palcová kola. Opracování zadního sloupku zůstává a působí dojmem plovoucí střechy.


Vnitřní zvěsti

Některé zprávy naznačují, že  GMC Terrain 2021  obsahuje více standardních funkcí. Tento model je také módní a kabina je více orientovaná na řidiče. GMC Terrain má standardní funkce, jako je bezklíčové zapalování / zapalování, kožený volant, aktivní redukce šumu, 7 ” informační systém s Bluetooth telefonem a streamováním hudby, integrace Apple CarPlay / Android do smartphonu, čtyři USB porty a připomenutí zadní sedadlo.


Panely SLE a SLT nabízejí více aktuálních funkcí. Oba mají 8palcový dotykový displej, satelitní rádio, elektricky nastavitelná / vyhřívaná přední sedadla a kožené čalounění. Denali je poslední cíl. Tento model je jedním z nejdražších. Zahrnuje audio systém Bose, vyhřívaná zadní sedadla, odvětrávaná přední sedadla, nastavení úložiště na straně řidiče, navigaci, 360 stupňový kamerový systém a mnoho dalšího.

Podrobnosti o GMC Terrain 2021 Powertrain

Pod kapotou je GMC Terrain 2021 SUV   nabízen se stejnými dvěma pohonnými jednotkami jako dříve. Takže všechno zůstane nedotčeno. Standardní Sierra je vybaven přeplňovaným motorem Inline-4 s objemem 1,5 litru, který poskytuje točivý moment 170 koní a 203 lb / ft.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Dalším motorem je volitelný 2,0 l turbo benzín. Tento motor nabízí lepší výkon než první. Produkuje 252 koňských sil a točivý moment 260 lb / ft. U benzínového modelu bude k dispozici 9stupňová automatická převodovka, zatímco u dieselové verze je standardní 6stupňová automatická převodovka. Systém pohonu předních kol je také standardní a pohon všech kol je volitelný jako dříve.

Aplikace, cena a datum vydání

Nový GMC Terrain 2021  bude spuštěn v polovině roku 2020. Připravovaný model bude pro příští rok mírně aktualizován. Kromě toho bude tento model vypadat silnější a atraktivnější. Výrobce také přidá další standardní funkce.

Základní model je stále k dispozici. Cena je 27 000 EUR včetně cílového poplatku. Výbava SLE pro zvýšení bezpečnosti, jako je adaptivní tempomat, sledování mrtvého úhlu s varováním zadní křížové dopravy, varování před odjezdem z jízdního pruhu a parkovací senzory začínají na 30 000 EUR. Vrchol Denali je dalším vrcholem nabídky. Tato cena začíná na 40 000 EUR.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)