GMC Yukon Denali 2021: facelift, interiér, cena

Nadcházející  hra GMC Yukon Denali pro rok 2021  bude  mít  některá významná vylepšení. Nejnovější špionážní fotografie pouze potvrzují tato tvrzení. Prototyp nové generace Yukon Denali byl objeven a my jsme trochu překvapeni. Vstupní úroveň Yukon SUV obdrží spoustu nápojů, zejména zvenku.

Denali varianta bude stavět na tom a představí další inovace. Interiér je plný luxusu a co můžete říci o představeních? Kapota Denali nabízí větší pohonnou jednotku V8 a řadu mechanických vylepšení. Díky tomu je Yukon Denali jedním z nejsilnějších SUV ve své třídě.


Yukon Denali Retrofit 2021

Základna Yukon obdrží v roce 2021 četné nápoje. Zadní světla ve tvaru C jsou zpočátku k dispozici. Má stejný tvar, ale nové zadní světlomety vypadají modernější a poutavější. Celkově zadní část vypadá výrazněji a jedinečně. GMC Yukon Denali 2021  získá stejnou aktualizaci. Denali samozřejmě vypadá propracovanější a agresivnější.

Celkově je sportovní svěrák opět k dispozici. Některé části vypadají neuvěřitelně stylově, například přední mřížka a chromovaná kola o úhlopříčce 20 palců. Stále si můžete vybrat balíčky Ultimate nebo Black Edition. Kromě toho jsou v provedení Denali standardní výklopné dveře bez použití rukou.


Vzhled interiéru

V rámci plánovaného přepracování GM bude interiér různě vylepšen. GMC Yukon Denali 2021  mohl být kompletně přepracován. Prozatím je to jen zvěst, ale vypadá to, že se GM rozhodlo. Nový interiér nabízí nejnovější informační systém a větší displeje. Navíc bude tentokrát varianta vybavení Denali ještě luxusnější.


✓ Můžete také zkontrolovat:

K dispozici bude osm cestujících a vaše pohodlí je zaručeno. Standardem jsou kožená sedadla, kontrastní šití, kožený volant a systém zastavení / startu. Ať už ne, že mnoho zařízení je volitelné. Jsou také nutné velké změny na palubní desce a středním zásobníku. Čekáme na oficiální detaily interiéru.

Denalis 6,2 litru V8 zůstává

Základní SUV Yukon SUV bude nadále používat svůj 5,3 litrový motor V8. Toto zařízení poskytuje 355 koňských sil a točivý moment 385 lb / ft. Je to hodně síly, musím přiznat. Ale mnoho zákazníků chce něco bláznivějšího. A  GMC Yukon Denali 2021  je tou správnou volbou. Tato varianta speciálního vybavení používá větší motor V8 o objemu 6,2 litru. Výkonný motor dokáže generovat až 420 koní a otáčku 460 liber / stopu.

Pro srovnání: základní motor používá systém 2WD a 6stupňovou automatickou převodovku. Denali nabízí 10stupňovou automatickou převodovku a standardní konfiguraci AWD. To však není jediný rozdíl. Denali V8 s objemem 6,2 litru je vybaven ovládáním magnetického pohonu a automatickým diferenciálem s omezeným skluzem. To vede k lepší kvalitě jízdy a pevnější manipulaci.

Cena GMC Yukon Denali 2021 a datum vydání

Nový model, nová cena. GMC Yukon Denali 2021  nyní stojí 68 500 EUR. Základní Yukon je 50 000 EUR. Luxusní SUV v plné velikosti dorazí začátkem příštího roku. Současně se na trhu objeví delší model Yukon XL.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)