GMC Yukon XL 2021: Technické informace, cena, datum uvedení na trh

General Motors brzy uvádí na trh nový GMC Yukon XL 2021  . Toto SUV plné velikosti pokračuje v pohonu páté generace. Jedná se o velmi spolehlivý model, který má tradici. Běžné modely  GMC Yukon XL 2021  a Yukon se brzy změní. To zahrnuje přepracování na vnější a vnitřní stranu.

Kromě toho GM poskytne nové funkce a nápoje v každé kategorii. K dispozici jsou špionážní nahrávky a většina upgradů je na první pohled vidět. Yukon XL je SUV s devíti místy, které je větší než běžný model a nabízí více vnitřního prostoru.

Redesign GMC Yukon XL 2021

Nový  GMC Yukon XL 2021 je v současné době přepracováván. Nejnovější špionážní nahrávky jsou důkazem, na který jsme tak dlouho čekali. Některé vnější části však nejsou vůbec vidět. Model XL zůstává SUV plné velikosti s propracovaným designem. Očekávejte však v roce 2021 další prémiová vylepšení. Především se jedná o nové listy a nové přední a zadní panely. V zadní části byly přepracovány nové zadní světlomety ve tvaru C. Zadní světlomety nyní zasahují do zadních výklopných dveří.


Čtyři výfukové systémy také vypadají sportovně. Na čelním panelu jsou k dispozici nové kryty a světlomety. Nová stoupající linie okna je zapůjčena z nových modelů Canyon a Acadia. K dispozici je také varianta AT4, která má dva další palce světlou výšku. Kromě toho nabízí AT4 různé vzduchové pružiny.

Kabina vypadá působivě

Interiér SUV v plné velikosti nabízí skutečně neuvěřitelnou úroveň pohodlí. Seznam standardního vybavení je impozantní a  GMC Yukon XL 2021  nabízí dostatek prostoru v kabině. Model 2021 dostává nové čalounění a možná i nové barvy interiéru.K dispozici je také nový informační systém. Společnost General Motors také vylepšuje jasnou grafiku a budou k dispozici větší displeje. Kabina vypadá opravdu výjimečně a varianta XL nabízí prostor pro devět cestujících. Příští generace Yukon XL by měla zažít některá vylepšení na palubní desce a středové konzole.

Podrobnosti o motoru GMC Yukon XL 2021

Zcela nový  GMC Yukon XL 2021  neprovádí žádné změny pod kapotou. Pravidelná verze SUV v plné velikosti se však opět může pochlubit 5,3 litrovým motorem V8. Tento benzínový motor poskytuje 355 koňských sil a točivý moment 384 lb-ft.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Kromě standardního pohonu dvou kol je k dispozici šestistupňová automatická převodovka. Plná velikost SUV nabízí 16 mpg ve městě a 23 mpg na dálnici. Pokud chcete více výkonu, je varianta vybavení Yukon XL Denali vybavena 6,2 litrovým motorem V8. Tento výkonný motor poskytuje až 420 hp.

Cena a datum vydání

Nadcházející  GMC Yukon XL 2021 bude  stát 55 000 EUR. Pokud chcete ještě více luxusu, AT4 začíná na 68 000 EUR a varianta vybavení Denali začíná na 75 000 EUR. Prodej začne později v roce 2020, pravděpodobně v posledním čtvrtletí. Dieselový motor je jednou z možností a dáme vám vědět, až budou k dispozici nové informace.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)