Honda Element 2022: specifikace, cena, datum vydání

Očekává se, že nadcházející Honda Element 2022 se dostane na trh příští rok. Podle různých zdrojů se comeback tohoto legendárního SUV dočká kompletního přepracování. Zákazníci by měli očekávat výrazné změny, protože Honda má jasné plány na přeměnu tohoto modelu na moderní a poutavé SUV.

Nový Honda Element je modelem příští generace a bude vypadat lépe než kdy dříve. Toto SUV by na druhou stranu mělo opět konvenčně hranatý vzhled, který jej odlišuje od většiny SUV. Nevíme, jaké motory jsou k dispozici, ani kolik by toto SUV stálo. Prodej bude zahájen později v roce 2021.

Honda Element 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Špionážní záběry a barvy Element 2022

V tuto chvíli víme, že Honda Element bude v roce 2022 přepracována. Čekáme, až budou k dispozici první špionážní záběry. Je zajímavé, že mnoho odborníků se domnívá, že jsme již viděli maskovaný prototyp SUV Element. Jde o to, že nevíme, jaký bude nový model. Předtím bylo několik špehovaných modelů Hondy, takže jen čekáme na oficiální detaily.

Víme, že Element SUV bude subkompaktním modelem se stejným tvarem skříně. Na druhou stranu bude Element sportovat modernější styl s novými vnějšími prvky a novými barvami exteriéru. Když už mluvíme o barvách exteriéru, Honda určitě dodá nové odstíny. V nabídce jsou opět také ikonické barvy jako Sunset Orange, Citrus Fire, Cargo Khaki a Royal Blue Pearl.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vnitřní vybavení

Honda výrazně vylepšuje připravovaný model Honda Element SUV 2022, aby byl atraktivnější. Doufáme v kompletní generální opravu interiéru, která je nejpravděpodobnější. Do SUV Element je přidáno více vysoce kvalitních produktů a technologií, takže pohodlí je jako nikdy předtím.

Znamená to také, že Honda představí vzpřímené materiály, včetně zbrusu nové pažby a volitelného čalounění. Nyní je k dispozici také aktualizovaný systém infotainmentu a nejnovější asistenční systémy. Doufejme, že prvek SUV bude stejně populární jako dříve. Je zajímavé, že malé SUV SUV bylo prvním SUV, které je vhodné pro domácí mazlíčky, a doufáme, že Honda v této tradici bude pokračovat.

Honda Element 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Je Honda Element 2022 Hybrid realitou?

To je největší tajemství ze všech. Honda Element 2022 budou vybaveny novou řadu motorů. Nejpravděpodobnějšími variantami pohonu jsou benzínový motor o objemu 2,4 litru, který produkuje 165 koní a točivý moment 160 lb-ft. Model Element nabízí volitelně 1,5litrový turbomotor. Volitelné pohonné ústrojí bude produkovat téměř 200 koní a točivý moment kolem 190 lb-ft.

Největším přírůstkem by však mohlo být hybridní pohonné ústrojí. Pokud se varianta Element Hybrid skutečně dostane domů, pravděpodobně si vypůjčí pohonné ústrojí z modelu CR-V. Díky tomu je Element okamžitě spojen do jednoho z nejefektivnějších SUV s více než 40 mpg.

Honda Element 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Datum vydání Hondy 2022, cena

Nová generace modelu Honda Element 2022 se do prodejců dostane koncem roku 2021. Japonský výrobce zatím neoznámil žádné další podrobnosti. Pokud víme, nový prvek bude stát něco málo přes 20 000 eur. Honda navíc představí minimálně tři úrovně výbavy a pravděpodobně dojde k hybridní variantě.