Honda Insight 2022: specifikace, cena, datum vydání

Není divu, že Honda Insight 2022 je efektivní automobil. Honda je jednou z mnoha automobilek, které chápou důležitost efektivity. Každý, kdo chce pěkné a efektivní hybridní auto, by měl zvážit koupi tohoto. Od tohoto hybridu Honda lze očekávat mnoho špičkových věcí. Někteří lidé to považují za up-stylizovaný Civic s hybridním pohonem.

Auto, které má slušný výkon, ale zůstává efektivní, stačí na to, aby bylo jedním z nejlepších hybridních vozů v roce 2022. To je hlavní myšlenka tohoto vozu Honda. Dodává se s hybridním systémem se dvěma motory, který zajišťuje rozumnou úroveň výkonu. Elektromotor obvykle pohání přední kola. Má výkon až 120 koní. Řadový 4 benzínový motor o objemu 1,5 litru přebírá zčásti úkol pohánět kola. Benzinový motor má výkon až 107 koní.

Honda Insight 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

S celkovým výkonem kolem 227 koní to Honda Insight 2022 na výkon stačí . Ještě důležitější je, že je dostatečně pohotový, aby zvládl jakýkoli zastavovací provoz ve městě. Pokud jde o účinnost, má kombinaci EPA hodnocení buď 48 nebo 52 mpg. Záleží na verzích samotného vozidla. Toto hodnocení je dostatečné na to, aby bylo na vrcholu třídy jako nejúčinnější nový sedan a nový vůz ročního modelu 2022. Je tedy výkonný a účinný zároveň.

Honda Insight 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

✓ Můžete také zkontrolovat:

Jedno auto pro všechny

Přestože se jedná o sedan s pěti sedadly v kabině, interiér 2022 Honda Insight je pohodlný pro dospělé. Interiér je prostorný, i pro dospělé obsadí všechna dostupná sedadla. Ještě důležitější je, že 15,1 kubických stop nákladového prostoru v jeho kufru je pro většinu lidí velkorysých. Dělá z něj sedan s dosud největším objemem kufru na trhu. Proto dává smysl, že by to mělo být hybridní vozidlo pro každého, bez ohledu na jeho preference.

Honda Insight 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Ceny a varianty

Vůz se v modelu odpovídajícím způsobem nezohledňuje. Základní model stojí 26 205 eur. Otevírá možnost rozhodnout se pro vyšší výbavu. Druhou variantou je cestovní výbava za cenu 30 235 eur. Honda přidává mnoho vylepšení, aby byla Honda Insight 2022 oblíbenější pro cestovní výbavu.